Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.

Jde kupříkladu o to, že…..

Měsíc může ovlivnit tělo tak, jak Měsíc ovlivňuje zbytek planety. Ví se totiž, že Měsíc má vliv na příliv a odliv. Ví se také, že úplněk má vliv na porody, spánek lidí i na jiné chování. V době úplňku se koná více sebevražd i agresivního jednání.

Prezidenti různých zemí světa hojně užívají při svém rozhodování astrologii. Známý je tím především Bílý dům. Známý tím byl především Reagan. Reagan svá rozhodnutí konzultoval s profesionálním astrologem. Podobně na tom byli i prezidenti Theodore Roosevelt a Franklin D. Roosevelt.

Víte, že astrologové do puntíku předpověděli Hitlerovu budoucnost? V roce 1924 Frau Elsbeth Ebertinová předpověděla, že se stane Fuhrerem. Hitler astrologii velmi věřil a své konání v průběhu druhé světové války konzultoval s astrology.

Vítězství Obamy bylo rovněž předpověděno astrology. Předpověděla to Sjednocená astrologická konference. Dále rovněž předpovídali, že Obama znova zvítězí i v roce 2012.

Málo lidí si uvědomuje, že znamení zvěrokruhu má vliv na váš vzhled. Vědci zjistili, že každé znamení mají společné určité fyzické rysy. Například, že Blíženci jsou dobře stavění, mají symetrickou postavu, a to i s kily navíc a velmi dlouho si udržují mladistvý vzhled. Štíři jsou pak velmi svalnatí a jejich oči jsou uhrančivé. Střelci mají dlouhé svalnaté nohy a ženy narozené v tomto znamení, jsou pěkné divošky.

Kolébkou astrologie, byla Mezopotámie, kde ji užívali již 3000 let před naším letopočtem. Babylóňany pak dále následovala Čína, Indie, Egypt a Řecko. Opomenout bychom však neměli ani Aztéky. Dnes to, co je označováno za pseudovědu a je všeobecně zesměšňováno bylo ještě ve středověku váženou a uznávanou vědou, která se učila i na univerzitách.

 

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.

Výklad tarotu páže mečů

Tarotových karet je v celém balíčku sedmdesát šest a každá z nich má svůj vlastní význam. Karty se používají k předvídání budoucnosti po mnoho let, století a přežily i takové nepřízně osudů, jako byly nejen světové války, ale především čarodějnické procesy. Tarotové karty jsou v poslední době dost populární.