Jak se k sobě hodí Beran a Beran

Občas se v jejich vztahu vyskytne mračno, ale protože jsou si povahy dost podobné, všechno špatné spolu zažehnou a opět zase budou jako dvě hrdličky. Vztah dvou Beranů má tak velice pozitivní vyhlídky pro společný život.

Energie z obou sálá

Základem jejich perfektně fungujícího vztahu je především energie, která z obou překotně čiší. Oba jsou ohniví živlové, takže se nesmíří jen tak s něčím, pořád budou chtít něco budovat, někam se pohnout a činit. To je velké plus tohoto páru, který má v sobě smyslný náboj a ten stále křesá. Jestliže se ani jeden nezastaví, pak je tomuto spojení přána dlouhá a šťastná budoucnost.

Společný život

Úžasné ve spojení Berana a Berana je to, že mají skvělý společný život. Dokážou se podpořit ve své kariéře, což jim přináší velké naděje na budování i perfektního vztahu. Dost dobře si jak jeden, tak druhý Beran uvědomují, že kariéra je něco, co oba potřebují, takže umí tolerovat i přesčasy, pozdní příchody domů a vědí, že si to spolu vynahradí. Tím se více na sebe budou těšit a vážit si společného života.

Podpora

Na páru dvou Beranů je také kouzelné to, jak se dokážou navzájem podpořit, aniž by od toho něco čekali. Moc si uvědomují, že je to pro jejich společný vztah velice důležité, a tak se podpoří vždy v té chvíli, kdy to na partnerovi vycítí, jak moc to potřebuje. Odměnou je oddanost a věrnost.

Erotika silně nabitá

Velkou oblastí partnerství dvou Beranů je sexuální život, protože ten je obzvlášť bouřlivý. Může docházet ve vztahu k hádkám, které ale jen oba rozvášní natolik, že zatouží po velkém smíru za zdmi ložnice. V jejich životě to bude jako na houpačce, pořád se bude něco dít a rozhodně nebudou mít o erotické zážitky nouze. Předností je i to, že rádi experimentují a umí sami sebe navzájem naladit na správnou chuť.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Panna a Panna

Poněkud svébytné spojení panuje mezi partnery dvou panen. Toto zemské znamení je tako z jiné galaxie a často má potíže někam zapadnout, aby mu bylo porozuměno. Zdá se, že hovoří jiným jazykem. Proto pokud na sebe dvě panny narazí, je to velice příjemné setkání, po čase si padnou do noty a už spolu cvrlikají jako zamilované hrdličky. Potíž je v tom, že takto obecně dvě panny samy na sebe nenarazí, neboť se na první pohled většinou zase tolik nepřitahují, proto je ani nějaké hlubší setkání neláká.

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.