Výklad tarotu deset pohárů

Tarotové karty jsou dnes obecně populární a dost často žádané i třeba při společenských událostech. Mnoho lidí k nim přistupuje s tím, že se jedná o jistý druh zábavy, ale pravdou je, že i takové karty mohou vyřešit složitou životní otázku.

Co karta znamená

Když je před vámi deset pohárů na jedné kartě, pak to ukazuje na završení všeho dobrého, správného. Zkrátka to znamená závěr. To, co se mělo uskutečnit, se stalo a nyní je to všechno u konce. Vše, co bylo, skončilo dobře a nastala harmonie, radost z hotové práce a splnění toho, k čemu se spělo.

Pozitivní významy karty

Dostane se do bodu, který znamená uvědomění si pravých hodnot životních, vděk blízkým i za všechno, co se v životě stalo, co člověka potkalo a že veškerá hojnost je spojena s láskou, štěstím a vším tím dobrým. Ukazuje na dokončení práce, pracovního úkolu nebo dokonce dlouholetého projektu. Vše, co se připravovalo dlouho a složitě, je nyní skutečností, je možno si odpočinout, uklidnit se a zamyslet se nad tím, co vše dobré to přineslo.

Negativní významy karty

Obrácený význam karty ukazuje na změnu hodnot. Včera ještě něco platilo, ale dnes je tomu naprosto jinak, vše je polně jiné, najednou jakoby otočení o sto osmdesát stupňů. Vše, na co se vsázelo, je nyní zapomenuto, není, je to jinak a působí to zklamání. Ukazuje na nesplněné sliby, citové vydírání, zbavení všech hodnot a zejména velké zklamání.

Obecně význam karty

Karta velkého štěstí, nejspíš jde o svatbu, narození dítěte nebo podobné radostné a velké radosti v životě každé rodiny. Výstup na vrchol, dovršení toho správného a dobrého. Pozor na to, že karta ukazuje na dovršení a že poté může následovat slet dolů. Takže je potřeba se obrnit a připravit na možné úskalí i přes to, že zažíváte radostné období.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu pět mečů

Balíček tarotových karet slouží k výkladu budoucnosti již několik set let. Záhadou na celém tom je, že se doposud nepodařil zjistit původ. Jsou sice jisté teze, ale skutečná historie není známá, neví se přesně, odkud karty pochází. Ví se jen, že sedmdesát osm karet je rozděleno na velkou arkána, jež obsahuje dvacet dva karet a malou, která paradoxně obsahuje karet padesát šest. Je to zejména proto, že malá arkána je mladší.

Den svatého Patrika

Každý rok 17. března mnoho lidí na celém světě slaví svátek svatého Patrika. Tenhle Patrik byl starověký duchovní, mnich, misionář a biskup. Kolují o něm různé legendy. A za svou slávu může za ta skutečnost, že byl jednou unesen nájezdníky a prodán v Irsku do otroctví. Tam prý spatřil Boha, který mu poradil, jak z otroctví utéct. A jelikož se mu to podařilo, stal se misionářem.

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.