Výklad tarotu deset pohárů

Tarotové karty jsou dnes obecně populární a dost často žádané i třeba při společenských událostech. Mnoho lidí k nim přistupuje s tím, že se jedná o jistý druh zábavy, ale pravdou je, že i takové karty mohou vyřešit složitou životní otázku.

Co karta znamená

Když je před vámi deset pohárů na jedné kartě, pak to ukazuje na završení všeho dobrého, správného. Zkrátka to znamená závěr. To, co se mělo uskutečnit, se stalo a nyní je to všechno u konce. Vše, co bylo, skončilo dobře a nastala harmonie, radost z hotové práce a splnění toho, k čemu se spělo.

Pozitivní významy karty

Dostane se do bodu, který znamená uvědomění si pravých hodnot životních, vděk blízkým i za všechno, co se v životě stalo, co člověka potkalo a že veškerá hojnost je spojena s láskou, štěstím a vším tím dobrým. Ukazuje na dokončení práce, pracovního úkolu nebo dokonce dlouholetého projektu. Vše, co se připravovalo dlouho a složitě, je nyní skutečností, je možno si odpočinout, uklidnit se a zamyslet se nad tím, co vše dobré to přineslo.

Negativní významy karty

Obrácený význam karty ukazuje na změnu hodnot. Včera ještě něco platilo, ale dnes je tomu naprosto jinak, vše je polně jiné, najednou jakoby otočení o sto osmdesát stupňů. Vše, na co se vsázelo, je nyní zapomenuto, není, je to jinak a působí to zklamání. Ukazuje na nesplněné sliby, citové vydírání, zbavení všech hodnot a zejména velké zklamání.

Obecně význam karty

Karta velkého štěstí, nejspíš jde o svatbu, narození dítěte nebo podobné radostné a velké radosti v životě každé rodiny. Výstup na vrchol, dovršení toho správného a dobrého. Pozor na to, že karta ukazuje na dovršení a že poté může následovat slet dolů. Takže je potřeba se obrnit a připravit na možné úskalí i přes to, že zažíváte radostné období.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čakry

Pojem „čakry“ je obecně znám, překládá se jako kruh, a znamená energii, která je v tomto kruhu, proudí a ovlivňuje mnohé okolo, také orgány a obecně stav těla, ale i mysli. Čakry jsou přitom navzájem propojené, a pokud jedna vykáže problém, pak nejspíš i ty ostatní, okolní také posupně ochudnou.

Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.