Výklad tarotu deset mečů

Sedmdesát osm karet tarotových je rozděleno na velkou a malou arkánu. Původ karet nebyl vystopován, už i proto karty v sobě skrývají pořádnou dávku tajemnosti a kvůli tomu jsou lákavé, vzbuzují pozornost lidé, takřka na celém světě již několik století a jejich popularita prudce stoupá.

Co karta znamená

Ať už se dělo, nebo děje cokoli, karta deseti mečů je kartou úplného propadu. Ukazuje na dno, na kterém se tazatel ocitne a také definitivní konec všech možných marných nadějí. Deset mečů pohřbí úplně každou naději na možný posun kupředu a ukazují na stav po katastrofě. Zničení a zkáza jsou synonymem ke kartě deset mečů.

Pozitivní významy karty

Ve výkladu je nutné vědět, jak otázka byla položena. Protože karta deset mečů ukazuje na definitivní ukončení všeho, co bylo. I jistot. Může představovat ztrátu majetku, ale i rozpadu vztahů mezi lidmi, přátelství, nebo rozvod. Pokud to nějakou dobu k zániku spělo, pak tato karta ukáže na úplné zničení všech marných nadějí. Pozitivní na celém tom je, že něco prostě musí pryč, aby se mohlo objevit něco příjemného, nového. Po této stránce je nutno kartu vnímat pozitivně.

Negativní významy karty

Obrácený význam ukazuje na hrozivé důsledky, které vznikly ze situace. Pokud něco spělo k zániku, pak v tomto případě se již definitivně o rozpadu rozhodne a s tím, že to bude mít dost nepříjemné a bolestivé následky. Může jít o ztrátu majetku, ale i nadějí, ztráty velice blízkého jedince, což se ukáže jako dost podstatné pro další vývoj. Karta ukazuje na nepřeberné množství ztrát a konců, bolestného poznání.

Obecně význam karty

Pakliže karta vychází jako věštba, pak je potřeba se obrnit silnými nervy, protože přichází bolestné období plné ztrát. Světlou stránkou na celé věci je to, že pokud dopadne jedinec na úplné dno, pak se již může celá situace jen zlepšovat, takže nic horšího již nenastane a po období ztrát a bolestí bude vše jen lepší.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články