Výklad tarotu deset mečů

Sedmdesát osm karet tarotových je rozděleno na velkou a malou arkánu. Původ karet nebyl vystopován, už i proto karty v sobě skrývají pořádnou dávku tajemnosti a kvůli tomu jsou lákavé, vzbuzují pozornost lidé, takřka na celém světě již několik století a jejich popularita prudce stoupá.

Co karta znamená

Ať už se dělo, nebo děje cokoli, karta deseti mečů je kartou úplného propadu. Ukazuje na dno, na kterém se tazatel ocitne a také definitivní konec všech možných marných nadějí. Deset mečů pohřbí úplně každou naději na možný posun kupředu a ukazují na stav po katastrofě. Zničení a zkáza jsou synonymem ke kartě deset mečů.

Pozitivní významy karty

Ve výkladu je nutné vědět, jak otázka byla položena. Protože karta deset mečů ukazuje na definitivní ukončení všeho, co bylo. I jistot. Může představovat ztrátu majetku, ale i rozpadu vztahů mezi lidmi, přátelství, nebo rozvod. Pokud to nějakou dobu k zániku spělo, pak tato karta ukáže na úplné zničení všech marných nadějí. Pozitivní na celém tom je, že něco prostě musí pryč, aby se mohlo objevit něco příjemného, nového. Po této stránce je nutno kartu vnímat pozitivně.

Negativní významy karty

Obrácený význam ukazuje na hrozivé důsledky, které vznikly ze situace. Pokud něco spělo k zániku, pak v tomto případě se již definitivně o rozpadu rozhodne a s tím, že to bude mít dost nepříjemné a bolestivé následky. Může jít o ztrátu majetku, ale i nadějí, ztráty velice blízkého jedince, což se ukáže jako dost podstatné pro další vývoj. Karta ukazuje na nepřeberné množství ztrát a konců, bolestného poznání.

Obecně význam karty

Pakliže karta vychází jako věštba, pak je potřeba se obrnit silnými nervy, protože přichází bolestné období plné ztrát. Světlou stránkou na celé věci je to, že pokud dopadne jedinec na úplné dno, pak se již může celá situace jen zlepšovat, takže nic horšího již nenastane a po období ztrát a bolestí bude vše jen lepší.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

Jak se k sobě hodí Lev a Váhy

Partneři slunečních znamení jako je lev a váhy jsou dokonalým spojením už na první pohled. Jestliže se tito dva dají dohromady, stěží je něco jen tak rozdělí, protože jsou pro sebe navzájem tím dokonalým partnerem. Což vidí i okolí, a jejich lásku jim může jen tak tiše závidět. Budou mít spolu krásný vztah, plný úžasných momentů a překvapujících situací, jež povedou k lepším a lepším zítřkům.

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.