Jak si přivolat peníze

Trápí-li vás prázdné kapsy a po výplatě je jen pár dní, kdy se radujete z nabitých peněz, přičemž dále víte, že budete muset zaplatit povinné platby, čímž vám z měšce ubude značná část a pak už toho moc k užitku nezbývá. To nepůsobí rozhodně radost a pak je také nepříjemné období asi tří dalších týdnů, než se nového výplatního dne dočkáte.

Věřit síle vašeho přání

Prvním základním pravidlem všech kouzel, ale i těchto, je věřit jeho účelu a splnění. Je zapotřebí se soustředit na to, že skutečně to, co chcete, co si přejete, se stane skutečností. Nebojte se, nepřipouštějte si žádná „jestli“ a ani nic, co by mohlo mít vedlejší projev. Prostě to, co chcete, se stane. Věřte, ať jsou vaše sny jakkoli veliká a podivná.

Přístup k penězům

Dalším velkým pravidlem, které může rozhodnout o tom, zda budete mít dostatek peněz, je samotný přístup k nim. Pokud totiž je berete jako něco, co je nadpozemské, nedosažitelné, tak taky takové budou. Prostě nikdy jich nebudete mít dostatek, pokud se rozhodnete je brát jako něco, čeho je málo. Váš přístup musí být vřelý, musíte si jich vážit, ale také je rádi dávat z rukou. Když něco platíte, pak to dělejte s radostí, a v duchu jim nedávejte sbohem, ale berte to jako dočasný odchod, který přinese ještě více.

Vaše peníze se vrátí

Když tak platíte, peněžní prostředky vkládáte, pak je zapotřebí brát je jako vhodnou investici, která přinese další a další peníze. Říkejte penězům, že je posíláte dál proto, aby se vrátily, ale ne sami. Takto pouštějte peníze z rukou a tešte se, protože se skutečně stane, že se vám vrátí.

Negativa jsou silná, nedejte jim šanci

Mnoho lidí dělá jednu základní chybu v tom, že si připouští negativa, myšlenky negativní, které nechávají proplouvat a tak oslabují možnost, aby se k nim peníze vrátily. Další chybou je penězům přikládat větší váhu, než mají. Ne, berete je jako rovnocenné.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.

Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Lití z olova, tradiční vánoční věštění

Nacházíme se uprostřed předvánočního reje, kdy vedle příprav na Štědrý den, uklízení a pečení, lidé praktikují i celou řadu tradic. Mnoho z nich se týká věštění, kdy se lidé zajímají o to, co nás v budoucnosti čeká a nemine. K těm nejoblíbenějším věštícím starobylým metodám patří lití olova.