Jak si přivolat peníze

Trápí-li vás prázdné kapsy a po výplatě je jen pár dní, kdy se radujete z nabitých peněz, přičemž dále víte, že budete muset zaplatit povinné platby, čímž vám z měšce ubude značná část a pak už toho moc k užitku nezbývá. To nepůsobí rozhodně radost a pak je také nepříjemné období asi tří dalších týdnů, než se nového výplatního dne dočkáte.

Věřit síle vašeho přání

Prvním základním pravidlem všech kouzel, ale i těchto, je věřit jeho účelu a splnění. Je zapotřebí se soustředit na to, že skutečně to, co chcete, co si přejete, se stane skutečností. Nebojte se, nepřipouštějte si žádná „jestli“ a ani nic, co by mohlo mít vedlejší projev. Prostě to, co chcete, se stane. Věřte, ať jsou vaše sny jakkoli veliká a podivná.

Přístup k penězům

Dalším velkým pravidlem, které může rozhodnout o tom, zda budete mít dostatek peněz, je samotný přístup k nim. Pokud totiž je berete jako něco, co je nadpozemské, nedosažitelné, tak taky takové budou. Prostě nikdy jich nebudete mít dostatek, pokud se rozhodnete je brát jako něco, čeho je málo. Váš přístup musí být vřelý, musíte si jich vážit, ale také je rádi dávat z rukou. Když něco platíte, pak to dělejte s radostí, a v duchu jim nedávejte sbohem, ale berte to jako dočasný odchod, který přinese ještě více.

Vaše peníze se vrátí

Když tak platíte, peněžní prostředky vkládáte, pak je zapotřebí brát je jako vhodnou investici, která přinese další a další peníze. Říkejte penězům, že je posíláte dál proto, aby se vrátily, ale ne sami. Takto pouštějte peníze z rukou a tešte se, protože se skutečně stane, že se vám vrátí.

Negativa jsou silná, nedejte jim šanci

Mnoho lidí dělá jednu základní chybu v tom, že si připouští negativa, myšlenky negativní, které nechávají proplouvat a tak oslabují možnost, aby se k nim peníze vrátily. Další chybou je penězům přikládat větší váhu, než mají. Ne, berete je jako rovnocenné.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu 19 slunce

Populární karty pro výklad budoucnosti mají tradici po několik staletí. Záhadou na tom celém je fakt, že se doposud nepodařilo zjistit, odkud skutečně karty pocházejí, i když existuje několik domněnek. Pravdou je však to, že se dochovaly i přes nepřízeň některých období, jako je inkvizice, až do dnešní doby.