Lilith, aneb tajemství Černé Luny

Lilith, nebo-li Černá Luna je pojem, který pochází původně ze sumerské mytologie staré více než 5000 let. Šlo tehdy o společnici Innany, královny nebes, která shromažďovala válečníky k posvátným rituálům. Podle legendy žila Lilith na posvátném stromě spolu s moudrým hadem a divokým ptákem Anzu. Innana ji bohužel nechápala a tak nechala strom porazit, hada zabít, pták Anzu pak uprchl do hor a Lilith zmizela v pustinách...

Toto je příběh o první ženě Adamově.

Co se však týká astrologie Lilith symbolizuje velmi tajemný, záhadný a velmi fascinující bod v horoskopu, jenž je velmi úzce spojen s karmou. Poukazuje na skrytá tajemství, která jsou utajená i nám samotným. Jde však o časované bomby, které se v určitý čas, když na ně přijde řada, otevřou.

 

Role Černé Luny

Je to naše temná stránka, která může skrývat i naše negativa, např. sexualitu, prázdnotu, pudovost, touhu, karmické zatížení, tmu i přebytek naplnění. Černá Luna je naše špatné já, které nám přináší to, co nám bývá utajeno, nebo také to, před čím se schováváme, za co se stydíme, co nás pobuřuje a k čemu se rozhodně nechceme dobrovolně hlásit. Dokazuje vám, že ani vy nejste zcela normální.

 

Lilith v astrologii

Lilith různě umístěná v našem horoskopu nám dává za úkol odstranit bloky z minulých životů. Jde o váš celoživotní úkol, který však bohužel někdy k odblokování nemusí stačit. Je to prostě výzva k tomu, abyste se téhle černé mršce postavili, popravili, vystoupili ze svého stínu. Přestaňte si lhát. Přijměte sami sebe takoví, jací jste.

 

Černá Luna a karma

Černá Luna může symbolizovat i karmu, čili cokoliv, co jsme nedořešili ve svých předešlých životech. Jsou to naše dluhy, dlouho odkládané a nevyřešené situace, upomínky na staré věci, které se nám v tomto životě vrátily jako bumerang. Karmická Lilith pak může ukazovat i na rizika předčasného úmrtí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti z čajových lístků

Předvídat, nebo věštit budoucnost lze opravdu snad z čehokoli. Je to především proto, že vše souvisí se vším a také to, že co je vám osobní pak má určitou spojitost s vaším životem a také i tím, co se stane. Populární metodou věštění budoucnosti je z čajových lístků, tedy taková metoda, která se obvykle provádí v čajovnách, a tam, kde se podává kvalitní čaj ze skutečných čajových lístků.

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Jak se k sobě hodí Lev a Váhy

Partneři slunečních znamení jako je lev a váhy jsou dokonalým spojením už na první pohled. Jestliže se tito dva dají dohromady, stěží je něco jen tak rozdělí, protože jsou pro sebe navzájem tím dokonalým partnerem. Což vidí i okolí, a jejich lásku jim může jen tak tiše závidět. Budou mít spolu krásný vztah, plný úžasných momentů a překvapujících situací, jež povedou k lepším a lepším zítřkům.