Lilith, aneb tajemství Černé Luny

Lilith, nebo-li Černá Luna je pojem, který pochází původně ze sumerské mytologie staré více než 5000 let. Šlo tehdy o společnici Innany, královny nebes, která shromažďovala válečníky k posvátným rituálům. Podle legendy žila Lilith na posvátném stromě spolu s moudrým hadem a divokým ptákem Anzu. Innana ji bohužel nechápala a tak nechala strom porazit, hada zabít, pták Anzu pak uprchl do hor a Lilith zmizela v pustinách...

Toto je příběh o první ženě Adamově.

Co se však týká astrologie Lilith symbolizuje velmi tajemný, záhadný a velmi fascinující bod v horoskopu, jenž je velmi úzce spojen s karmou. Poukazuje na skrytá tajemství, která jsou utajená i nám samotným. Jde však o časované bomby, které se v určitý čas, když na ně přijde řada, otevřou.

 

Role Černé Luny

Je to naše temná stránka, která může skrývat i naše negativa, např. sexualitu, prázdnotu, pudovost, touhu, karmické zatížení, tmu i přebytek naplnění. Černá Luna je naše špatné já, které nám přináší to, co nám bývá utajeno, nebo také to, před čím se schováváme, za co se stydíme, co nás pobuřuje a k čemu se rozhodně nechceme dobrovolně hlásit. Dokazuje vám, že ani vy nejste zcela normální.

 

Lilith v astrologii

Lilith různě umístěná v našem horoskopu nám dává za úkol odstranit bloky z minulých životů. Jde o váš celoživotní úkol, který však bohužel někdy k odblokování nemusí stačit. Je to prostě výzva k tomu, abyste se téhle černé mršce postavili, popravili, vystoupili ze svého stínu. Přestaňte si lhát. Přijměte sami sebe takoví, jací jste.

 

Černá Luna a karma

Černá Luna může symbolizovat i karmu, čili cokoliv, co jsme nedořešili ve svých předešlých životech. Jsou to naše dluhy, dlouho odkládané a nevyřešené situace, upomínky na staré věci, které se nám v tomto životě vrátily jako bumerang. Karmická Lilith pak může ukazovat i na rizika předčasného úmrtí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Výklad karet – spravedlnost

Balíček tarotových karet celkem obsahuje 78 karet, rozdělaných v základě na velkou a malou arkánu. Karta spravedlnost je součástí právě velké arkány, o níž se říká, že je to vlastně původní balíček karet, ke kterému se později přiřadila malá arkána. Po staletí se tarotové karty dochovaly až do dnešních dnů a pořád se k nim lidé s oblibou vracejí.

Čínský horoskop

To, že záhady a astrologie táhnou pozornost lidí již nějaké to století, svědčí i fakt o množství různým horoskopů na celém světě. Nejen klasický, tak zvaný tradiční horoskop, se znamením zvěrokruhu, ale i keltský horoskop, květinový, indický, indiánský, egyptský, cikánský a mnoho dalších, ale v neposlední řadě čínský horoskop, ukazují, že zájem a především i vliv data narození na osobnost jistě nějakou má.