Lilith, aneb tajemství Černé Luny

Lilith, nebo-li Černá Luna je pojem, který pochází původně ze sumerské mytologie staré více než 5000 let. Šlo tehdy o společnici Innany, královny nebes, která shromažďovala válečníky k posvátným rituálům. Podle legendy žila Lilith na posvátném stromě spolu s moudrým hadem a divokým ptákem Anzu. Innana ji bohužel nechápala a tak nechala strom porazit, hada zabít, pták Anzu pak uprchl do hor a Lilith zmizela v pustinách...

Toto je příběh o první ženě Adamově.

Co se však týká astrologie Lilith symbolizuje velmi tajemný, záhadný a velmi fascinující bod v horoskopu, jenž je velmi úzce spojen s karmou. Poukazuje na skrytá tajemství, která jsou utajená i nám samotným. Jde však o časované bomby, které se v určitý čas, když na ně přijde řada, otevřou.

 

Role Černé Luny

Je to naše temná stránka, která může skrývat i naše negativa, např. sexualitu, prázdnotu, pudovost, touhu, karmické zatížení, tmu i přebytek naplnění. Černá Luna je naše špatné já, které nám přináší to, co nám bývá utajeno, nebo také to, před čím se schováváme, za co se stydíme, co nás pobuřuje a k čemu se rozhodně nechceme dobrovolně hlásit. Dokazuje vám, že ani vy nejste zcela normální.

 

Lilith v astrologii

Lilith různě umístěná v našem horoskopu nám dává za úkol odstranit bloky z minulých životů. Jde o váš celoživotní úkol, který však bohužel někdy k odblokování nemusí stačit. Je to prostě výzva k tomu, abyste se téhle černé mršce postavili, popravili, vystoupili ze svého stínu. Přestaňte si lhát. Přijměte sami sebe takoví, jací jste.

 

Černá Luna a karma

Černá Luna může symbolizovat i karmu, čili cokoliv, co jsme nedořešili ve svých předešlých životech. Jsou to naše dluhy, dlouho odkládané a nevyřešené situace, upomínky na staré věci, které se nám v tomto životě vrátily jako bumerang. Karmická Lilith pak může ukazovat i na rizika předčasného úmrtí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

KYVADLO – ROZHOUPEJTE SVŮJ OSUD

Věštění pomocí kyvadla je skutečně jednodušší, než by se mohlo zdát. Více méně k němu totiž ani nepotřebujete nic kupovat: stačí závaží zavěšené na provázku. Dá se použít i řetízek s přívěškem nebo prsten. Mnohem důležitější je soustředěnost, koncentrace a myšlenka. V ní je totiž síla celého principu věštby. Pokud se ptáte proč zvolit kyvadlo na místo karet nebo věštby z kávové sedliny, odpověď je skutečně prostá: rychlost a ve většině případu jednoznačná odpověď ANO – NE.

Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).