Jak se k sobě hodí Ryby a Vodnář

Vodnář sousedí hned s Rybami a to je možná spojuje více, než si mohou předem i jen myslet. Mají toho hodně společného, včetně optimistického pohledu na svět. Tito dva si budou hodně rozumět, bude je spojovat nejen touha po stejných cestách, ale i jiné zájmy, cíle a také láska.

Dobro nadevše

Velkou měrou je spojuje právě přátelský vztah, který vygraduje v nádhernou lásku. Budou si rozumět od začátku, kdy k sobě budou nalézat cestu a zjistí, jak moc toho mají společného a proč že se nepotkali již dříve. Tento vztah bude hodně založen na přátelství a vzájemné úctě jeden k druhému. Oba jsou tak trochu blázni do umění a spolu dokážou hodiny mluvit o těch nejlepších dílech. Přitom se vždy shodnout, nebo budou tolerovat názor toho druhého.

Časem může láska pominout

Pokud jsou pro sebe navzájem přitažliví a rozumí si, jen to důležitý základ, který ale po čase může zatvrdnout. Protože právě jejich vztah je spíše přátelský, časem se vytratí taková ta vášnivá jiskra. A to hodně rychle, bohužel, a jejich partnerství bude přežívat na pouhé toleranci a ústě, přičemž již to nebude o erotickém náboji. To samozřejmě může vztah zcela pohřbít, partneři se začnou vzdalovat.

Energie versus intuice

Ale zas na druhou stranu, po čase, pokud jsou oba rozumní, nejdou společné řešení i cestu. Vše záleží na tom, jak moc budou chtít tento vztah zachránit. Vodnář má v sobě mnoho energie, kterou do budování zchátralého vztahu může vložit, a Ryby zase vládnou intuicí, která jim říká, co je správné a čeho se mají vyvarovat.

Tolerance, základ úspěchu

Toto spojení bude navíc potřebovat mnoho tolerance vzájemné, která je povede správným směrem kupředu. Zase k sobě najdou cestu a také ke svému srdci i vášni. Dokážou spolu velké věci, pokud vytrvají a budou spolupracovat jako jeden tým, to je pro ně extrémně důležité.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.