Partnerský horoskop

Existuje celá řada horoskopů, které vám mohou odhalit budoucnoust, i to, jací jste. Jedním z nejoblíbenějších je partnerský horoskop, který zjišťuje, jak vypadají vztahy mezi jednotlivými lidmi. Také vás to zajímá? Chcete vědět, kdo se s kým přitahuje, s kým vám to poklape a koho si držet radši dále od těla? Anebo snad s kým byste měli spolupracovat? Pak se zajímejte o to, jak do sebe vaše horoskopy zapadají.

Partnerský horoskop si můžete nechat vytvořit nejen podle námi tolik známého evropského stylu, ale také i podle čínského horoskopu. Je jen na vás, jakou metodu si vyberete.

O partnerském horoskopu

V knihách se toho o partnerském horoskopu příliš nedozvíte. Mnohem více možností skýtá internet. K sestavení takového horoskopu potřebujete znát přesné datum narození, a to nejen svého, ale i partnera, kamaráda, společníka...a vůbec nejlepší je, když znáte i jeho hodinu narození a místo. Tak totiž máte šanci zjistit pokud možno co nejpřesněji, jaké vyhlídky váš vztah má.

Vztahy mezi znameními

Některá znamení zvěrokruhu se totiž k sobě hodí více a jiná méně. Obecně se ví, že třeba ohnivá znamení (střelec, beran a lev) si nejlépe rozumí s ohnivými znameními anebo se vzduchem (čili s vodnáři, blíženci anebo váhami). Vzdušná znamení si také navzájem rozumí, ale běda, kdybyste k nim zkusili dohodit nějakou rybu, pannu anebo kozoroha, jo to by nemuselo dopadnout dobře. Vodní znamení si totiž rozumí spíš se zemí, tedy štír, ryby a rak s kozorohem, pannou anebo s býkem. Ve skutečnosti to však není zas až tak jednoduché, protože při narození každého z nás stály různé planety v různých znameních i domech. To nás samozřejmě významně ovlivnilo, a proto pokud chcete znát šanci na vztah reálně, nechte si vytvořit odborný partnerský horoskop, který vám přesně odpoví na vaše otázky i na to, jaké jsou vaše společné vyhlídky.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.

Numerologie – číslo 9

Speciální nauka o číslech, která čísla zkoumá z té citové stránky, se běžně označuje jako numerologie. Tato věda, nevěda má velkou oblibu z pohledu zábavy a lidé si ji oblíbili, protože je zajímavá a dost může vypovědět o povaze jednotlivých lidí, ale i událostí. Jsou lidé, kteří podle numerologie vybírají důležité okamžiky v životě, jako například datum svatby.

Sexuální polohy ohnivého znamení

Beran

Beran potřebuje mít za každou cenu pozornost v sexuálních hrátkách, proto uvítá polohy, kde bude spíše dominantní, ale především viděn. Ideální je tak pro něj možnost být nahoře, a nejlépe všechny ty, kdy partner nebo partnerka leží a Beran sedí či stojí. To je v nejvyšší blaženosti. Celkově je pro Berany důležitý samotný akt, nepříliš rád střídá polohy, raději zůstává v jedné, té nejlepší a soustředí se na perfektní stimulaci, na celkový požitek a také rytmus. Berani určitě nepatří mezi stydlíny a pokud už ano, pak na tom bude něco divného, nebude ve své kůži.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie