Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Co karta znamená

Karta svět je kartou úspěchu, dovršení toho, co si člověk přeje, kam směřuje. Pokud se tedy položí konkrétní otázka, pak na ni jasně odpovídá, že vše dospěje do zdárného konce. Svět se jakoby uzavírá a to, co je započato, bude mít správný konec. Ukazuje především na splnění závazků, ale i cílů, které si jedinec, tazatel dal. Je obecně kartou pozitivní.

Pozitivní významy

Na cokoli, co se tazatel ptá, a odpoví mu karta svět, pak mu jen potvrzuje, že dosáhl vrcholu a zaujal správné postavení. To znamená, pokud si není ničím jistý, pak být může. Karta je obecně dost pozitivní, ukazuje na cíle, které jsou na dosah, a ke kterým se jasně a s veselostí spěje. Ukazuje na upřímnost, možnosti být ve správný čas na správném místě a míst i správný záměr. Vše je dobré a vede ještě k lepšímu.

Negativní významy

Obrácený výklad karty ukazuje na neschopnost se dostat do konce, dokončit prostě to, co se započalo. Dost jasně poukazuje na lenost, ale třeba i špatné, nepřátelské prostředí, jakoby uvěznění. Tazatel se může cítit být v zajetí, izolován a přitom jako v začarovaném kruhu, odkud není úniku, protože pokud se pokusí něco udělat, jiné musí zničit. Nejistota, velká námaha, které je ale zbytečná. I to kartka v obráceném významu může říkat.

Obecně význam karty

Celkově je karta ukázkou cíle, kam se směřuje. Většinou jasně ukáže, že je cíl již v dohlednu a dá se k němu přijít jasně a bez překážek. Karta předvídá jasný úspěch v projektech, na které se tazatel ptá, takže pokud vyjde, je možno jásat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Dejte si pozor na věci, které vám kradou energii

Rozbité a nefunkční věci

Je absolutním nesmyslem doma skladovat něco, co už ztratilo svou funkci a význam. Pokud je to možné, opravte to a jestli ne, tak se toho prostě zbavte. Je přitom jedno, zda se jedná o kapající kohoutek, naštípnuté talíře, porouchané rádio anebo fotoaparát. Nic, co funguje jen tak na půl, vám do života nepřinese nic dobrého. Věci se budou zadrhávat, příležitosti budou ubývat a peníze budou odtékat.

PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.