Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Co karta znamená

Karta svět je kartou úspěchu, dovršení toho, co si člověk přeje, kam směřuje. Pokud se tedy položí konkrétní otázka, pak na ni jasně odpovídá, že vše dospěje do zdárného konce. Svět se jakoby uzavírá a to, co je započato, bude mít správný konec. Ukazuje především na splnění závazků, ale i cílů, které si jedinec, tazatel dal. Je obecně kartou pozitivní.

Pozitivní významy

Na cokoli, co se tazatel ptá, a odpoví mu karta svět, pak mu jen potvrzuje, že dosáhl vrcholu a zaujal správné postavení. To znamená, pokud si není ničím jistý, pak být může. Karta je obecně dost pozitivní, ukazuje na cíle, které jsou na dosah, a ke kterým se jasně a s veselostí spěje. Ukazuje na upřímnost, možnosti být ve správný čas na správném místě a míst i správný záměr. Vše je dobré a vede ještě k lepšímu.

Negativní významy

Obrácený výklad karty ukazuje na neschopnost se dostat do konce, dokončit prostě to, co se započalo. Dost jasně poukazuje na lenost, ale třeba i špatné, nepřátelské prostředí, jakoby uvěznění. Tazatel se může cítit být v zajetí, izolován a přitom jako v začarovaném kruhu, odkud není úniku, protože pokud se pokusí něco udělat, jiné musí zničit. Nejistota, velká námaha, které je ale zbytečná. I to kartka v obráceném významu může říkat.

Obecně význam karty

Celkově je karta ukázkou cíle, kam se směřuje. Většinou jasně ukáže, že je cíl již v dohlednu a dá se k němu přijít jasně a bez překážek. Karta předvídá jasný úspěch v projektech, na které se tazatel ptá, takže pokud vyjde, je možno jásat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa

Barvy a jejich vliv

Klasické testy, které se ptají, jaká je vaše oblíbená barva, aby se pak z ní dalo vyčíst, jaké povahy jste, jsou založeny na vlivu barev na okolí samotné. Je však nutno rozlišovat jisté druhy samotných barev. Protože například taková růžová může mít několik stovek různých odstínů a třeba i taková tmavě sytě růžová, je prakticky jinou barvou, než je klasická, jemná, světle růžová.