Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Co karta znamená

Karta svět je kartou úspěchu, dovršení toho, co si člověk přeje, kam směřuje. Pokud se tedy položí konkrétní otázka, pak na ni jasně odpovídá, že vše dospěje do zdárného konce. Svět se jakoby uzavírá a to, co je započato, bude mít správný konec. Ukazuje především na splnění závazků, ale i cílů, které si jedinec, tazatel dal. Je obecně kartou pozitivní.

Pozitivní významy

Na cokoli, co se tazatel ptá, a odpoví mu karta svět, pak mu jen potvrzuje, že dosáhl vrcholu a zaujal správné postavení. To znamená, pokud si není ničím jistý, pak být může. Karta je obecně dost pozitivní, ukazuje na cíle, které jsou na dosah, a ke kterým se jasně a s veselostí spěje. Ukazuje na upřímnost, možnosti být ve správný čas na správném místě a míst i správný záměr. Vše je dobré a vede ještě k lepšímu.

Negativní významy

Obrácený výklad karty ukazuje na neschopnost se dostat do konce, dokončit prostě to, co se započalo. Dost jasně poukazuje na lenost, ale třeba i špatné, nepřátelské prostředí, jakoby uvěznění. Tazatel se může cítit být v zajetí, izolován a přitom jako v začarovaném kruhu, odkud není úniku, protože pokud se pokusí něco udělat, jiné musí zničit. Nejistota, velká námaha, které je ale zbytečná. I to kartka v obráceném významu může říkat.

Obecně význam karty

Celkově je karta ukázkou cíle, kam se směřuje. Většinou jasně ukáže, že je cíl již v dohlednu a dá se k němu přijít jasně a bez překážek. Karta předvídá jasný úspěch v projektech, na které se tazatel ptá, takže pokud vyjde, je možno jásat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

SPIRITISTICKÁ TABULKA

Na naše otázky nám kromě hvězd, kartářek či hadačů z ruky, dokáží odpovědi i ti, jenž mezi námi už dávno nejsou. Sídlí na druhé straně, znají minulost i budoucnost a zdržují se v přítomnosti, tedy v rovině našeho bytí, což jsou pro navázání spojení ideální podmínky. Řeč je o mrtvých: komunikace s dušemi zemřelých nabyla na extrémní popularitě v 19. století, následně pak opět klesla a znovuzrození jí, díky masovým úmrtím, zajistila až první světová válka. Všechno to začalo před mnoha a mnoha lety, kdy pod nánosem vědecké a technické revoluce začali lidé bažit opět po něčem mystickém a duchovním. Následně se stalo běžnou součástí kabaretních spolků a klubů, že se kolem takzvaného média sešla společnost, která měla otázky: nejprve ohledně toho, zda lze komunikovat s mrtvými. Přivolání ducha samotného bylo sice vzrušující, ale lidé se chtěli ptát dál a to mnohem konkrétněji.

PARTNER PODLE HVĚZD - BÝK

BÝKU POMŮŽE BUDOVAT DOMOV PANNA

Býk je od přírody dominantní znamení. I přes negativní pomluvy je to vyrovnaný, klidný tvor, milující péči a něhu. Je to velký silák, toužící po domově, harmonii a teplé večeři. Mnohdy se na něj lidé dívají jako na hamouna a chamtivce: věřte, že pro blízké by se však rozdal. Znamením, kterému bude chtít snést modré z nebe je čistá duše v podobě Panny – věrné, cílevědomé a pracovité osoby. Panna je pro býka výzva. Zatím co on je energický, Panna systematicky pracuje, nikoho neruší a mnohdy o ní ani neví. Jedině s Pannou nebo druhým býkem je schopen vybudovat dokonalý domov. Oběma znamením je vlastní rodina a zázemí, stabilní vztah je jen nepatrnou třešničkou na dortu plném štěstí.

Jak si přičarovat pravou lásku

Vztahy, láska a partnerství je to, co nás v životě hodně zajímá, k čemu směřujeme a co prakticky i celý život hledáme. Bohužel ne vždy se nám podaří narazit na toho pravého, tu pravou ihned napoprvé, občas se prostě láska vytratí, nebo vůbec nepropukne. To je prostě život a s tím je se nutno smířit.