Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.

Co karta znamená

Karta svět je kartou úspěchu, dovršení toho, co si člověk přeje, kam směřuje. Pokud se tedy položí konkrétní otázka, pak na ni jasně odpovídá, že vše dospěje do zdárného konce. Svět se jakoby uzavírá a to, co je započato, bude mít správný konec. Ukazuje především na splnění závazků, ale i cílů, které si jedinec, tazatel dal. Je obecně kartou pozitivní.

Pozitivní významy

Na cokoli, co se tazatel ptá, a odpoví mu karta svět, pak mu jen potvrzuje, že dosáhl vrcholu a zaujal správné postavení. To znamená, pokud si není ničím jistý, pak být může. Karta je obecně dost pozitivní, ukazuje na cíle, které jsou na dosah, a ke kterým se jasně a s veselostí spěje. Ukazuje na upřímnost, možnosti být ve správný čas na správném místě a míst i správný záměr. Vše je dobré a vede ještě k lepšímu.

Negativní významy

Obrácený výklad karty ukazuje na neschopnost se dostat do konce, dokončit prostě to, co se započalo. Dost jasně poukazuje na lenost, ale třeba i špatné, nepřátelské prostředí, jakoby uvěznění. Tazatel se může cítit být v zajetí, izolován a přitom jako v začarovaném kruhu, odkud není úniku, protože pokud se pokusí něco udělat, jiné musí zničit. Nejistota, velká námaha, které je ale zbytečná. I to kartka v obráceném významu může říkat.

Obecně význam karty

Celkově je karta ukázkou cíle, kam se směřuje. Většinou jasně ukáže, že je cíl již v dohlednu a dá se k němu přijít jasně a bez překážek. Karta předvídá jasný úspěch v projektech, na které se tazatel ptá, takže pokud vyjde, je možno jásat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Henna

Již řadu tisíciletí, se zejména v asijských zemích (v Indii, Maroku, Pákistánu, Jemenu, Afghánistánu, Libyi, Súdánu, Íránu a Somálsku), pěstuje hennovník bílý, který se suší a drtí na jemný prášek zelené a hnědočervené barvy. Ten se pak pro velké množství pigmentů (zejména těch červených) užívá k barvení vlasů, nehtů, kůže, hedvábí a vlny.

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.