Horoskop 2016 – Panna

Sice tento rok nebude o velkých láskách a vášnivých scén milostných, za to se konečně můžete těšit na zlepšení finanční situace a třeba i dost výhodné nabídky práce. 

 

Peníze

Zlepší se vaše finanční situace. A to je informace, kterou jistě rádi čtete. A aby ne – ještě nedávno jste museli hodně dlouho dopředu plánovat výdaje, letos si budete moci, jak se říká – vyhodit z kopýtka a třeba dovolit i dlouho vysněnou dovolenou. Na vyšší příjem si zvyknete snadno, ale určitě také budete pečlivě odkládat finance. Zvláštních odměn finančních se pak můžete dočkat na konci roku, kdy u vás budou panovat bohaté Vánoce.

 

Práce

Je možné, že už nějakou dobu uvažujete o změně zaměstnání. S tímto krokem rozhodně nespěchejte, ale pomalu zvažte všechny možnosti. A to především také proto, že až v druhé polovině roku bude situace pro tuto činnost příznivější. Každopádně se v té době celkově oblast práce zlepší a vy se můžete těšit na lepší pozici, výhody a hodnotné ocenění za vykonanou práci. Jen do té doby nesmíte polevovat a činit zbytečná a ukvapená rozhodnutí. Dejte si poradit od dobrých přátel, pokud budete tápat.

 

Zdraví

Letos se určitě zaměřte na své zdraví, které není úplně v nejlepším stavu. Často si budete stěžovat na bolesti zad a pohybového aparátu, je tak potřeba posilovat svalstvo. Také bude vhodná řádná detoxikace, jež pročistí tělo a v mnohém uleví. Budete překvapeni, jako moc. Další oblastí je pak i zažívací trakt, který vás může potrápit v druhé polovině roku. Je zapotřebí upravit jídelníček a také pomůžou pravidelné procházky.

 

Láska

Žádné velkolepé vzplanutí vášně vás tento rok nečeká. Důležité je, že vztahy jsou v rovnováze a bude v nich panovat harmonie po celý rok, jen občas se možná objeví nějaká menší roztržka. Jestliže ještě vedle sebe nemáte toho pravého partnera pro život, pak nezbývá nic jiného, než hodně chodit mezi lidi a zejména cestovat, seznamovat se a tak dále. Neponechat nic náhodě.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Partnerský horoskop

Existuje celá řada horoskopů, které vám mohou odhalit budoucnoust, i to, jací jste. Jedním z nejoblíbenějších je partnerský horoskop, který zjišťuje, jak vypadají vztahy mezi jednotlivými lidmi. Také vás to zajímá? Chcete vědět, kdo se s kým přitahuje, s kým vám to poklape a koho si držet radši dále od těla? Anebo snad s kým byste měli spolupracovat? Pak se zajímejte o to, jak do sebe vaše horoskopy zapadají.

Přepólování země

Již po několik let se vědci snaží upozornit na velké nebezpečí, které hrozí celé planetě. Magnetické póly Země jsou v pohotovosti a chystají se nepředvídatelně změnit. Tato situace by však mohla vést k následnému masivnímu vyhynutí všeho živého na planetě. Straší někteří...

Kategorie: Věštění budoucnosti Mystika