Čeho se podle znamení nejvíce bojíte

Každý má za sebou jisté životní zkušenosti, které vedou k různým obavám. Pravdou je, že na naše obavy má jistý vliv nejen naše povaha, ale i naše znamení horoskopu. Máte představu, čeho se nejvíce bojí jednotlivá znamení v horoskopu?

Beran

Berani nesnesou nezájem a opovržení. Bojí se své budoucnosti a toho, že si je nikdo nebude všímat a oni zestárnou všemi zapomenutí. Bojí se tomu i přesto, že jsou to silné osobnosti s odvážným srdcem.

 Býk

Největším strašákem pro Býka je nedostatek financí. Jen při myšlence by mohl být chudý, padá do mdlob. Jeho druhou černou můrou je jeho imaginární představa o nevěře svého protějšku.

 Blíženci

Ve svém nitru Blíženci skrývají spoustu obav. I když jsou pro své okolí dokonalí, podceňují se. Blíženci se obávají samoty, nudy a stereotypu, z něhož nebude úniku. Život bez lidí a zábavy jej přivádí k šílenství.

 Rak

Na rozdíl od Blíženců se Rak bojí nejen budoucnosti, ale i minulosti. Děsí je nedořešené vztahy i finanční nejistota. Navíc si nedokáží představit, že by mohly zůstat jako kůl v plotě.

 Lev

Lev se bojí upozadění. Dále se bojí, že nejsou dost dobří. Velmi jim záleží na tom, co si myslí druzí, díky čemuž se bojí aby si nemysleli něco špatného.

 Panna

Pro puntičkářské Panny je černou můrou nedokonalost a bezmoc. Kromě toho se ohromně bojí i nemocí, omylů a bojí se všeobecně i o svou osobu.

 Váhy

Váhy jsou nejisté, nevyrovnané a váhavé. Bojí se špatného rozhodnutí, opovržení, nevšímavosti i nepochopení.

 Štír

Štíři se bojí, že budou podvedeni. Děsí je však stejným způsobem i nedostatek financí.

 Střelec

Střelci se nejvíce bojí, že by je dohnala jejich minulost.

 Kozoroh

Největší černou můrou Kozorohů je ponížení před jinými. Vesměs úděsná je pro ně jakákoliv ostuda. Děsí se, že selže.

 Vodnář

Vodnáři se nejvíce bojí samoty a odloučení od milovaných a zároveň se paradoxně bojí i ztráty svobody.

 Ryby

Ani Ryby nejsou na tom nejlépe, když jsou osamoceni. Bojí však nejen samoty, ale také i toho, že by mohl mít někdo navrch. Oni přece chtějí mít poslední slovo. Navíc touží po uznání a pochopení, takže jejich další obavou je i to, že se tomu tak nestane. Ohromně se bojí i zlomeného srdce.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Číslo domu - numerologie

Všude okolo nás jsou čísla, doprovází nás od našeho narození až po náš konec. Ovlivňují náš život, naše štěstí i pocity, a to možná i víc, než bychom vůbec předpokládali. Možná si uvědomujete jejich vliv v souvislosti našeho narození, napadlo vás však, že vaše rodinné štěstí může viset i na adrese, čísle domu a bytu, v němž bydlíte?

Barvy a jejich vliv

Klasické testy, které se ptají, jaká je vaše oblíbená barva, aby se pak z ní dalo vyčíst, jaké povahy jste, jsou založeny na vlivu barev na okolí samotné. Je však nutno rozlišovat jisté druhy samotných barev. Protože například taková růžová může mít několik stovek různých odstínů a třeba i taková tmavě sytě růžová, je prakticky jinou barvou, než je klasická, jemná, světle růžová.

Výklad tarotu devět mečů

Výklad tarotových karet táhne pozornost společnosti již po několik století. Lidi zajímá, co se bude dít a jak skutečnosti mohou ovlivnit, nebo jak se dál v životě rozhodnout. Dost také se lidé obrací na tarotové karty s žádostí o výklad čistě ze zvídavých důvodů a pro zábavu. Mnohé však výklad překvapí.