Čeho se podle znamení nejvíce bojíte

Každý má za sebou jisté životní zkušenosti, které vedou k různým obavám. Pravdou je, že na naše obavy má jistý vliv nejen naše povaha, ale i naše znamení horoskopu. Máte představu, čeho se nejvíce bojí jednotlivá znamení v horoskopu?

Beran

Berani nesnesou nezájem a opovržení. Bojí se své budoucnosti a toho, že si je nikdo nebude všímat a oni zestárnou všemi zapomenutí. Bojí se tomu i přesto, že jsou to silné osobnosti s odvážným srdcem.

 Býk

Největším strašákem pro Býka je nedostatek financí. Jen při myšlence by mohl být chudý, padá do mdlob. Jeho druhou černou můrou je jeho imaginární představa o nevěře svého protějšku.

 Blíženci

Ve svém nitru Blíženci skrývají spoustu obav. I když jsou pro své okolí dokonalí, podceňují se. Blíženci se obávají samoty, nudy a stereotypu, z něhož nebude úniku. Život bez lidí a zábavy jej přivádí k šílenství.

 Rak

Na rozdíl od Blíženců se Rak bojí nejen budoucnosti, ale i minulosti. Děsí je nedořešené vztahy i finanční nejistota. Navíc si nedokáží představit, že by mohly zůstat jako kůl v plotě.

 Lev

Lev se bojí upozadění. Dále se bojí, že nejsou dost dobří. Velmi jim záleží na tom, co si myslí druzí, díky čemuž se bojí aby si nemysleli něco špatného.

 Panna

Pro puntičkářské Panny je černou můrou nedokonalost a bezmoc. Kromě toho se ohromně bojí i nemocí, omylů a bojí se všeobecně i o svou osobu.

 Váhy

Váhy jsou nejisté, nevyrovnané a váhavé. Bojí se špatného rozhodnutí, opovržení, nevšímavosti i nepochopení.

 Štír

Štíři se bojí, že budou podvedeni. Děsí je však stejným způsobem i nedostatek financí.

 Střelec

Střelci se nejvíce bojí, že by je dohnala jejich minulost.

 Kozoroh

Největší černou můrou Kozorohů je ponížení před jinými. Vesměs úděsná je pro ně jakákoliv ostuda. Děsí se, že selže.

 Vodnář

Vodnáři se nejvíce bojí samoty a odloučení od milovaných a zároveň se paradoxně bojí i ztráty svobody.

 Ryby

Ani Ryby nejsou na tom nejlépe, když jsou osamoceni. Bojí však nejen samoty, ale také i toho, že by mohl mít někdo navrch. Oni přece chtějí mít poslední slovo. Navíc touží po uznání a pochopení, takže jejich další obavou je i to, že se tomu tak nestane. Ohromně se bojí i zlomeného srdce.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.