Numerologie roku 2019

Rok 2019 je rokem úžasných příležitostí, štěstí, naplnění a blahobytu, a to nejen podle čínského horoskopu, ale i podle numerologie. A proč tomu tak je, vám povíme v tomto článku.

S vysvětlováním začneme u toho, že součet 2+0+1+9 se rovná 12, což je velmi jedinečné a vysoce kreativní číslo.

Rok číslo 12

Během jakéhokoliv roku s číslem 12 získáváme znalosti a získáváme sílu. Je to rok pro to, abychom v něm mohli ukázat to, co jsme se naučili. Je to znamení šťastných výsledků. Symbolizuje vzdělání na všech úrovních. I když, to může představovat, že pro dosáhnutí svého cíle, budete muset pořádně zabrat a budete muset vynechat na nějakou dobu zábavu. Důležitou součástí tohoto roku je však i meditace. Rok 2019 naděluje také intuici a náhlé příchody řešení. Vybízí k tomu, abyste šli s proudem a sledovali to, co se okolo vás děje. Buďte klidní.

Rok číslo 3

Když jedničku a dvojku dále sloučíte, dostanete se k číslu 3, které je symbolem štěstí, tvořivosti a komunikace. Vyzývá vás k tomu, abyste se vyjádřili. V daný rok budete více společenští, optimističtější, svobodnější a zvídavější věci okolo sebe prozkoumávat. Může jít i o nejšťastnější rok života. V tento rok pro vás budou velmi důležití přátelé, kteří vás budou podporovat, stejně, jak tomu budete dělat i vy na oplátku.

Číslo 12/3 aktivuje i magický kód 1-2-3, který je klíčem změn, pohybu a jedinečným momentům, kterých bude v roce 2019 opravdu hodně.

 

To, jaký bude tento rok přímo pro vás, určí váš osobní rok. Ten pro vás začíná ode dne narozenin, nikoliv tedy od 1. 1. 2019. Osobní rok vypočítáte součtem data narození, tedy den+měsíc+2019. V případě, že jste se narodili 16.6., výsledek je tento:

16+6+2019

Dne 16. 6. 2019 vstupujete do osobního roku s číslem 7 (16+6+2019=2041, 2+4+1=7). O významech osobního roku si však povíme v jiném článku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Částečné zatmění Měsíce

Prázdniny se sebou nesou nejen spoustu zážitků a dobrodružství, kromě toho jsou však spojeny i s pozoruhodným nebeským divadlem. Nejinak tomu je i tento rok, kdy toho právě v srpnu na nebi můžete spatřit nejvíce.

Kategorie: Astrologie

Jak se k sobě hodí Býk a Kozoroh

Pokud se spolu potká stejně zemský živel, jako jsou býk a kozoroh, pak mají šanci na dlouhodobou lásku, která vydrží a překoná mnoho nesnází, pokud ale oba k tomuto činu budou nakloněni. Oba jsou stejného založení, nepotrpí si na nějaké scény a divoké zážitky, ale spíše klidné prožití, volné chvíle jen sami pro sebe. Láska budu hluboká, založena na skutečně silných citech, nejen povrchové zbláznění.

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.