Numerologie roku 2019

Rok 2019 je rokem úžasných příležitostí, štěstí, naplnění a blahobytu, a to nejen podle čínského horoskopu, ale i podle numerologie. A proč tomu tak je, vám povíme v tomto článku.

S vysvětlováním začneme u toho, že součet 2+0+1+9 se rovná 12, což je velmi jedinečné a vysoce kreativní číslo.

Rok číslo 12

Během jakéhokoliv roku s číslem 12 získáváme znalosti a získáváme sílu. Je to rok pro to, abychom v něm mohli ukázat to, co jsme se naučili. Je to znamení šťastných výsledků. Symbolizuje vzdělání na všech úrovních. I když, to může představovat, že pro dosáhnutí svého cíle, budete muset pořádně zabrat a budete muset vynechat na nějakou dobu zábavu. Důležitou součástí tohoto roku je však i meditace. Rok 2019 naděluje také intuici a náhlé příchody řešení. Vybízí k tomu, abyste šli s proudem a sledovali to, co se okolo vás děje. Buďte klidní.

Rok číslo 3

Když jedničku a dvojku dále sloučíte, dostanete se k číslu 3, které je symbolem štěstí, tvořivosti a komunikace. Vyzývá vás k tomu, abyste se vyjádřili. V daný rok budete více společenští, optimističtější, svobodnější a zvídavější věci okolo sebe prozkoumávat. Může jít i o nejšťastnější rok života. V tento rok pro vás budou velmi důležití přátelé, kteří vás budou podporovat, stejně, jak tomu budete dělat i vy na oplátku.

Číslo 12/3 aktivuje i magický kód 1-2-3, který je klíčem změn, pohybu a jedinečným momentům, kterých bude v roce 2019 opravdu hodně.

 

To, jaký bude tento rok přímo pro vás, určí váš osobní rok. Ten pro vás začíná ode dne narozenin, nikoliv tedy od 1. 1. 2019. Osobní rok vypočítáte součtem data narození, tedy den+měsíc+2019. V případě, že jste se narodili 16.6., výsledek je tento:

16+6+2019

Dne 16. 6. 2019 vstupujete do osobního roku s číslem 7 (16+6+2019=2041, 2+4+1=7). O významech osobního roku si však povíme v jiném článku.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Věštkyně Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.

Věštění z křišťálové koule

Na našich stránkách jsme psali o těch nejrůznějších věšteckých metodách, jen o věštění z křišťálové koule prozatím nepadlo zatím ani slovo. Dnes to změníme, protože si jsme vědomi, že věštění z křišťálové koule je lákavým pohledem do budoucnosti. Pravda, i když k němu můžeme použít jakýkoliv zrcadlový povrch, křišťálová koule a zrcadlo je k tomuto aktu přeci jen nejlepší.