Horoskop 2016 – Kozoroh

Pro Kozorohy je tento rok hodná náročný na psychiku, ale není všem dnům konec, na konci roku totiž budou čerpat výhody z trpělivosti, kterou po celý rok projevovali. Dotáhnete-li vše do zdárného závěru, pak se nemáte čeho obávat.

Peníze

Ve finanční sféře se blýská na lepší časy, ale je zapotřebí i přemýšlet o vhodných investicích. Zapomeňte se do něčeho pustit jen tak, bezhlavě, jinak se nedočkáte klidu. Také se vám naskytne několik pracovních nabídek, jež sice mohou být finančně lákavé, ale vyžadují jiné daně. Pro rozhodování si nechte dostatečný čas, protože ne vždy jde jen o peníze konec roku bude slavnostnější na kontě.

Práce

Nebudete vědět, co dříve a s hlavou budete v koncích. Obzvlášť začátek roku je pro vás silná zkouška nervů a výdrže. Těžkosti a překážky se budou valit z mnoha stran, ale klidným úsudkem a postupnými kroky vše překonáte. Sice vás zklame odměna, která nebude adekvátní k úsilí, ale v létě se to zlomí, pomůže vám jistá osoba, která vás nasměruje tou správnou cestou. Pak budete slavit úspěch.

Zdraví

Nějaké výrazné potíže nečekejte. Sice vás mohou potrápit kolena a klouby obecně, ale jestliže přizpůsobíte jídelníček a pohyb vašemu životnímu stylu, pak se nemusíte obávat nějakých komplikacích. To stejné platí u zažívání, a pokud si nenajdete čas sami na sebe, budete trpět bolestmi žaludku, ale dalšími nemilými projevy špatného trávení. Odpočinek je po práci důležitý. Nezapomínejte.

Láska

Potkávat se a seznamovat je vidinou tohoto roku. Rozpustile se vrhnete do divokých flirtů, a to i v tom případě, pokud máte stálého partnera. Pozor na to, aby na to nepřišel. Jinak se nemusíte obávat velkých potíží. Po celý rok se budete seznamovat, najdete přátelé i na celý život, ale koncem roku se stane to, co jste stěží mohli očekávat – přijde velká láska, i zamilovanost. Jen se neukvapujte a rozmyslete předem, co chcete.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Částečné zatmění Měsíce

Prázdniny se sebou nesou nejen spoustu zážitků a dobrodružství, kromě toho jsou však spojeny i s pozoruhodným nebeským divadlem. Nejinak tomu je i tento rok, kdy toho právě v srpnu na nebi můžete spatřit nejvíce.

Kategorie: Astrologie

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.

Výklad tarotu 19 slunce

Populární karty pro výklad budoucnosti mají tradici po několik staletí. Záhadou na tom celém je fakt, že se doposud nepodařilo zjistit, odkud skutečně karty pocházejí, i když existuje několik domněnek. Pravdou je však to, že se dochovaly i přes nepřízeň některých období, jako je inkvizice, až do dnešní doby.