Horoskop 2016 – Kozoroh

Pro Kozorohy je tento rok hodná náročný na psychiku, ale není všem dnům konec, na konci roku totiž budou čerpat výhody z trpělivosti, kterou po celý rok projevovali. Dotáhnete-li vše do zdárného závěru, pak se nemáte čeho obávat.

Peníze

Ve finanční sféře se blýská na lepší časy, ale je zapotřebí i přemýšlet o vhodných investicích. Zapomeňte se do něčeho pustit jen tak, bezhlavě, jinak se nedočkáte klidu. Také se vám naskytne několik pracovních nabídek, jež sice mohou být finančně lákavé, ale vyžadují jiné daně. Pro rozhodování si nechte dostatečný čas, protože ne vždy jde jen o peníze konec roku bude slavnostnější na kontě.

Práce

Nebudete vědět, co dříve a s hlavou budete v koncích. Obzvlášť začátek roku je pro vás silná zkouška nervů a výdrže. Těžkosti a překážky se budou valit z mnoha stran, ale klidným úsudkem a postupnými kroky vše překonáte. Sice vás zklame odměna, která nebude adekvátní k úsilí, ale v létě se to zlomí, pomůže vám jistá osoba, která vás nasměruje tou správnou cestou. Pak budete slavit úspěch.

Zdraví

Nějaké výrazné potíže nečekejte. Sice vás mohou potrápit kolena a klouby obecně, ale jestliže přizpůsobíte jídelníček a pohyb vašemu životnímu stylu, pak se nemusíte obávat nějakých komplikacích. To stejné platí u zažívání, a pokud si nenajdete čas sami na sebe, budete trpět bolestmi žaludku, ale dalšími nemilými projevy špatného trávení. Odpočinek je po práci důležitý. Nezapomínejte.

Láska

Potkávat se a seznamovat je vidinou tohoto roku. Rozpustile se vrhnete do divokých flirtů, a to i v tom případě, pokud máte stálého partnera. Pozor na to, aby na to nepřišel. Jinak se nemusíte obávat velkých potíží. Po celý rok se budete seznamovat, najdete přátelé i na celý život, ale koncem roku se stane to, co jste stěží mohli očekávat – přijde velká láska, i zamilovanost. Jen se neukvapujte a rozmyslete předem, co chcete.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Rok rudé opice

8. 2. 2016 vstoupíme dle čínského kalendáře do roku Rudé ohnivé opice, zvířete na sto honů prohnaného, neskutečně chytrého, veselého i potměšile veselého. V tomto roce můžeme čekat všechno. Poženeme se na horské dráze jednou nahoře a během mžiku sekundy hlavou dolů. Přesto i ve chvílích, když už si budeme myslet, že je zle, že danou věc nevyřešíme, ona náhle s lehkým úšklebkem přijde s řešením, jež rozcupuje nepřítele na malinkaté kousíčky.

Karma v astrologii

O karmě se mluví na každém rohu, jen málokdo však ví, co ve skutečnosti znamená. Tedy pokud pomineme to, že pod karmou se schovává i název pro topné zařízení. Faktem ale je, že jistá spojitost zde je, také umí pořádně zatopit. Ve skutečnosti je však vysvětlení poněkud složitější. Karma představuje přírodní zákon příčiny a důsledku. V astrologii to pak znamená přenos toho, co jsme v minulosti vytvořili (dobré, ale zejména to zlé) do současných životů, v nichž se nám to v ještě větší míře vrací zpět.