Horoskop 2016 – Kozoroh

Pro Kozorohy je tento rok hodná náročný na psychiku, ale není všem dnům konec, na konci roku totiž budou čerpat výhody z trpělivosti, kterou po celý rok projevovali. Dotáhnete-li vše do zdárného závěru, pak se nemáte čeho obávat.

Peníze

Ve finanční sféře se blýská na lepší časy, ale je zapotřebí i přemýšlet o vhodných investicích. Zapomeňte se do něčeho pustit jen tak, bezhlavě, jinak se nedočkáte klidu. Také se vám naskytne několik pracovních nabídek, jež sice mohou být finančně lákavé, ale vyžadují jiné daně. Pro rozhodování si nechte dostatečný čas, protože ne vždy jde jen o peníze konec roku bude slavnostnější na kontě.

Práce

Nebudete vědět, co dříve a s hlavou budete v koncích. Obzvlášť začátek roku je pro vás silná zkouška nervů a výdrže. Těžkosti a překážky se budou valit z mnoha stran, ale klidným úsudkem a postupnými kroky vše překonáte. Sice vás zklame odměna, která nebude adekvátní k úsilí, ale v létě se to zlomí, pomůže vám jistá osoba, která vás nasměruje tou správnou cestou. Pak budete slavit úspěch.

Zdraví

Nějaké výrazné potíže nečekejte. Sice vás mohou potrápit kolena a klouby obecně, ale jestliže přizpůsobíte jídelníček a pohyb vašemu životnímu stylu, pak se nemusíte obávat nějakých komplikacích. To stejné platí u zažívání, a pokud si nenajdete čas sami na sebe, budete trpět bolestmi žaludku, ale dalšími nemilými projevy špatného trávení. Odpočinek je po práci důležitý. Nezapomínejte.

Láska

Potkávat se a seznamovat je vidinou tohoto roku. Rozpustile se vrhnete do divokých flirtů, a to i v tom případě, pokud máte stálého partnera. Pozor na to, aby na to nepřišel. Jinak se nemusíte obávat velkých potíží. Po celý rok se budete seznamovat, najdete přátelé i na celý život, ale koncem roku se stane to, co jste stěží mohli očekávat – přijde velká láska, i zamilovanost. Jen se neukvapujte a rozmyslete předem, co chcete.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – kolo štěstěny

Karty tarotu jsou populární pro formu zábavy, ale i skutečné předpovědi budoucnosti. Kartářky na celém světě s nimi pracují po několik století a karty jsou stále hodně oblíbené. Celkově je v balíčku 78 karet, jež jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. První jmenovaná má ve svém obsahu 22 karet, malá arkána karet padesát šest.