Horoskop 2016 – Kozoroh

Pro Kozorohy je tento rok hodná náročný na psychiku, ale není všem dnům konec, na konci roku totiž budou čerpat výhody z trpělivosti, kterou po celý rok projevovali. Dotáhnete-li vše do zdárného závěru, pak se nemáte čeho obávat.

Peníze

Ve finanční sféře se blýská na lepší časy, ale je zapotřebí i přemýšlet o vhodných investicích. Zapomeňte se do něčeho pustit jen tak, bezhlavě, jinak se nedočkáte klidu. Také se vám naskytne několik pracovních nabídek, jež sice mohou být finančně lákavé, ale vyžadují jiné daně. Pro rozhodování si nechte dostatečný čas, protože ne vždy jde jen o peníze konec roku bude slavnostnější na kontě.

Práce

Nebudete vědět, co dříve a s hlavou budete v koncích. Obzvlášť začátek roku je pro vás silná zkouška nervů a výdrže. Těžkosti a překážky se budou valit z mnoha stran, ale klidným úsudkem a postupnými kroky vše překonáte. Sice vás zklame odměna, která nebude adekvátní k úsilí, ale v létě se to zlomí, pomůže vám jistá osoba, která vás nasměruje tou správnou cestou. Pak budete slavit úspěch.

Zdraví

Nějaké výrazné potíže nečekejte. Sice vás mohou potrápit kolena a klouby obecně, ale jestliže přizpůsobíte jídelníček a pohyb vašemu životnímu stylu, pak se nemusíte obávat nějakých komplikacích. To stejné platí u zažívání, a pokud si nenajdete čas sami na sebe, budete trpět bolestmi žaludku, ale dalšími nemilými projevy špatného trávení. Odpočinek je po práci důležitý. Nezapomínejte.

Láska

Potkávat se a seznamovat je vidinou tohoto roku. Rozpustile se vrhnete do divokých flirtů, a to i v tom případě, pokud máte stálého partnera. Pozor na to, aby na to nepřišel. Jinak se nemusíte obávat velkých potíží. Po celý rok se budete seznamovat, najdete přátelé i na celý život, ale koncem roku se stane to, co jste stěží mohli očekávat – přijde velká láska, i zamilovanost. Jen se neukvapujte a rozmyslete předem, co chcete.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BLÍŽENCI

Ani pro vás, milí Blíženci, to nebude lehké období. Nebuďte sobečtí a nezmatkujte. Počítejte s prověřením vaší psychické stability. Zkuste zkrotit svou bezmeznou důvěřivost a nenechte si mazat med kolem úst. Sladké řeči a lichotky budou zaznívat ze všech stran, ale málokdy budou mít upřímný základ. Pokuste se být asertivní a naučte se říkat ne, může vám to pomoci zachránit vztah nebo dosáhnout povýšení v zaměstnání. Bude se vám to v tomto roce hodit víc než kdy jindy. Blíženci mají tu smůlu, že jsou rozdvojeným znamením a střídavě převládá jedna nebo druhá osobnost, ukrytá v duši tohoto zrozence. Už teď jste náchylní k depresím a letošní rok s vámi pořádně zacloumá. Než se rozhodnete co a jak, počítejte v duchu do deseti, hodně spěte a odpočívejte. Zkuste také meditaci v rytmu relaxační hudby: pročistí mysl a pomůže vám utřídit myšlenky. Budete potřebovat jasnou hlavu.

Kdy je ta nejvhodnější doba pro svatbu podle horoskopu

Podle někoho nenastane ten správný okamžik pro vstup do manželství, jiní si myslí, že tomu tak je kdykoliv (čím dříve, tím lépe). Správný výběr data svatby je bezesporu důležitý, protože může ovlivnit celý vztah, víte však, jak tomu mají jednotlivá znamení? Pokud netušíte, poradíme vám, třeba vám to pomůže ve vlastním rozhodování.