Metody věštění budoucnosti z kostek

Kostky jsou vrženy. Je jeden z nejslavnějších citátů a výroků, které již po staletí se takřka předávají z generace ne generaci. Tento výrok pronesl Caesar a znamená to, že již nelze vzít osud zpět, pokud je něco dáno, pak to bude.

Když se věští z kostek

Když jsou kostky vrženy při věštbě, mohou ale mít významů mnohem více, obecně však nepopírají skutečnost, že jde o osudu, který je možno si z kostek vyčíst. Pravdou je, že nejde o tolik častou používanou metodu, rozhodně se nadají srovnávat s kartami, ale spíše se kostky užívají u samo-věštby, tedy momentu, kdy si sama věštkyně vykládá osud.

Kdy se kostky objevily?

Stěží dokázat dějiny vzniku a rozvoje věštění z hracích kostek, postupně se metoda vyvinula, od té doby, co se kostky používaly při hrách. Jde totiž i o zábavnou formu hraní, může být časté u kolektivu.

Symbolika šťastných čísel

Navíc, jak je známo, symbolika čísel je všeobecně známá, jako je třeba šťastná sedmička, nebo naopak nepříliš dobrá třináctka. Proto lidé rádi a často se obracejí k šťastným číslům, hráči sportovních týmů si volí na dres číslo, které je pro ně sympatické, oblíbené a populární.

Jak věštit z kostek

Základem je mít stejné tři hrací kostky, používané výhradně k věštbě. Mají tak kouzelnickou moc a jejich odpověď je pravděpodobnější, než z běžných hracích kostek, používaných u člověče nebo dostizích. U věštby z kostek je zapotřebí mít i papír a do něj nakreslit kruh, o poloměru asi deset centimetrů.

Jak dále postupovat

Nutné je formulovat otázku, na kterou chceme znát odpověď a pak jen stačí se pekelně na ní soustředit, ideální předříkávat nahlas a vhodit kostky nad kruh. Počítají se jen ty, které spadly dovnitř a sčítají se jejich hodnoty. Standardně se vykládá jednička jako ano, dvojka naopak ne, dále hodnoty pak znamenají jisté znamení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST ČTVRTÁ

O tom, že právě duch Bethsabé Shermanové bloudí po chodbách domu, který zakoupila rodina Rogera Perrona, nebylo pochyb. Jako svou oběť si krutá Bathsheba vybrala Carolyn a občas svým mučením potrápila i dceru Cindy. Ostatních děvčat se nikdy nedotkla. Důvod proč si vybrala právě Carolyn byl prostý: Ed a Lorrein Warrenovi se domnívali, že cítí k Rodgerovi náklonnost a na jeho ženu žárlí. Sám Perron vypověděl, že se na svém těle cítil velmi často ženské prsty a to především ve formě hlazení a doteků. Nikdo nepochyboval o tom, že se snaží vypudit Carolyn z domu a chce si Rogera nechat pro sebe.

Rok rudé opice

8. 2. 2016 vstoupíme dle čínského kalendáře do roku Rudé ohnivé opice, zvířete na sto honů prohnaného, neskutečně chytrého, veselého i potměšile veselého. V tomto roce můžeme čekat všechno. Poženeme se na horské dráze jednou nahoře a během mžiku sekundy hlavou dolů. Přesto i ve chvílích, když už si budeme myslet, že je zle, že danou věc nevyřešíme, ona náhle s lehkým úšklebkem přijde s řešením, jež rozcupuje nepřítele na malinkaté kousíčky.

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.