Metody věštění budoucnosti z kostek

Kostky jsou vrženy. Je jeden z nejslavnějších citátů a výroků, které již po staletí se takřka předávají z generace ne generaci. Tento výrok pronesl Caesar a znamená to, že již nelze vzít osud zpět, pokud je něco dáno, pak to bude.

Když se věští z kostek

Když jsou kostky vrženy při věštbě, mohou ale mít významů mnohem více, obecně však nepopírají skutečnost, že jde o osudu, který je možno si z kostek vyčíst. Pravdou je, že nejde o tolik častou používanou metodu, rozhodně se nadají srovnávat s kartami, ale spíše se kostky užívají u samo-věštby, tedy momentu, kdy si sama věštkyně vykládá osud.

Kdy se kostky objevily?

Stěží dokázat dějiny vzniku a rozvoje věštění z hracích kostek, postupně se metoda vyvinula, od té doby, co se kostky používaly při hrách. Jde totiž i o zábavnou formu hraní, může být časté u kolektivu.

Symbolika šťastných čísel

Navíc, jak je známo, symbolika čísel je všeobecně známá, jako je třeba šťastná sedmička, nebo naopak nepříliš dobrá třináctka. Proto lidé rádi a často se obracejí k šťastným číslům, hráči sportovních týmů si volí na dres číslo, které je pro ně sympatické, oblíbené a populární.

Jak věštit z kostek

Základem je mít stejné tři hrací kostky, používané výhradně k věštbě. Mají tak kouzelnickou moc a jejich odpověď je pravděpodobnější, než z běžných hracích kostek, používaných u člověče nebo dostizích. U věštby z kostek je zapotřebí mít i papír a do něj nakreslit kruh, o poloměru asi deset centimetrů.

Jak dále postupovat

Nutné je formulovat otázku, na kterou chceme znát odpověď a pak jen stačí se pekelně na ní soustředit, ideální předříkávat nahlas a vhodit kostky nad kruh. Počítají se jen ty, které spadly dovnitř a sčítají se jejich hodnoty. Standardně se vykládá jednička jako ano, dvojka naopak ne, dále hodnoty pak znamenají jisté znamení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.