ODLEJTE SI KUS SVÉ BUDOUCNOSTI – VĚŠTBA POMOCÍ VOSKU JE IN

Nejen pomocí kyvadel a karet se dá zjistit budoucnost. Do módy se opět vrací stará metoda, kterou hojně využívaly naše babičky a babičky jejich babiček: věštba z voskovek neboli pravých svící. V dřívějších dobách existovalo mnoho druhů svíček a každá se užívala k jiné příležitosti. Podle toho, u jaké příležitosti byly zapáleny, také určovaly druh věštby. Svíce se zapalovaly při svátcích, mších, úmrtích i narozeních, doprovázely člověka ve tmě a to ať už v té noční nebo tehdy, kdy jeho život pohasl. Světlo bylo odedávna jakýmsi prostředkem ochrany a komunikace mezi Bohem a člověkem. Také pohanští Slované věřili v čarovnou moc ohně a světla. Zkuste to taky a posviťte si na to, co vás čeká a nemine.

Věštba jen z těch ručně vyráběných

Máte-li v plánu pořídit si svíci na věštění, musíte nasměrovat své kroky do speciálního obchodu: svíčka musí být ručně vyrobena, přírodní vosk je nejlepší, nevadí barevné variace ani tvary. V dnešní době už to ale není tak častá záležitost a v supermarketech na ně narazíte jen zřídkakdy. V dřívějších časech však ručně vyráběli svíčky muži i ženy, hospodáři i děvečky. Poctivě, ručně dělané jsou také poněkud dražší.

Věštba pomocí vosku je pro tazatele výhodná

Světlo, je plamínek naděje a oproti věštbám z jiných kategorií má i tu moc, že pozitivně ovlivňuje dění kolem sebe. Tedy jeho účinek zasáhne přímo i tazatele. Před věštbou je nutné, aby byla svíčka alespoň jednou zapálena. Nejvhodnější, pokud vás zajímá budoucnost obecně, je odlévat vosk ze svíčky, která byla zapálena u příležitosti vašich narozenin. Další vhodnou příležitostí pro zapálení svíčky je Štědrý den: tu lze použít při dotazování se na bohatství a rodinu. Svíčka zapálená poslední den v roce vám poodhalí, jaký bude rok následující. Nejmocnější období ale nastává při jarní rovnodennosti a v období Velikonoc. Svíčka zažehnutá na Velký pátek odpoví na Vaše otázky ve smyslu poslání, kariéry a pracovních úspěchů obecně. Na Zelený čtvrtek zapalte svíčku, jestliže vás zajímají otázky v oblasti zdraví a nemoci, ptejte se na uzdravení, léčebné postupy a vitalitu obecně.

Jak postupovat

Svíčku zapálíme v kterýkoliv vybraný den, jež slibuje splnění věštby v oblasti, která nás zajímá nejvíce. Plamen musí hořet alespoň minutu, poté je možné svíčku zhasnout a následně zabalit do papíru nebo volně uschovat tak, aby nedošlo k jejímu znehodnocení. Věštbu je následně možné provést kdykoliv i několik let od posledních zažehnutí. V dnešní moderní době není problém zakoupit již předpřipravené svíčky s certifikátem, zapálené v takový den, který se hodí k naší věštbě. Vosk ze zažehnuté svíčky sléváme do misky a po získání dostatečného množství (2-3 polévkové lžičky), vylejeme do nádoby se studenou vodu, případně rovnou do umyvadla. V obrazci, kterým nám vznikne, jistě najdete symbol, jež vám poodhalí budoucnost či odpověď na vaši otázku.

Nedoporučuje se

Pokud nemáte dostatek zkušeností, nepoužívejte k věštbě svíčky zapálené v den úmrtí blízkého člověka ani tyto svíce nekupujte.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

SPIRITISTICKÁ TABULKA

Na naše otázky nám kromě hvězd, kartářek či hadačů z ruky, dokáží odpovědi i ti, jenž mezi námi už dávno nejsou. Sídlí na druhé straně, znají minulost i budoucnost a zdržují se v přítomnosti, tedy v rovině našeho bytí, což jsou pro navázání spojení ideální podmínky. Řeč je o mrtvých: komunikace s dušemi zemřelých nabyla na extrémní popularitě v 19. století, následně pak opět klesla a znovuzrození jí, díky masovým úmrtím, zajistila až první světová válka. Všechno to začalo před mnoha a mnoha lety, kdy pod nánosem vědecké a technické revoluce začali lidé bažit opět po něčem mystickém a duchovním. Následně se stalo běžnou součástí kabaretních spolků a klubů, že se kolem takzvaného média sešla společnost, která měla otázky: nejprve ohledně toho, zda lze komunikovat s mrtvými. Přivolání ducha samotného bylo sice vzrušující, ale lidé se chtěli ptát dál a to mnohem konkrétněji.

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.