Mars v horoskopu

Podle mytologie byl Mars po Jupiteru spojen s tím nejdůležitějším bohem římské říše. Šlo prý o otce Romuluse a Remuse, zakladatelů Říma. V astrologii pak Mars reprezentuje vůli, pohon a v životě ženy pak i milence. Jde o planetu spojenou s konflikty a válkami. Vládne hlavě, svalům, tepnám, krvi a mužským pohlavním orgánům. Ve zvěrokruhu každého horoskopu má tedy Mars velmi významnou roli.

Role Marsu ve zvěrokruhu

Planeta Mars v horoskopu ukazuje vždy na tu oblast života, ve které by se měl člověk naučit prosazovat, projevovat iniciativu, aktivitu, odvahu a sílu. Jde zároveň o oblast, v níž umíme vyvinout neobyčejnou sílu a energii. Vede nás k našim splněným touhám, naplňuje náš osud. Je to právě Mars, který může za to, jak moc toho vydržíme, jak moc jsme odolní, vytrvalí a ukáznění.

Mars také ovlivňuje výběr partnera i to, jací jsme milovníci a jak se dvoříme. Zatímco Venuše je ženským aspektem, který se zaměřuje na celý vztah, Mars je mužským aspektem, který se zaměřuje na způsob lásky, sílu vůle, disciplínu a vytrvalost. Mars přináší do vztahu jiskru, vášeň a také jistou pikantnost.

Mars a násilí

Mars potřebuje mít nějaké poslání, protože jinak může způsobit velké obtíže. Nejinak je tomu i tehdy, když je jeho poslání zmařeno anebo potlačováno. Když je v rozporu s jinými planetami, může to vyvolat problémy s hněvem. V extrémních případech tak lidé mohou být pěkní vzteklouni a inklinují k násilnému chování. Důkazem takové extrémně špatné konstelace Marsu je Hitler, který měl Mars v kvadratuře Saturnu.

Mars v horoskopu

  • Lidé se silně obsazeným Marsem jsou často sportovci, bojovníci, vojáci, průkopníci, dobyvatelé, policisté, řezníci, chirurgové a ti, co se nějakým způsobem musí vypořádat s noži.

  • V ženském horoskopu Mars ukazuje, jakému typu muže dá žena přednost.

  • V mužském horoskopu Mars ukazuje, jak muž vnímá sám sebe, jaké jsou jeho dominantní stránky.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Karty Tarotu

Populární věštba z tarotových karet není nic nového na scéně. Existuje již po mnoho století, předpokládá se, že první karty Tarotu vznikly zhruba v polovině čtrnáctého století, prvně na jihu Evropy, v Itálii, a odtud pak putovaly do celého světa. Nejstarší tarotové karty na světě pochází z poloviny patnáctého století, což je úctyhodný věk.

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.