Mars v horoskopu

Podle mytologie byl Mars po Jupiteru spojen s tím nejdůležitějším bohem římské říše. Šlo prý o otce Romuluse a Remuse, zakladatelů Říma. V astrologii pak Mars reprezentuje vůli, pohon a v životě ženy pak i milence. Jde o planetu spojenou s konflikty a válkami. Vládne hlavě, svalům, tepnám, krvi a mužským pohlavním orgánům. Ve zvěrokruhu každého horoskopu má tedy Mars velmi významnou roli.

Role Marsu ve zvěrokruhu

Planeta Mars v horoskopu ukazuje vždy na tu oblast života, ve které by se měl člověk naučit prosazovat, projevovat iniciativu, aktivitu, odvahu a sílu. Jde zároveň o oblast, v níž umíme vyvinout neobyčejnou sílu a energii. Vede nás k našim splněným touhám, naplňuje náš osud. Je to právě Mars, který může za to, jak moc toho vydržíme, jak moc jsme odolní, vytrvalí a ukáznění.

Mars také ovlivňuje výběr partnera i to, jací jsme milovníci a jak se dvoříme. Zatímco Venuše je ženským aspektem, který se zaměřuje na celý vztah, Mars je mužským aspektem, který se zaměřuje na způsob lásky, sílu vůle, disciplínu a vytrvalost. Mars přináší do vztahu jiskru, vášeň a také jistou pikantnost.

Mars a násilí

Mars potřebuje mít nějaké poslání, protože jinak může způsobit velké obtíže. Nejinak je tomu i tehdy, když je jeho poslání zmařeno anebo potlačováno. Když je v rozporu s jinými planetami, může to vyvolat problémy s hněvem. V extrémních případech tak lidé mohou být pěkní vzteklouni a inklinují k násilnému chování. Důkazem takové extrémně špatné konstelace Marsu je Hitler, který měl Mars v kvadratuře Saturnu.

Mars v horoskopu

  • Lidé se silně obsazeným Marsem jsou často sportovci, bojovníci, vojáci, průkopníci, dobyvatelé, policisté, řezníci, chirurgové a ti, co se nějakým způsobem musí vypořádat s noži.

  • V ženském horoskopu Mars ukazuje, jakému typu muže dá žena přednost.

  • V mužském horoskopu Mars ukazuje, jak muž vnímá sám sebe, jaké jsou jeho dominantní stránky.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Jak se k sobě hodí Střelec a Ryby

Naprosto senzačním spojením je to mezi Střelcem a Rybami. I když se to na první pohled nemusí zdát, ti dva jsou zrozeni jeden pro druhého a budou spolu vést dlouhý, bezproblémový život plný vášně, zábavy a porozumění. Dokážou spolu najít cestu i v naprostých paskvilech, spolu prostě budou jedineční.

Jak si přičarovat peníze

Kouzla a čáry mohou fungovat, pokud se provádí správně a veškerá síla je soustředěna právě na to, aby konečnému výsledku bylo dokonáno a splněno. Síly, které nevidíme, ale které jsou mezi námi a umí se spojit, pokud ovládneme naplno svoji mysl tak mohou velice dobře pomoci i při tom, pokud máme prázdné kapsy a chtěli bychom to změnit, žít v blahobytu, velice dobře a nemít hluboko do kapsy, jak se lidově říká. Existují totiž kouzla, které umí zkrátka zázraky.

Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.