Výklad tarotu – pět pohárů

Tarotové katy jsou populární prakticky po celém, civilizovaném světě. Jejich vliv je obrovský, protože existuje dokonce i mnoho lidé, kteří se výkladem a předvídání budoucnosti, respektive jejich čtení, živí. To už něco vypovídá o tom, že se musí jednat o metodu, pro některé sice podivnou, a scestnou, ale pro jiné dost důležitou. Jsou lidé, kteří takovým výkladům nevěří a jsou tu zas ti, kteří si rádi odpovídají právě významem karet. Něco na tom musí být.

Co karta znamená

Velký žal a zklamání skýtá tato karta, která rozhodně není radostnou a příjemnou kartou. Je to karta smutku a marných nadějí, ztroskotání všech dosavadních představ a nadějí. Již nikdy to nebude takové, vše skončilo, došlo ke ztrátě a nabobtnání starostí, smutku a trápení. Nic dobrého karta neukazuje, jen smutek a přemíru zklamní i marných nadějí.

Pozitivní významy karty

Bezmoc, která je ukrytá v kartě je nehorázná. Ukazuje na probuzení se bez růžových brýlí, najednou ztrátu všech možných iluzí a také neochota nebo neschopnost někam jít, za něčím směřovat, mít šance na úspěch a vše ztratit v jednom okamžiku. Ukazuje na deprese a nesprávné spekulace. Prostě to, co bylo, najednou není a vše je jakoby špatně. Tazatel vidí vše černě, špatně a nic není dobré, vše se hroutí a vše bude špatné.

Negativní významy karty

Obrácený význam ukazuje na hořkost, i zášť a především pak neuskutečněné plány, nebo spíše chybné plány. Může dojít k provalení průšvihu, nebo nesplněné sliby od jiných, které nebyly snad nikdy myšleny vážně, ale jistý ohled to mělo. Může jít také o dost zásadní finanční ztrátu, v důsledku špatných investic.

Obecně význam karty

Je to jen a pouze karta smutku, která ukazuje na ztráty, které nastanou. Je to karta bolesti, když vyjde jako budoucnost, pak je potřeba se obrnit silnou hroší kůží a připravit takřka na vše, půjde o velké ztráty.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.