Výklad tarotu – pět pohárů

Tarotové katy jsou populární prakticky po celém, civilizovaném světě. Jejich vliv je obrovský, protože existuje dokonce i mnoho lidé, kteří se výkladem a předvídání budoucnosti, respektive jejich čtení, živí. To už něco vypovídá o tom, že se musí jednat o metodu, pro některé sice podivnou, a scestnou, ale pro jiné dost důležitou. Jsou lidé, kteří takovým výkladům nevěří a jsou tu zas ti, kteří si rádi odpovídají právě významem karet. Něco na tom musí být.

Co karta znamená

Velký žal a zklamání skýtá tato karta, která rozhodně není radostnou a příjemnou kartou. Je to karta smutku a marných nadějí, ztroskotání všech dosavadních představ a nadějí. Již nikdy to nebude takové, vše skončilo, došlo ke ztrátě a nabobtnání starostí, smutku a trápení. Nic dobrého karta neukazuje, jen smutek a přemíru zklamní i marných nadějí.

Pozitivní významy karty

Bezmoc, která je ukrytá v kartě je nehorázná. Ukazuje na probuzení se bez růžových brýlí, najednou ztrátu všech možných iluzí a také neochota nebo neschopnost někam jít, za něčím směřovat, mít šance na úspěch a vše ztratit v jednom okamžiku. Ukazuje na deprese a nesprávné spekulace. Prostě to, co bylo, najednou není a vše je jakoby špatně. Tazatel vidí vše černě, špatně a nic není dobré, vše se hroutí a vše bude špatné.

Negativní významy karty

Obrácený význam ukazuje na hořkost, i zášť a především pak neuskutečněné plány, nebo spíše chybné plány. Může dojít k provalení průšvihu, nebo nesplněné sliby od jiných, které nebyly snad nikdy myšleny vážně, ale jistý ohled to mělo. Může jít také o dost zásadní finanční ztrátu, v důsledku špatných investic.

Obecně význam karty

Je to jen a pouze karta smutku, která ukazuje na ztráty, které nastanou. Je to karta bolesti, když vyjde jako budoucnost, pak je potřeba se obrnit silnou hroší kůží a připravit takřka na vše, půjde o velké ztráty.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

Mentalismus

Když se řekne mentalismus, nejspíše se většině vybaví smyslný blonďáček s kučerami, který tak bravurně před lety ztvárnil Mentalistu, hlavního hrdinu ve stejnojmenném seriálu. Nutno také říct, že dříve než se Simon Baker v této roli objevil, u nás o nějakém mentalismu tušil jen málokdo. Dnes si tento pojem lidé spojují alespoň s tímto sexy mužem.

Zelené děti z Woolpitu

Jednou z největších záhad světa, která do dnešních dnů nebyla vysvětlena je objevení dvou malých dětí na okraji jedné malé anglické vesničky zvané Woolpit. Stalo se tomu ve dvanáctém století a nejzajímavější na této záhadě je to, že měly zelenou kůži, oblečení z neznámého materiálu a mluvily jazykem, který nikdo neznal.

Stalo se tomu v roce 1173, kde asi 10 kilometrů od obce místní našli sedět hocha a holčičku zelené barvy. 8 století po události tuto záhadu stále ještě nikdo nerozluštil. Zaznamenána je v místní kronice kronikářem Williamem z Neuburghu a opatem Ralphem z Coggeshallu.