Výklad tarotu – pět pohárů

Tarotové katy jsou populární prakticky po celém, civilizovaném světě. Jejich vliv je obrovský, protože existuje dokonce i mnoho lidé, kteří se výkladem a předvídání budoucnosti, respektive jejich čtení, živí. To už něco vypovídá o tom, že se musí jednat o metodu, pro některé sice podivnou, a scestnou, ale pro jiné dost důležitou. Jsou lidé, kteří takovým výkladům nevěří a jsou tu zas ti, kteří si rádi odpovídají právě významem karet. Něco na tom musí být.

Co karta znamená

Velký žal a zklamání skýtá tato karta, která rozhodně není radostnou a příjemnou kartou. Je to karta smutku a marných nadějí, ztroskotání všech dosavadních představ a nadějí. Již nikdy to nebude takové, vše skončilo, došlo ke ztrátě a nabobtnání starostí, smutku a trápení. Nic dobrého karta neukazuje, jen smutek a přemíru zklamní i marných nadějí.

Pozitivní významy karty

Bezmoc, která je ukrytá v kartě je nehorázná. Ukazuje na probuzení se bez růžových brýlí, najednou ztrátu všech možných iluzí a také neochota nebo neschopnost někam jít, za něčím směřovat, mít šance na úspěch a vše ztratit v jednom okamžiku. Ukazuje na deprese a nesprávné spekulace. Prostě to, co bylo, najednou není a vše je jakoby špatně. Tazatel vidí vše černě, špatně a nic není dobré, vše se hroutí a vše bude špatné.

Negativní významy karty

Obrácený význam ukazuje na hořkost, i zášť a především pak neuskutečněné plány, nebo spíše chybné plány. Může dojít k provalení průšvihu, nebo nesplněné sliby od jiných, které nebyly snad nikdy myšleny vážně, ale jistý ohled to mělo. Může jít také o dost zásadní finanční ztrátu, v důsledku špatných investic.

Obecně význam karty

Je to jen a pouze karta smutku, která ukazuje na ztráty, které nastanou. Je to karta bolesti, když vyjde jako budoucnost, pak je potřeba se obrnit silnou hroší kůží a připravit takřka na vše, půjde o velké ztráty.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak poznat, že jste se stali obětí černé magie

Vedle bílé magie existuje i magie černá, negativní, která chce lidem jen uškodit. Přesněji, ten, kdo ji užívá chce někomu ublížit, poškodit mu zdraví anebo jej dokonce touží sprovodit ze světa. Jedním z nejznámějších projevů černé magie je přitom prokletí.

Chcete poznat, zda jste se nestali obětí černé magie? Máme pro vás informace, díky nimž to zaručeně poznáte.

Arrivismus

Arrivismus v sobě neskrývá nic jiného než vampirismus. S nadšením pro upíry, to však má co do činění skutečně pramálo. Jde o práci s energií, ať už vědomě, nebo nevědomě. S vampíry to má společného pouze to, že stejně jako upíři sáli krev, tito lidé sají energii. Energii si berou bez zájmu o to, jestli jim ji chcete poskytnout vědomě a dobrovolně anebo nikoliv. Ano, řeč je o energetických upírech, kteří rádi manipulují.

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.

Číslo domu - numerologie

Všude okolo nás jsou čísla, doprovází nás od našeho narození až po náš konec. Ovlivňují náš život, naše štěstí i pocity, a to možná i víc, než bychom vůbec předpokládali. Možná si uvědomujete jejich vliv v souvislosti našeho narození, napadlo vás však, že vaše rodinné štěstí může viset i na adrese, čísle domu a bytu, v němž bydlíte?