Pozitivní přístup k životu

Poštovní psychologie je poslední dobou na vzestupu a stále více vyhledávána. Je to především proto, že lidé si začínají všímat dost důležitých projevů v životě a často i tak, že to prostě funguje. Kdo je neustále zamračený, zakaboněný, pak má méně štěstí v životě jako člověk se stejným osudem, vzhledem i dalšími skutečnostmi, ale s vnitřním naladěním naprosto jiným, pozitivním.

Jak se pozitivně naladit

Důvodem, proč tomu tak je, že potřeba hledat v jednoduchém zamyšlení nad podstatou věci. Jistě si všichni snadno můžeme uvědomit, že sympatičtější jsou nám lidé, kteří se usmívají, jsou srdeční a tak nějak dobře naladění. K těmto lidem se rádi obracíme s prosbou, ale také jim v případě nabídneme něco navíc. je to zkrátka nakažlivé a pozitivní přitahuje pozitivní a také se násobí příjemné s příjemným.

Snadný život? Co to je?

Zamračení lidé mají často pocit, že všechno, co se jim děje, se děje jen jim a nikomu jinému, naopak že oni jsou ti chudáci s těžkým složitým životem a jedině oni to mají ne jednoduché, jim se dějí nečestnosti a nespravedlnosti. Kdepak. Nic takového neexistuje, jen tito lidé mají ten pocit, a proto jsou na svět a na všechny okolo stále a často naštvaní. Přitom je to naprosto zbytečné plýtvání energií.

Negace a negativní myšlení

Negativní naladění a mračení se, je pro lidský organismus více náročné, namáhavé a tak je i toto důvodem k tomu, aby se na svět více usmívali, vnitřně se naladili do klidového režimu. Často lidé, kteří jsou stále s úsměvem od ucha k uchu, tak prožívají největší trápení životní, ale překonání a řešení obtíží je zase posílí. To je potřeba si uvědomit a nepromrhat něco skvělého jen kvůli snad své hrdosti a pocitu toho, že zrovna jen mně se děje to špatné.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Arrivismus

Arrivismus v sobě neskrývá nic jiného než vampirismus. S nadšením pro upíry, to však má co do činění skutečně pramálo. Jde o práci s energií, ať už vědomě, nebo nevědomě. S vampíry to má společného pouze to, že stejně jako upíři sáli krev, tito lidé sají energii. Energii si berou bez zájmu o to, jestli jim ji chcete poskytnout vědomě a dobrovolně anebo nikoliv. Ano, řeč je o energetických upírech, kteří rádi manipulují.

Numerologický význam jména Jaromír

Jméno Jaromír v Česku nejvíce proslavil Jaromír Jágr, který je již doslova živoucí legendou. Aktuálně tak v Česku žije takřka 31 000 Jaromírů. Jde tedy o 86. nejfrekventovanější jméno u nás. Bohužel průměrný věk nositelů se pohybuje okolo 55. Sláva tohoto jména zdá se být momentálně poněkud za zenitem. Svátek u nás Jaromír má 24. 9.

Karma jako mocný přítel i nepřítel

To, co uděláte, se vám vrátí. Základní pravidlo mocné karmy. A ono to skutečně funguje. Karma, můžeme jí také říkat třeba i „osud“ udává, jak by se člověk měl správně chovat a že potrestání, nebo odměna ho nemine. V závislosti na tom, jak sám se choval, jaké má svědomí – zda čisté či nikoliv.