Horoskop 2016 – Blíženci

U vás to bude letos opravdu žhavé. Zažijete mnoho letmých vzletů, ale také pádů, ze kterých si však nic dělat nebudete, půjdete vesele za dobrodružstvím dál. Pozor jen na zbytečná riskování, jinak se vám rok vydaří.

 

Peníze

Pozor na náhlé investice a také zbytečné riskování, protože pro tuto oblast vám hvězdy letos bohužel nepřejí. Možná bojujete s nedostatem peněz, ale jakmile se k vám nějaká ta koruna dostane, budete mít tendence je násobit rychlou, leč dost riskantní cestou – právě sázkami a tak podobně. V takovém případě o dost přijdete. Raději se tedy držte při zemi a postupně přikládejte korunu ke koruně, ať si můžete na konci roku oddechnout.

 

Práce

Velké věci se budou dít v oblasti práce, protože se vám začne nebývale dařit, což ale paradoxně může také způsobit konflikty s kolegy, nebo dokonce nadřízeným. Nepouštějte se do mnoha projektů najednou, ale postupně budujte pracovní jistotu. Jestliže totiž budete hodně impulsivní, pak můžete narazit, především u nadřízených, kteří se mohou cítit ohrožení. Budujte postupně, na pevných základech a pomalu.

 

Zdraví

Vám zdraví přeje, jen musíte občas odpočívat a nezapomínat, že často je lepší i hodina spánku navíc, než šálek kávy. Vyčerpanost pak během roku se může dostavit z čista jasna a také je možné, že zkolabujete. Zdraví bude pokulhávat především s bolestmi hlavy, únavou a lehkými virózami, způsobené zejména vyčerpáním. Takže občasný víkendový relax ve wellness nebo klid na chatě je zapotřebí.

 

Láska

Vy se pořád chcete bavit a od vztahu očekáváte takové to stále jiskření. Pokud vyhasne, jdete dál. Zamilovanost, ač naprosto senzační, vám rozhodně nevydrží, budete přelétat a v létě si užijete parádního letního flirtu. A nejednoho. Hlubším vztahům vám přejí hvězdy na konci roku, kdy už také budete za celý rok vybouření. Poznáte totiž osobu, která se jen tak nedá a tak vás totálně odzbrojí. Začnete přemýšlet o rodině.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hvězdy na obloze

Nebe fascinovalo lidstvo již od nepaměti. Hvězdy na obloze zaměstnávají astrology, stejně jako astronomy. Za ideálních podmínek je možné na nebi spatřit okolo 6000 hvězd. A to nejsou všechny! Kolik jich je na obloze celkem, však nikdo přesně neví. I když byla řada tajemství v průběhu věku odhalena, spousta z nich se stále ještě skrývá tam někde mezi souhvězdími.

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).