Horoskop 2016 – Blíženci

U vás to bude letos opravdu žhavé. Zažijete mnoho letmých vzletů, ale také pádů, ze kterých si však nic dělat nebudete, půjdete vesele za dobrodružstvím dál. Pozor jen na zbytečná riskování, jinak se vám rok vydaří.

 

Peníze

Pozor na náhlé investice a také zbytečné riskování, protože pro tuto oblast vám hvězdy letos bohužel nepřejí. Možná bojujete s nedostatem peněz, ale jakmile se k vám nějaká ta koruna dostane, budete mít tendence je násobit rychlou, leč dost riskantní cestou – právě sázkami a tak podobně. V takovém případě o dost přijdete. Raději se tedy držte při zemi a postupně přikládejte korunu ke koruně, ať si můžete na konci roku oddechnout.

 

Práce

Velké věci se budou dít v oblasti práce, protože se vám začne nebývale dařit, což ale paradoxně může také způsobit konflikty s kolegy, nebo dokonce nadřízeným. Nepouštějte se do mnoha projektů najednou, ale postupně budujte pracovní jistotu. Jestliže totiž budete hodně impulsivní, pak můžete narazit, především u nadřízených, kteří se mohou cítit ohrožení. Budujte postupně, na pevných základech a pomalu.

 

Zdraví

Vám zdraví přeje, jen musíte občas odpočívat a nezapomínat, že často je lepší i hodina spánku navíc, než šálek kávy. Vyčerpanost pak během roku se může dostavit z čista jasna a také je možné, že zkolabujete. Zdraví bude pokulhávat především s bolestmi hlavy, únavou a lehkými virózami, způsobené zejména vyčerpáním. Takže občasný víkendový relax ve wellness nebo klid na chatě je zapotřebí.

 

Láska

Vy se pořád chcete bavit a od vztahu očekáváte takové to stále jiskření. Pokud vyhasne, jdete dál. Zamilovanost, ač naprosto senzační, vám rozhodně nevydrží, budete přelétat a v létě si užijete parádního letního flirtu. A nejednoho. Hlubším vztahům vám přejí hvězdy na konci roku, kdy už také budete za celý rok vybouření. Poznáte totiž osobu, která se jen tak nedá a tak vás totálně odzbrojí. Začnete přemýšlet o rodině.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti z karet

Tradiční způsob vykládání budoucnosti je z karet. Obvykle jsou to karty tarotové, ale existují i jiné, ze kterých se dá věštit budoucnost. Důvodem, proč jsou karty oblíbené je i to, že nabízí více možností, než většina jiných metod. Jako například ty, kde je možností jen odpověď „ano“ nebo „ne“.

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.

HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.