Akáša

Akáša představuje univerzální vesmírnou kroniku, astrální světlo, universum, čili centrální vědomí. Výraz Akáša pochází z indické duchovní nauky. V kronice jsou zaznamenány události minulé, současné i budoucí.

Co je akáša

Akáša je sanskrtské slovo, jež je spojeno s prostorem, září a jasem. Jde o součást indické filozofie, která ji považovala za první a nejzákladnější z 5 hlavních prvků, tedy váty (vzduchu), agni (ohně), ap (vody) a prthiví (země). Akáša má vlastnosti všech těchto prvků. Je jejich lůnem. Udržuje vše v rovnováze. Všechno, co se kdy na Zemi stalo a co lidi prožili se zapíše do této ohromné kroniky světa.

 O kronice světa

Na tuto knihu si však nemůžeme sáhnout, není skutečná, lidskými smysly nepochopitelná a nepředstavitelná. Proniká všemi formami a je zprostředkovatelem propojenosti bytí. Střetnout se s ní můžete i pod pojmem “Kniha života”, “Kosmické vědomí”, “Univerzální” vědomí anebo také “Záznamy duše”. Do Akáše píšeme každý den, aniž bychom si to vůbec uvědomili. Zachycuje naše myšlenky a skutky všech bytostí. Je počátkem všech myšlenek a idejí, je původce, všech nápadů. Ve chvíli, když skončí na světě svou zemskou pouť udělá do akáši ještě jeden poslední, mnohem silnější zápis. Akáša je společná pro všechny živé bytosti a veškerou existenci, a tedy nejen lidi.

 Číst v akáši dokáží jen vyvolení

Číst v ní není jednoduché a před mnohými je její obsah utajen. K tomu, aby to možné, je nutné nejprve dosáhnout určité duchovní úrovně. A i potom se vám budou její stránky odhalovat postupně, vždy pouze jen to, co potřebujete znát. Zlým lidem zůstává utajena. Informace jsou lidem dostupné pouze tehdy, kdy Univerzum uzná za vhodné. Jasnovidci tak díky tomu mohou nahlédnout, jak do minulosti, tak i do budoucnosti. Má proto důležitou roli ve věštění. Umožňuje nám zjistit to, co by nás jinak ani nenapadlo.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.