Rok rudé opice

8. 2. 2016 vstoupíme dle čínského kalendáře do roku Rudé ohnivé opice, zvířete na sto honů prohnaného, neskutečně chytrého, veselého i potměšile veselého. V tomto roce můžeme čekat všechno. Poženeme se na horské dráze jednou nahoře a během mžiku sekundy hlavou dolů. Přesto i ve chvílích, když už si budeme myslet, že je zle, že danou věc nevyřešíme, ona náhle s lehkým úšklebkem přijde s řešením, jež rozcupuje nepřítele na malinkaté kousíčky.

Jaký bude rok Rudé opice?

Rok ohnivé opice bude prostě hektický, vzrušující, plný nových nápadů, zážitků, nových šancí a příležitostí, ale také i ukvapených činů a rozhodnutí, katastrof v podobě záplav a zemětřesení (které se objeví i tam, kde jsme to nečekali). Rok opice vám také přinese celou řadu možností, abyste dokončili to, co jste v předešlých letech začali, dosáhli svých cílů a snů. Dodá vám odvahu, abyste se nebáli improvizovat.

Opice navíc miluje zábavu, takže se můžete těšit na rok plný zábavy a vzrušujících zážitků. Naskytne se vám dokonce i šance vyzkoušet své štěstí ve hře, ale i zde si dávejte pozor, možná vyhrajete ve sportce, ale v hazardu to projedete na plné čáře. Je to jednoduše úspěšný rok, který přináší nové projekty, klid, prosperitu i nová nekonvenční řešení. Důležité však v roce opice také je, abyste v průběhu roku neztráceli nadhled, nepropadali panice a udrželi si za každou cenu smysl pro humor. Nutno je také, abyste byli opatrní ve svém projevu, protože všechna nelichotivá slova, která v tomto roce vyřknete na adresu ostatních, si opice moc dobře zapamatuje a v tu “nejlepší” chvíli vám je pošle zpátky i s úroky.

Opice a zdraví

Předešlý rok to mnoha lidem spočítal a dal za vyučenou, rok opice mnoha lidem naopak dodá vitalitu a dočkat se mohou i uzdravení. Je to rok, kdy může dojít k výraznému zlepšení v první polovině roku. Energie pozitivně budou působit i na lidskou psychiku, ale pozor, od října byste se měli vyhýbat stresu a přehnanému pracovnímu přetížení. Důležité je, abyste se tento rok naučili odpočívat, věnovali se své rodině, byli se svými blízkými, cestovali, užívali si výlety i dovolenou. Pokud bojujete s kouřením a doposud se vám to nedařilo, ta ten letošní rok je pro to ideální. Důležitým faktorem tohoto roku je prevence a správná výživa (pravidelně, pestře, vyváženě a zdravě).Stejně jako loňský rok přeje všem, kdo na sobě nějakým způsobem pracují, aby zhubli.

Láska, city a vztahy

Zatímco předešlé roky byly pro lásku spíš pohromou a mnoho lidí se vázat nechtělo, velký počet párů se rozpadlo, v roce 2016 tomu bude zcela jinak. Opice přeje skutečné lásce, pevným poutům a fandí sloganu Forever ever. Pokud jste tedy do toho zatím nepraštili, vězte, že letos máte šanci. Rudá opice přeje dlouhým vztahům, posiluje rodinu a pomáhá najít životní partnery. Ti, kteří holdují pouze lehkým flirtům a krátkodobým románkům, to nebudou mít tento rok za příliš šťastný.

Práce, obchody a finance

Rudá opice lidem v roce 2016 přinese nové příležitosti, nové podniky, nápady i řešení a také i nové obchodní partnery anebo i nové zaměstnání. Rok 2016 je ideální proto, abyste se pustili do dlouho plánovaných a odkládaných projektů. Pokud máte vše dobře promyšleno a vypočítáno, můžete se těšit na úspěch. Risk se letos nevyplácí, pokud je proveden bez uvážení a zvážení pro a proti, rizik a nebezpečí. Na vše je nutno nechat si čas na pořádné zvážení. Mozek je nutno letos doopravdy užívat, a to vždy a všude. Pokud budete jednat chytře, můžete letos vydělat i ušetřit.

Komu se tento rok bude dařit? Všem, kdo tvrdě pracují. Ti pak mají šanci dosáhnout na triumf. Dařit se budě vědcům, umělcům, hudebníkům, zpěvákům a skladatelům.

A ještě jedna věc závěrem, pokud někomu letos slíbíte, musíte to dodržet, jinak můžete čekat, že se vám vše vrátí jako boomerang.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Perseidy

Perseidy patří k tradičním nebeským úkazům, jež je možno na nebi sledovat každý rok v podobném období. Nejinak je tomu i letos. Perseidy představují oblíbený a vyhledávaný jev, jež můžeme pouhým okem v období prázdnin sledovat na obloze. V Česku jim říkáme také slzy svatého Vavřince, protože se obvykle na nebi objevují v době, kdy má tento světec svátek. Říkat jim však můžete i Leonidy (podle znamení zvěrokruhu).

Sexuální polohy vzdušného znamení

Blíženci

Králem všech těch chtivých po experimentech je Blíženec, se kterým v posteli nikdy nuda nebude. Jestliže chcete toto znamení vzrušit na maximum, přichystejte mu nějaké slibní překvapení, něco nového. Blíženec rád střídá polohy a nezůstane nikdy jen u těch základních. Pokud se ale bude nudit, klidně se dál nepohne a přestane být aktivní. Sexuální rozkoš mu naopak způsobí netradiční polohy, jako jsou až akrobatické úkazy, nicméně je potřeba je alespoň zkusit. Po tom touží, a pak bude uspokojen.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.