Rok rudé opice

8. 2. 2016 vstoupíme dle čínského kalendáře do roku Rudé ohnivé opice, zvířete na sto honů prohnaného, neskutečně chytrého, veselého i potměšile veselého. V tomto roce můžeme čekat všechno. Poženeme se na horské dráze jednou nahoře a během mžiku sekundy hlavou dolů. Přesto i ve chvílích, když už si budeme myslet, že je zle, že danou věc nevyřešíme, ona náhle s lehkým úšklebkem přijde s řešením, jež rozcupuje nepřítele na malinkaté kousíčky.

Jaký bude rok Rudé opice?

Rok ohnivé opice bude prostě hektický, vzrušující, plný nových nápadů, zážitků, nových šancí a příležitostí, ale také i ukvapených činů a rozhodnutí, katastrof v podobě záplav a zemětřesení (které se objeví i tam, kde jsme to nečekali). Rok opice vám také přinese celou řadu možností, abyste dokončili to, co jste v předešlých letech začali, dosáhli svých cílů a snů. Dodá vám odvahu, abyste se nebáli improvizovat.

Opice navíc miluje zábavu, takže se můžete těšit na rok plný zábavy a vzrušujících zážitků. Naskytne se vám dokonce i šance vyzkoušet své štěstí ve hře, ale i zde si dávejte pozor, možná vyhrajete ve sportce, ale v hazardu to projedete na plné čáře. Je to jednoduše úspěšný rok, který přináší nové projekty, klid, prosperitu i nová nekonvenční řešení. Důležité však v roce opice také je, abyste v průběhu roku neztráceli nadhled, nepropadali panice a udrželi si za každou cenu smysl pro humor. Nutno je také, abyste byli opatrní ve svém projevu, protože všechna nelichotivá slova, která v tomto roce vyřknete na adresu ostatních, si opice moc dobře zapamatuje a v tu “nejlepší” chvíli vám je pošle zpátky i s úroky.

Opice a zdraví

Předešlý rok to mnoha lidem spočítal a dal za vyučenou, rok opice mnoha lidem naopak dodá vitalitu a dočkat se mohou i uzdravení. Je to rok, kdy může dojít k výraznému zlepšení v první polovině roku. Energie pozitivně budou působit i na lidskou psychiku, ale pozor, od října byste se měli vyhýbat stresu a přehnanému pracovnímu přetížení. Důležité je, abyste se tento rok naučili odpočívat, věnovali se své rodině, byli se svými blízkými, cestovali, užívali si výlety i dovolenou. Pokud bojujete s kouřením a doposud se vám to nedařilo, ta ten letošní rok je pro to ideální. Důležitým faktorem tohoto roku je prevence a správná výživa (pravidelně, pestře, vyváženě a zdravě).Stejně jako loňský rok přeje všem, kdo na sobě nějakým způsobem pracují, aby zhubli.

Láska, city a vztahy

Zatímco předešlé roky byly pro lásku spíš pohromou a mnoho lidí se vázat nechtělo, velký počet párů se rozpadlo, v roce 2016 tomu bude zcela jinak. Opice přeje skutečné lásce, pevným poutům a fandí sloganu Forever ever. Pokud jste tedy do toho zatím nepraštili, vězte, že letos máte šanci. Rudá opice přeje dlouhým vztahům, posiluje rodinu a pomáhá najít životní partnery. Ti, kteří holdují pouze lehkým flirtům a krátkodobým románkům, to nebudou mít tento rok za příliš šťastný.

Práce, obchody a finance

Rudá opice lidem v roce 2016 přinese nové příležitosti, nové podniky, nápady i řešení a také i nové obchodní partnery anebo i nové zaměstnání. Rok 2016 je ideální proto, abyste se pustili do dlouho plánovaných a odkládaných projektů. Pokud máte vše dobře promyšleno a vypočítáno, můžete se těšit na úspěch. Risk se letos nevyplácí, pokud je proveden bez uvážení a zvážení pro a proti, rizik a nebezpečí. Na vše je nutno nechat si čas na pořádné zvážení. Mozek je nutno letos doopravdy užívat, a to vždy a všude. Pokud budete jednat chytře, můžete letos vydělat i ušetřit.

Komu se tento rok bude dařit? Všem, kdo tvrdě pracují. Ti pak mají šanci dosáhnout na triumf. Dařit se budě vědcům, umělcům, hudebníkům, zpěvákům a skladatelům.

A ještě jedna věc závěrem, pokud někomu letos slíbíte, musíte to dodržet, jinak můžete čekat, že se vám vše vrátí jako boomerang.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

JAK POROZUMĚT SYMBOLŮM VĚŠTBY

Surovin, z nichž je možné čerpat informace a rady ohledně budoucnosti, je spousta. Ke čtení využijeme kávovou sedlinu, vylouhovaný čaj, sáčkový čaj, vosk nebo třeba i víno. Pokud už si pořídíme to správné vybavení a suroviny k nahlédnutí do budoucnosti, velmi často narážíme na problém, jak si poradit se znaky a symboly. Mnohdy nejsme schopni vyčíst příkladem z kávové sedliny nic a v jejím uspořádaní prostě spatřujeme jen hromádku vysypaného lógru. Ne každý má vyloženě spisovatelskou fantazii, aby si z patra domyslel příběh, v němž zbohatne, potká v blízké době lásku a najde si skvělou práci. Porozumění znaků, které jsou nám podávany, je především záležitostí mysli, empatie a vnímání. Nelze v něm být okamžitě mistrem, dá se mu ale naučit.

Jak budovat svůj sen

Takřka každý z nás má nějaké sny. Je však otázka, zda je realizujeme, sníme anebo anebo jen mluvíme. Samozřejmě, že myšlenka je energií, která podle toho, jak je vyslaná, podvědomě působí na její realizaci. A proto je základem všech splněných snů, neposílat negativní myšlenky do Vesmíru. Myšlenky je sice nutno vysílat, a to opakovaně, ale ty pozitivní.

Výklad tarotu tři hole

Tarotové karty jsou pro někoho zábavné, a jsou i ti, kteří si z nich udělali živnost, protože za peníze vykládají budoucnost, respektive odpovídají na otázky, které lidi zajímají. Děje se tak po několik staletí, takže asi na tarotových kartách něco bude. Pokud se někdo chce dát na vykládání karet, pak je základem dobré vědět, co jednotlivé karty znamenají.

Výklad tarotu páže mečů

Tarotových karet je v celém balíčku sedmdesát šest a každá z nich má svůj vlastní význam. Karty se používají k předvídání budoucnosti po mnoho let, století a přežily i takové nepřízně osudů, jako byly nejen světové války, ale především čarodějnické procesy. Tarotové karty jsou v poslední době dost populární.