Jak se k sobě hodí Rak a Rak

Jak láskyplné setkání může vzniknout, pokud se setkají a do sebe zamilují dva raci. Ideální je, pokud se potkají v pozdějším věku, kdy už budou jasněji mít rozhodnuto, kam se v životě a především s kým dále posunout kupředu. Jejich vztahu přeje nejen romantika, ale i vzájemné porozumění a klid.

Citlivá duše nejlépe porozumí citlivé duši

Velkou předností vztahu dvou raků je to, že jsou oba od přírody citlivé duše, které dají hodně na city a emoce. Proto je nejlépe pochopí jedině stejně založená osoba, tudíž druhý rak. Jejich vztah může být dlouhý a téměř nekonečný, skvěle si budou rozumět po všech stránkách a také budou pro sebe navzájem velkou oporou. Dva raci jako zamilované hrdličky.

Proměnlivost nálady

Typický rak je hodně emocionálně citlivý, často se to projevuje výkyvem nálad, mohou nastávat fáze depresivní, ale i ty radostné. V tom se stěží jen tak někdo vyzná, nejlépe však druhý rak, proto si také tak skvěle hned od prvního kontaktu budou rozumět a vzájemně podporovat. Jsou to navzájem spřízněné duše, a když se poznají, mají pocit, že se hledali celý život. Pochopí se navzájem a to je přesně to, co rak od partnera potřebuje - vzájemnou pozornost a pochopení.

Moci se spolehnout

To vše jim dává také možnost se navzájem na sebe spolehnout, což jen posiluje jejich velice příjemný vztah plný štěstí a ohleduplnosti jeden k druhému. Moci se spolehnout na partnera je velice důležité při vážném vztahu dvou lidí, takže jde o skutečně něco velice cenného.

Kde to bude skřípat

Jedinou možností, jak se tito dva mohou odloučit je, že navzájem na sebe budou působit špatnou náladou. Právě proměnlivost nálad je pro raka typická a současné a společné depresivní stavy jedině tento jinak skvělý pár rozloučí. Měli by oba najít způsob, jak se takových situací vyvarovat.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Během roku projde Slunce všemi znameními a jejich vlády se vzájemně prostřídají. Je nutno pamatovat, že znamení byť mají svá pohlaví určená především v gramatice našeho jazyka a i ve vnímání (ten Rak, ta Panna), jsou rozdělena do dvou skupin podle hvězdného klíče na mužská a ženská. Zde nezáleží na tom, zda je Rak vnímán jako muž nebo Panna jako žena. Principy nám určují Yang (pozitivum) a Ying (negativum). Do skupiny mužských znamení Yang řadíme následující: Beran, Blíženci, Lev, Střelec, Váhy, Vodnář. Zpravidla jsou to znamení otevřená, důvěřivá a aktivní. Oproti tomu skupina ženská, kde vládne Yin – Býk, Rak, Panna, Štír, Ryby a Kozoroh – jsou znamení introvertní, zdrženlivější a pasivnější. I tady platí různé pojetí citů a jejich projevování na venek. Nemůžete požadovat po zdrženlivé Panně, aby vykřičela do světa, že vás miluje: toto tajemství si nechá pro intimní chvilky a ráda vám to sdělí při západu slunce, kdy se paprsky dotknout všemocné matky země.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.