Jak se k sobě hodí Rak a Rak

Jak láskyplné setkání může vzniknout, pokud se setkají a do sebe zamilují dva raci. Ideální je, pokud se potkají v pozdějším věku, kdy už budou jasněji mít rozhodnuto, kam se v životě a především s kým dále posunout kupředu. Jejich vztahu přeje nejen romantika, ale i vzájemné porozumění a klid.

Citlivá duše nejlépe porozumí citlivé duši

Velkou předností vztahu dvou raků je to, že jsou oba od přírody citlivé duše, které dají hodně na city a emoce. Proto je nejlépe pochopí jedině stejně založená osoba, tudíž druhý rak. Jejich vztah může být dlouhý a téměř nekonečný, skvěle si budou rozumět po všech stránkách a také budou pro sebe navzájem velkou oporou. Dva raci jako zamilované hrdličky.

Proměnlivost nálady

Typický rak je hodně emocionálně citlivý, často se to projevuje výkyvem nálad, mohou nastávat fáze depresivní, ale i ty radostné. V tom se stěží jen tak někdo vyzná, nejlépe však druhý rak, proto si také tak skvěle hned od prvního kontaktu budou rozumět a vzájemně podporovat. Jsou to navzájem spřízněné duše, a když se poznají, mají pocit, že se hledali celý život. Pochopí se navzájem a to je přesně to, co rak od partnera potřebuje - vzájemnou pozornost a pochopení.

Moci se spolehnout

To vše jim dává také možnost se navzájem na sebe spolehnout, což jen posiluje jejich velice příjemný vztah plný štěstí a ohleduplnosti jeden k druhému. Moci se spolehnout na partnera je velice důležité při vážném vztahu dvou lidí, takže jde o skutečně něco velice cenného.

Kde to bude skřípat

Jedinou možností, jak se tito dva mohou odloučit je, že navzájem na sebe budou působit špatnou náladou. Právě proměnlivost nálad je pro raka typická a současné a společné depresivní stavy jedině tento jinak skvělý pár rozloučí. Měli by oba najít způsob, jak se takových situací vyvarovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop

To, že záhady a astrologie táhnou pozornost lidí již nějaké to století, svědčí i fakt o množství různým horoskopů na celém světě. Nejen klasický, tak zvaný tradiční horoskop, se znamením zvěrokruhu, ale i keltský horoskop, květinový, indický, indiánský, egyptský, cikánský a mnoho dalších, ale v neposlední řadě čínský horoskop, ukazují, že zájem a především i vliv data narození na osobnost jistě nějakou má.

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.

Jak se k sobě hodí Panna a Střelec

Spojení zemské panny a ohnivého střelce je může být šťastné a až moc spokojené. Je to především tím, že oba mají dost společných zájmů a tak se rozhodně nikdy nudit nebudou. Velkou výhodu tohoto vztahu je i to, že každý vidí svět jiným pohledem a tak se skvěle doplňují. Zatímco panna se soustřeďuje na detaily, tak střelec má mnohem širší záměr a vidí velký svět, přičemž detaily je nechávají chladným. Od toho má ale pannu.