Jak se k sobě hodí Rak a Rak

Jak láskyplné setkání může vzniknout, pokud se setkají a do sebe zamilují dva raci. Ideální je, pokud se potkají v pozdějším věku, kdy už budou jasněji mít rozhodnuto, kam se v životě a především s kým dále posunout kupředu. Jejich vztahu přeje nejen romantika, ale i vzájemné porozumění a klid.

Citlivá duše nejlépe porozumí citlivé duši

Velkou předností vztahu dvou raků je to, že jsou oba od přírody citlivé duše, které dají hodně na city a emoce. Proto je nejlépe pochopí jedině stejně založená osoba, tudíž druhý rak. Jejich vztah může být dlouhý a téměř nekonečný, skvěle si budou rozumět po všech stránkách a také budou pro sebe navzájem velkou oporou. Dva raci jako zamilované hrdličky.

Proměnlivost nálady

Typický rak je hodně emocionálně citlivý, často se to projevuje výkyvem nálad, mohou nastávat fáze depresivní, ale i ty radostné. V tom se stěží jen tak někdo vyzná, nejlépe však druhý rak, proto si také tak skvěle hned od prvního kontaktu budou rozumět a vzájemně podporovat. Jsou to navzájem spřízněné duše, a když se poznají, mají pocit, že se hledali celý život. Pochopí se navzájem a to je přesně to, co rak od partnera potřebuje - vzájemnou pozornost a pochopení.

Moci se spolehnout

To vše jim dává také možnost se navzájem na sebe spolehnout, což jen posiluje jejich velice příjemný vztah plný štěstí a ohleduplnosti jeden k druhému. Moci se spolehnout na partnera je velice důležité při vážném vztahu dvou lidí, takže jde o skutečně něco velice cenného.

Kde to bude skřípat

Jedinou možností, jak se tito dva mohou odloučit je, že navzájem na sebe budou působit špatnou náladou. Právě proměnlivost nálad je pro raka typická a současné a společné depresivní stavy jedině tento jinak skvělý pár rozloučí. Měli by oba najít způsob, jak se takových situací vyvarovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - LEV

LEV VÁMI MUSÍ BÝT UCHVÁCEN

Je to „král zvířat“ a nespokojí se jen tak s někým – toto musíte pochopit. Chce okázalost, projevy lásky musí být hlasité a musí je být slyšet, až do dalekých konči. Chce být obdarováván, připravte si peněženku. Mohlo by se zdá, že si jeho lásku lze koupit a z části tomu skutečně tak je. Ale pozor, jakmile Lev odhalí váš úmysl podplatit jej, utne veškeré vazby. Dary pro něj musejí vypadat spontánně, jinak je nepřijme. Chcete-li atraktivního parťáka, který vás vezme s sebou na luxusní dovolenou, uspějete, pouze pokud jste narozeni ve znamení Lva, Berana, nebo Střelce. Chce vášeň, zápal ve vztahu, touží po intenzivním milování. Žárlivost je nemoc, kterou mají Lvi vrozenou. Snaha odnaučit jej přehnanému sledování, vyptávání se a podezíravosti je zbytečná. Nutno podotknout, že s postupem věku dojde ke zhoršení této negativní vlastnosti a jediným uklidňujícím prostředkem je nezavdávat příčinu. Jinak se na váš vztah Lev vrhne a zabije všechnu lásku.