Jak se k sobě hodí Rak a Rak

Jak láskyplné setkání může vzniknout, pokud se setkají a do sebe zamilují dva raci. Ideální je, pokud se potkají v pozdějším věku, kdy už budou jasněji mít rozhodnuto, kam se v životě a především s kým dále posunout kupředu. Jejich vztahu přeje nejen romantika, ale i vzájemné porozumění a klid.

Citlivá duše nejlépe porozumí citlivé duši

Velkou předností vztahu dvou raků je to, že jsou oba od přírody citlivé duše, které dají hodně na city a emoce. Proto je nejlépe pochopí jedině stejně založená osoba, tudíž druhý rak. Jejich vztah může být dlouhý a téměř nekonečný, skvěle si budou rozumět po všech stránkách a také budou pro sebe navzájem velkou oporou. Dva raci jako zamilované hrdličky.

Proměnlivost nálady

Typický rak je hodně emocionálně citlivý, často se to projevuje výkyvem nálad, mohou nastávat fáze depresivní, ale i ty radostné. V tom se stěží jen tak někdo vyzná, nejlépe však druhý rak, proto si také tak skvěle hned od prvního kontaktu budou rozumět a vzájemně podporovat. Jsou to navzájem spřízněné duše, a když se poznají, mají pocit, že se hledali celý život. Pochopí se navzájem a to je přesně to, co rak od partnera potřebuje - vzájemnou pozornost a pochopení.

Moci se spolehnout

To vše jim dává také možnost se navzájem na sebe spolehnout, což jen posiluje jejich velice příjemný vztah plný štěstí a ohleduplnosti jeden k druhému. Moci se spolehnout na partnera je velice důležité při vážném vztahu dvou lidí, takže jde o skutečně něco velice cenného.

Kde to bude skřípat

Jedinou možností, jak se tito dva mohou odloučit je, že navzájem na sebe budou působit špatnou náladou. Právě proměnlivost nálad je pro raka typická a současné a společné depresivní stavy jedině tento jinak skvělý pár rozloučí. Měli by oba najít způsob, jak se takových situací vyvarovat.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Egyptský snář a astrologie v dobách pyramid

Jedna z nejznámějších zmínek o vykládání snů pochází z Egypta a její písemný doklad nalezneme zapsán v knize knih – Bibli. Josefův osud je znám věřícím i ateistům: byl prodán jako otrok jednomu z faraonových důstojníků. Jeho jméno bylo Putifar a Josefa si pro jeho pracovitost a schopnosti brzy vyvolil jako správce svého domu. Sváděn důstojníkovou ženou neustále odolával, načež ta přistoupila k pomstě za jeho nezájem a Josef se během noci octnul ve vězení. I tam si ale našel mocného, který mu byl nakloněn: oblíbil si jej velitel věznice. Jozef vyložil dvěma vězňům jejich sny, a jelikož se oba jeho výklady naplnily, byl povolán před Faraona, aby rozluštil i jeho sny, které mu nedávaly spát. Předpověděl mu sedm let hojnosti a po nich sedm let hladomoru. Jen díky Josefovu výkladu a jeho radám uchránil faraon svoji zemi před zničující zkázou. Výklady snů mají ve starověkém Egyptě tradici a je s nimi spjat nespočet příběhů. Egypťané na sny věřili a často nocovali v chrámech pro vidinu, že jim bohové ve snech vyjeví budoucnost. Vykladači snů pak osvětlili jejich význam a charakter: byly sny, které varovaly a také ty, které určovaly cestu nebo i sny spojené s minulým životem. Právě také nejstarší dochovaný snář pochází jak jinak nežli z Egypta.

Vařte podle hvězd: vodní znamení

To, že jste narozeni ve znamení jednoho z nejsilnější živlů, tedy vody, vás doslova předurčuje ke konzumaci darů moře a sladkovodních toků. Raci, Štíři i Ryby mají velmi podobný jídelníček: všeobecné bílé maso a zelenou stravu v podobě řas, výhonků rostlin a salátů. Jelikož už od narození inklinujete k vodě, máte v sobě talent na chytání i přípravu živočichů obývajících vodní plochy. K tomu se řadí, věřte nebo ne, i zvěřina.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Numerologie – číslo 4

Nauka o číslech z pohledu významového. Tak by se stručně dala charakterizovat numerologie, populární věda o významech čísla, které může vypovídat mnohé o charakteru osobnosti, ale i sledu událostí. Jsou lidé, kteří si dle numerologického výkladu stanoví datum svatby a podobných, významných událostí.