Jak se k sobě hodí Býk a Blíženci

Méně obvyklé je podle zvěrokruhu spojení Býka a Blížence. Dalo by se předpokládat, že tento pár nemá šanci na úspěch, ale ne vždy to musí být pravdou. Sice jsou povahově dost rozdílní, ale jak se říká – protiklady se přitahují. Mají šanci uspět, jen musí vědět, jak na to.

Odlišnost temperamentu

To, co hlasuje pro absolutní ne v tomto spojení, že příliš rozdílné temperamenty obou znamení. Býk je příliš tvrdý a razantní v rozhodnutí i chování. Občas vystupuje dost krutě, ale i chladně. Stěží se od něj za normálních okolností dočká vřelosti milý a romantický Blíženec, který dychtí po lásce jako z dokonalého románu. Blíženec dá hodně na city, vzájemnou blízkost, což zas Býk nepotřebuje tolik projevovat. Od počátku vztahu se tak mohou vytvářet propastné rozdíly, které mohou zapříčinit mnoho sporů.

Snový Blíženec a praktický Býk

Osoba narozená ve znamení Blížence je romantická a snová. Pohybuje se kolikrát nad zemí a často přemýšlí o tom, jaké by to bylo, kdyby. Má obrovské představy, které jsou jako z pohádkové říše. Na druhou stranu prakticky založený Býk sice může v mnoha ohledech odporovat zájmům Blížence, ale dokáže ho, snad jako nikdo jiný, držet při zemi a také v běžném, reálném životě.

Pochopit se a podpořit se

Základem jejich fungujícího vztahu je tak doplnění se a pochopení cílů a záměrů toho druhého. Pokud to zvládnou, mají poměrně velkou šanci uspět ve svém snažení o dokonalý vztah. Je ale zapotřebí mnoho tolerance a kroků zpět z obou stran.

Práce platná, když se to podaří

Jakmile je bude provádět pouze jedna strana, vše se najednou vytratí jako pára nad hrncem. Bude to sice složité, ale ne nemožné. Oba by se k tomu tak měli postavit jako k důležitému kroku v životě a pokud je to k sobě fyzicky přitahuje, udělat mnoho ústupků, které je na správnou cestu zavedou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Výklad tarotu páže pohárů

Balíček tarotových karet je čím dále častěji žádanou zábavnou činností pro výklad. Mnoho lidí však se na karty obrací i proto, že touží vyložit budoucnost, protože jim již v minulosti přinesla věštba jistou pravděpodobnost a dobré je občas při rozhodování mít pohled i karet.

Jak se k sobě hodí Ryby a Váhy

Harmonické spojení ryby a váhy stěží dokáže něco pohotově narušit. Oba jsou pro klidné jednání, nepotrpí si na výbuších vášně ani dramatických scénách a raději v klidu a s přehledem řeší i složité operace, které se běžně v životě dvou objeví. Tito dva ani možná neví, ale neuvěřitelně je to k sobě táhne, tvoří pár snů nejen na pohled okolí, ale i uvnitř sebe.

První astrologický dům

První astrologický dům je o našem já. Prezentuje základní rysy naší osobnosti. To, jaký máme fyzický vzhled, jaký máme temperament, jaký jsme tělesný typ, jaký je náš zdravotní stav a jaký je náš vztah k životu. První dům dost významně ovlivňuje i to, jaký děláme na druhé první dojem, čili jak působíme na lidi a také, jak hledíme na druhé i to, jaký je náš postoj k okolnímu světu.

Kategorie: Astrologie Duchovní život Zdraví