Jak se k sobě hodí Býk a Blíženci

Méně obvyklé je podle zvěrokruhu spojení Býka a Blížence. Dalo by se předpokládat, že tento pár nemá šanci na úspěch, ale ne vždy to musí být pravdou. Sice jsou povahově dost rozdílní, ale jak se říká – protiklady se přitahují. Mají šanci uspět, jen musí vědět, jak na to.

Odlišnost temperamentu

To, co hlasuje pro absolutní ne v tomto spojení, že příliš rozdílné temperamenty obou znamení. Býk je příliš tvrdý a razantní v rozhodnutí i chování. Občas vystupuje dost krutě, ale i chladně. Stěží se od něj za normálních okolností dočká vřelosti milý a romantický Blíženec, který dychtí po lásce jako z dokonalého románu. Blíženec dá hodně na city, vzájemnou blízkost, což zas Býk nepotřebuje tolik projevovat. Od počátku vztahu se tak mohou vytvářet propastné rozdíly, které mohou zapříčinit mnoho sporů.

Snový Blíženec a praktický Býk

Osoba narozená ve znamení Blížence je romantická a snová. Pohybuje se kolikrát nad zemí a často přemýšlí o tom, jaké by to bylo, kdyby. Má obrovské představy, které jsou jako z pohádkové říše. Na druhou stranu prakticky založený Býk sice může v mnoha ohledech odporovat zájmům Blížence, ale dokáže ho, snad jako nikdo jiný, držet při zemi a také v běžném, reálném životě.

Pochopit se a podpořit se

Základem jejich fungujícího vztahu je tak doplnění se a pochopení cílů a záměrů toho druhého. Pokud to zvládnou, mají poměrně velkou šanci uspět ve svém snažení o dokonalý vztah. Je ale zapotřebí mnoho tolerance a kroků zpět z obou stran.

Práce platná, když se to podaří

Jakmile je bude provádět pouze jedna strana, vše se najednou vytratí jako pára nad hrncem. Bude to sice složité, ale ne nemožné. Oba by se k tomu tak měli postavit jako k důležitému kroku v životě a pokud je to k sobě fyzicky přitahuje, udělat mnoho ústupků, které je na správnou cestu zavedou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa

HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.