Jak se k sobě hodí Býk a Blíženci

Méně obvyklé je podle zvěrokruhu spojení Býka a Blížence. Dalo by se předpokládat, že tento pár nemá šanci na úspěch, ale ne vždy to musí být pravdou. Sice jsou povahově dost rozdílní, ale jak se říká – protiklady se přitahují. Mají šanci uspět, jen musí vědět, jak na to.

Odlišnost temperamentu

To, co hlasuje pro absolutní ne v tomto spojení, že příliš rozdílné temperamenty obou znamení. Býk je příliš tvrdý a razantní v rozhodnutí i chování. Občas vystupuje dost krutě, ale i chladně. Stěží se od něj za normálních okolností dočká vřelosti milý a romantický Blíženec, který dychtí po lásce jako z dokonalého románu. Blíženec dá hodně na city, vzájemnou blízkost, což zas Býk nepotřebuje tolik projevovat. Od počátku vztahu se tak mohou vytvářet propastné rozdíly, které mohou zapříčinit mnoho sporů.

Snový Blíženec a praktický Býk

Osoba narozená ve znamení Blížence je romantická a snová. Pohybuje se kolikrát nad zemí a často přemýšlí o tom, jaké by to bylo, kdyby. Má obrovské představy, které jsou jako z pohádkové říše. Na druhou stranu prakticky založený Býk sice může v mnoha ohledech odporovat zájmům Blížence, ale dokáže ho, snad jako nikdo jiný, držet při zemi a také v běžném, reálném životě.

Pochopit se a podpořit se

Základem jejich fungujícího vztahu je tak doplnění se a pochopení cílů a záměrů toho druhého. Pokud to zvládnou, mají poměrně velkou šanci uspět ve svém snažení o dokonalý vztah. Je ale zapotřebí mnoho tolerance a kroků zpět z obou stran.

Práce platná, když se to podaří

Jakmile je bude provádět pouze jedna strana, vše se najednou vytratí jako pára nad hrncem. Bude to sice složité, ale ne nemožné. Oba by se k tomu tak měli postavit jako k důležitému kroku v životě a pokud je to k sobě fyzicky přitahuje, udělat mnoho ústupků, které je na správnou cestu zavedou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Blíženci a Ryby?

Tento vztah bude velice klidný, zvláště, pokud se ti dva potkají po nějaké době, již v dospělém a vyspělém věku. Může jít klidně již o rozvedené partnery, protože již více vnímají to, co chtějí a co je důležité. Pak mohou tito dva vedle sebe fungovat velice spokojeně, harmonicky a rádi. Oba dva jsou totiž hodně vnímaví a tak jim neunikne sebemenší detail, který se může stát a pokazit tak skvělé partnerství.

Geminidy

Středeční noc prozáří ten nejmocnější meteorický roj v roce, kterému se říká Geminidy. Za dobrého počasí bude viditelný pouhým okem. Během jedné hodiny budete moci na nebi spatřit na 120 meteorů, což je dvojnásobek Perseid.

Kategorie: Astrologie