Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).

Mistrovské číslo jedenáct?

Mistrovské číslo jedenáct má zvláštní význam a patří právě do skupiny extra významným číslem, označovaným právě jako „mistrovské“. Pokud tedy v součtu dojde ke dvěma jedničkám, výsledek bude 11, pak se dále tato čísla nesčítají, numerologie charakterizuje událost, osobnost aj. jako jedenáctku samotnou, mistrovské číslo.

Charakteristika čísla jedenáct

Mocné a silné číslo jedenáct může být na jednu stranu sice velkým plusem, ale na druhou stranu značit i slabost, zejména tehdy, pokud se plně nevyužije. Toto číslo je nutno chápat jako jistý dar, velkou moc, která je v osobnosti, datu ukrytá a s tím také dále pracovat. Samozřejmě je zde riziko možnosti využití moci čísla v negativním smyslu. Také samo o sobě mistrovské číslo není zrovna jednoduché a není s ním jednoduché žít.

Silné ego

Jedenáctka je jako spojení dvojky a dvou jedniček. Takže dost silná osobnost, kde nezávislost a síla energie je znásobena dvěma jedničkami, tedy dost silně umocněná na jedné straně, na druhé zase podstatný vliv citlivé a vnímavé dvojky. Je to jako souboj dvou osobností, kdy ani jedna není špatně nebo dobře. Na osobnosti se to může projevit i tak, že bude rozpolcená, schizofrenní a tak dále.

Netrpělivost jedenáctky

Síla čísla jedenáct v negativním smyslu se může projevovat zvýšenou podrážděností, i zbytečná zlost a vlezlost, možná i prosazování se a dokonce to může dojít i k tam extrémům, kdy se krutosti budou projevovat fyzicky či dokonce i k vražedným a sebevražedným sklonům.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

MÉDIUM

Když se řekne médium, vybaví se většině lidí potemnělá místnost, svit svící a společnost několika lidí, sedící společně v kruhu, kteří, držíce se za ruce, sledují člověka v čele. Právě on je médium. Je to osoba, bez rozdílu pohlaví, která slouží jako prostředník mezi světem živých a mrtvých. Některé z nich se však dokáží dostat ještě dále, až za hranici, kde končí svět duší a začínají hranice temnoty. Spousty historických záznamů popisují hotové peklo, jenž rozpoutal člověk, který jako neopatrné médium vstoupil do světa démonů. Člověk totiž v této roli vytváří nejen komunikační prostředek, ale také jakousi bránu, jejímž prostřednictví lze vstoupit do našeho světa. Zahnání negativní a zlé entity nazpět je problematické a náročné.

Výklad tarotu – pět pohárů

Tarotové katy jsou populární prakticky po celém, civilizovaném světě. Jejich vliv je obrovský, protože existuje dokonce i mnoho lidé, kteří se výkladem a předvídání budoucnosti, respektive jejich čtení, živí. To už něco vypovídá o tom, že se musí jednat o metodu, pro některé sice podivnou, a scestnou, ale pro jiné dost důležitou. Jsou lidé, kteří takovým výkladům nevěří a jsou tu zas ti, kteří si rádi odpovídají právě významem karet. Něco na tom musí být.