Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).

Mistrovské číslo jedenáct?

Mistrovské číslo jedenáct má zvláštní význam a patří právě do skupiny extra významným číslem, označovaným právě jako „mistrovské“. Pokud tedy v součtu dojde ke dvěma jedničkám, výsledek bude 11, pak se dále tato čísla nesčítají, numerologie charakterizuje událost, osobnost aj. jako jedenáctku samotnou, mistrovské číslo.

Charakteristika čísla jedenáct

Mocné a silné číslo jedenáct může být na jednu stranu sice velkým plusem, ale na druhou stranu značit i slabost, zejména tehdy, pokud se plně nevyužije. Toto číslo je nutno chápat jako jistý dar, velkou moc, která je v osobnosti, datu ukrytá a s tím také dále pracovat. Samozřejmě je zde riziko možnosti využití moci čísla v negativním smyslu. Také samo o sobě mistrovské číslo není zrovna jednoduché a není s ním jednoduché žít.

Silné ego

Jedenáctka je jako spojení dvojky a dvou jedniček. Takže dost silná osobnost, kde nezávislost a síla energie je znásobena dvěma jedničkami, tedy dost silně umocněná na jedné straně, na druhé zase podstatný vliv citlivé a vnímavé dvojky. Je to jako souboj dvou osobností, kdy ani jedna není špatně nebo dobře. Na osobnosti se to může projevit i tak, že bude rozpolcená, schizofrenní a tak dále.

Netrpělivost jedenáctky

Síla čísla jedenáct v negativním smyslu se může projevovat zvýšenou podrážděností, i zbytečná zlost a vlezlost, možná i prosazování se a dokonce to může dojít i k tam extrémům, kdy se krutosti budou projevovat fyzicky či dokonce i k vražedným a sebevražedným sklonům.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Ryby

Naprosto senzačním spojením je to mezi Střelcem a Rybami. I když se to na první pohled nemusí zdát, ti dva jsou zrozeni jeden pro druhého a budou spolu vést dlouhý, bezproblémový život plný vášně, zábavy a porozumění. Dokážou spolu najít cestu i v naprostých paskvilech, spolu prostě budou jedineční.

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.