Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).

Mistrovské číslo jedenáct?

Mistrovské číslo jedenáct má zvláštní význam a patří právě do skupiny extra významným číslem, označovaným právě jako „mistrovské“. Pokud tedy v součtu dojde ke dvěma jedničkám, výsledek bude 11, pak se dále tato čísla nesčítají, numerologie charakterizuje událost, osobnost aj. jako jedenáctku samotnou, mistrovské číslo.

Charakteristika čísla jedenáct

Mocné a silné číslo jedenáct může být na jednu stranu sice velkým plusem, ale na druhou stranu značit i slabost, zejména tehdy, pokud se plně nevyužije. Toto číslo je nutno chápat jako jistý dar, velkou moc, která je v osobnosti, datu ukrytá a s tím také dále pracovat. Samozřejmě je zde riziko možnosti využití moci čísla v negativním smyslu. Také samo o sobě mistrovské číslo není zrovna jednoduché a není s ním jednoduché žít.

Silné ego

Jedenáctka je jako spojení dvojky a dvou jedniček. Takže dost silná osobnost, kde nezávislost a síla energie je znásobena dvěma jedničkami, tedy dost silně umocněná na jedné straně, na druhé zase podstatný vliv citlivé a vnímavé dvojky. Je to jako souboj dvou osobností, kdy ani jedna není špatně nebo dobře. Na osobnosti se to může projevit i tak, že bude rozpolcená, schizofrenní a tak dále.

Netrpělivost jedenáctky

Síla čísla jedenáct v negativním smyslu se může projevovat zvýšenou podrážděností, i zbytečná zlost a vlezlost, možná i prosazování se a dokonce to může dojít i k tam extrémům, kdy se krutosti budou projevovat fyzicky či dokonce i k vražedným a sebevražedným sklonům.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

ALCATRAZ: místo, kde nikdy nejste sami

Jméno tohoto ostrova se stalo synonymem pro místo, odkud není úniku. A nemožnost utéct ze zdí pověstného žaláře se netýkala jen žijících bytostí, ale i těch zesnulých. Alcatraz je místem opředeným pověstmi, které s sebou přivlekly odsouzenci v podobě svých osobních příběhů, ale také těmi, které vznikly přímo na Ďáblově ostrově. Za celou dobu jeho existence se odsud podařilo uprchnout jen několika málo lidem. Většina zbylých uprchlíků byla zastřelena na útěku nebo zahynula v ledových vlnách Sanfranciského zálivu. Mnozí z obyvatel ostrova – ať už nosili bachařskou nebo vězeňskou uniformu – popisují dodnes příběh plné hrůzy a děsu, které dokonale zapadnou na tak pusté místo jakým Alcatraz bezpochyby je.

PARTNER PODLE HVĚZD - RYBY

RYBY PROPLUJÍ ŽIVOTEM S JINOU RYBOU

Ryba by měla zůstat ploutvemi ve vodě a vstoupit do vztahu s jinou Rybou. Společně mohou proplout životem a nenarazí. Vzájemně vědí, co od sebe očekávat, jak reagovat a kdy neříkat raději nic. S rybou zůstanete v klidu, budete vyrovnaní a dny budou ubíhat bez jediného mráčku. Podobné klima pro milostný život nabídne také Rak a Štír. Se studenokrevnými zkrátka porozumíte a je velká pravděpodobnost, že vám svazek vydrží až do doby, než opustíte tento svět. Ryby mají rády dlouhé povídání rozbory a diskuze. Dovedou hovořit obratně o politice stejně jako o poezii, takže inklinují k podobným, zahloubaným intelektuálům a řečníkům. Plnohodnotnou konverzaci a zároveň citové zázemí nabídne třeba Býk. Hvězdy jim slibují dlouhé večery plné hovoru, kde oba uplatní svoji trpělivost. Budou si povídat tak dlouho, že ani nepostřehnout, že vedle sebe leží náhle svlečení. Oblažit svou přítomností ve vztahu dokáže Rybu i Panna. Avšak zde je velký problém s tolerancí. Pro Rybu je Panna spíše panenka a ona by ji ráda měla oblečenou učesanou a vychovanou podle sebe. Věřte, že sebevědomá Panna si to ale nenechá líbit. Zkuste nelpět na svém a Panna vás bude milovat.