Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).

Mistrovské číslo jedenáct?

Mistrovské číslo jedenáct má zvláštní význam a patří právě do skupiny extra významným číslem, označovaným právě jako „mistrovské“. Pokud tedy v součtu dojde ke dvěma jedničkám, výsledek bude 11, pak se dále tato čísla nesčítají, numerologie charakterizuje událost, osobnost aj. jako jedenáctku samotnou, mistrovské číslo.

Charakteristika čísla jedenáct

Mocné a silné číslo jedenáct může být na jednu stranu sice velkým plusem, ale na druhou stranu značit i slabost, zejména tehdy, pokud se plně nevyužije. Toto číslo je nutno chápat jako jistý dar, velkou moc, která je v osobnosti, datu ukrytá a s tím také dále pracovat. Samozřejmě je zde riziko možnosti využití moci čísla v negativním smyslu. Také samo o sobě mistrovské číslo není zrovna jednoduché a není s ním jednoduché žít.

Silné ego

Jedenáctka je jako spojení dvojky a dvou jedniček. Takže dost silná osobnost, kde nezávislost a síla energie je znásobena dvěma jedničkami, tedy dost silně umocněná na jedné straně, na druhé zase podstatný vliv citlivé a vnímavé dvojky. Je to jako souboj dvou osobností, kdy ani jedna není špatně nebo dobře. Na osobnosti se to může projevit i tak, že bude rozpolcená, schizofrenní a tak dále.

Netrpělivost jedenáctky

Síla čísla jedenáct v negativním smyslu se může projevovat zvýšenou podrážděností, i zbytečná zlost a vlezlost, možná i prosazování se a dokonce to může dojít i k tam extrémům, kdy se krutosti budou projevovat fyzicky či dokonce i k vražedným a sebevražedným sklonům.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Číslo domu - numerologie

Všude okolo nás jsou čísla, doprovází nás od našeho narození až po náš konec. Ovlivňují náš život, naše štěstí i pocity, a to možná i víc, než bychom vůbec předpokládali. Možná si uvědomujete jejich vliv v souvislosti našeho narození, napadlo vás však, že vaše rodinné štěstí může viset i na adrese, čísle domu a bytu, v němž bydlíte?

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Jak poznat zlého člověka

Rozeznat dobrého člověka od toho zlého není jednoduché. Většina z nás přeci jen stále věří, že v každém dřímá něco dobrého, bohužel faktem je, že někdo je prostě zlý a ničím tuhle věc nezměníte. Dobro v něm prostě nenajdete. Potkat ho můžete kdekoliv a kdykoliv. Jde obvykle o záludného člověka, který se zpočátku jako zlý vůbec nemusí jevit, protože zlo často zůstává skryto velice hluboko. Když je zlo na povrchu, poznáte ho hned a toto dilema nemusíte řešit. Tak tomu však bývá pouze málokdy. Otázkou rovněž je, jaké vlastnosti člověk musí mít, abychom jej považovali za zlého. Tohle je dost subjektivní. Každý máme v tomto hranice nastaveny trochu jinak. Existují však jisté varovné signály, které by nás měly na zlého člověka upozornit.

Protože, co si budeme povídat, nejhorší je takové zlo, které není poznat.

Výklad tarotu tři hole

Tarotové karty jsou pro někoho zábavné, a jsou i ti, kteří si z nich udělali živnost, protože za peníze vykládají budoucnost, respektive odpovídají na otázky, které lidi zajímají. Děje se tak po několik staletí, takže asi na tarotových kartách něco bude. Pokud se někdo chce dát na vykládání karet, pak je základem dobré vědět, co jednotlivé karty znamenají.