Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).

Mistrovské číslo jedenáct?

Mistrovské číslo jedenáct má zvláštní význam a patří právě do skupiny extra významným číslem, označovaným právě jako „mistrovské“. Pokud tedy v součtu dojde ke dvěma jedničkám, výsledek bude 11, pak se dále tato čísla nesčítají, numerologie charakterizuje událost, osobnost aj. jako jedenáctku samotnou, mistrovské číslo.

Charakteristika čísla jedenáct

Mocné a silné číslo jedenáct může být na jednu stranu sice velkým plusem, ale na druhou stranu značit i slabost, zejména tehdy, pokud se plně nevyužije. Toto číslo je nutno chápat jako jistý dar, velkou moc, která je v osobnosti, datu ukrytá a s tím také dále pracovat. Samozřejmě je zde riziko možnosti využití moci čísla v negativním smyslu. Také samo o sobě mistrovské číslo není zrovna jednoduché a není s ním jednoduché žít.

Silné ego

Jedenáctka je jako spojení dvojky a dvou jedniček. Takže dost silná osobnost, kde nezávislost a síla energie je znásobena dvěma jedničkami, tedy dost silně umocněná na jedné straně, na druhé zase podstatný vliv citlivé a vnímavé dvojky. Je to jako souboj dvou osobností, kdy ani jedna není špatně nebo dobře. Na osobnosti se to může projevit i tak, že bude rozpolcená, schizofrenní a tak dále.

Netrpělivost jedenáctky

Síla čísla jedenáct v negativním smyslu se může projevovat zvýšenou podrážděností, i zbytečná zlost a vlezlost, možná i prosazování se a dokonce to může dojít i k tam extrémům, kdy se krutosti budou projevovat fyzicky či dokonce i k vražedným a sebevražedným sklonům.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu devět pohárů

Tarotové karty jsou populární a čím dále více se o ně zajímají lidé z různých okruhových zájmů. Jsou tak součástí i běžného života, nejen nějaké oblasti, zahalené tajemstvím a záhadou. Lidé se rád ptají, co mají dělat s napjatou situací, jak si poradit v dalším životě, a hledají důvody, pomoc, jak zůstat silný, například kladným výkladem karet do budoucna.