Horoskop 2016 – Ryby

Pozor si dejte na riskování v oblasti zdraví, které se nevyplatí. Opačný efekt ale zaznamenáte v lásce. Zde vás amorovy šípy provrtají skrz na skrz a nejednou přehodnotíte všechny své dosavadní hodnoty.

Peníze

Trápily vás potíže s financemi v minulých letech, ale s tím je teď konec. Podaří se vám získat větší příjem, takže se situace ustálí a vy tak budete schopni urovnat své mínusy na kontu. Povede se vám také v hazardu, klidně zkuste vsadit loterii, ale zase to nepřehánějte. Pokud se budete chovat dostatečně skromně, pak se můžete radovat z velké našetřené částky a oslavit tak konec roku.

Práce

Dostanete mnoho nabídek k práci, a vy ani snad nebudete vědět, co dělat dříve. Berte tu nabídku, která se vám zdá nejlepší, i když možná je trochu riskantní. Vám je v letošní roce přáno, takže ať uděláte jakékoli rozhodnutí, štěstěna bude stát při vás. Během roku se Nanynkou další nabídky práce, jež budete silně zvažovat. Není zapotřebí spěchat, ale když se vám bude zdát vhodná, pak si za ní jděte.

Zdraví

Problémovou oblastí budou zejména úrazy. Je sice fajn, že se cítíte neohrožení, ale riskovat zbytečně zdraví není vhodné. Pozor si dejte na silnicích, zapomeňte na riskantní jízdy, v létě také nepodléhejte sázkám, které jsou příliš vrtkavé. Vhodné bude, pokud se zaměříte na ochranu svých kloubů a dáte jim bohatou výživu. Na podzim se poperete s klasickými virózami, ale nepůjde o nic moc vážného.

Láska

Letos jste se rozhodli více zaměřit na kariéru a tak oblast lásky dost zanedbáváte. Jenže se vám nevyhne a může dojít k tomu, že se potkáte s osobou, která vám zcela změní smysl života. Budete ochotni za sebou stálit mosty, odejít z nefungujícího vztahu ze dne na den a začít nový život. Nebude vyloučeno, že se po hlavě vrhnete do sňatku a ač to často není nejšťastnější rozhodnutí, pro vás to bude skvělá volba.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Den svatého Patrika

Každý rok 17. března mnoho lidí na celém světě slaví svátek svatého Patrika. Tenhle Patrik byl starověký duchovní, mnich, misionář a biskup. Kolují o něm různé legendy. A za svou slávu může za ta skutečnost, že byl jednou unesen nájezdníky a prodán v Irsku do otroctví. Tam prý spatřil Boha, který mu poradil, jak z otroctví utéct. A jelikož se mu to podařilo, stal se misionářem.

Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Magie svíček

K magii patří svíce odjakživa, přesněji asi od doby, kdy docházelo k rituálům uctívání ohně. Tehdy se k očištění domova užíval oheň, jenž měl tu moc likvidovat nečisté síly a negativní energii. Později se k těmto rituálům začaly užívat svíce. Proto plameny svící v sobě skrývají ohromnou moc a představují dodnes velmi důležitou součást těch nejrůznějších obřadů, rituálů a magického čarování.