Horoskop 2016 – Ryby

Pozor si dejte na riskování v oblasti zdraví, které se nevyplatí. Opačný efekt ale zaznamenáte v lásce. Zde vás amorovy šípy provrtají skrz na skrz a nejednou přehodnotíte všechny své dosavadní hodnoty.

Peníze

Trápily vás potíže s financemi v minulých letech, ale s tím je teď konec. Podaří se vám získat větší příjem, takže se situace ustálí a vy tak budete schopni urovnat své mínusy na kontu. Povede se vám také v hazardu, klidně zkuste vsadit loterii, ale zase to nepřehánějte. Pokud se budete chovat dostatečně skromně, pak se můžete radovat z velké našetřené částky a oslavit tak konec roku.

Práce

Dostanete mnoho nabídek k práci, a vy ani snad nebudete vědět, co dělat dříve. Berte tu nabídku, která se vám zdá nejlepší, i když možná je trochu riskantní. Vám je v letošní roce přáno, takže ať uděláte jakékoli rozhodnutí, štěstěna bude stát při vás. Během roku se Nanynkou další nabídky práce, jež budete silně zvažovat. Není zapotřebí spěchat, ale když se vám bude zdát vhodná, pak si za ní jděte.

Zdraví

Problémovou oblastí budou zejména úrazy. Je sice fajn, že se cítíte neohrožení, ale riskovat zbytečně zdraví není vhodné. Pozor si dejte na silnicích, zapomeňte na riskantní jízdy, v létě také nepodléhejte sázkám, které jsou příliš vrtkavé. Vhodné bude, pokud se zaměříte na ochranu svých kloubů a dáte jim bohatou výživu. Na podzim se poperete s klasickými virózami, ale nepůjde o nic moc vážného.

Láska

Letos jste se rozhodli více zaměřit na kariéru a tak oblast lásky dost zanedbáváte. Jenže se vám nevyhne a může dojít k tomu, že se potkáte s osobou, která vám zcela změní smysl života. Budete ochotni za sebou stálit mosty, odejít z nefungujícího vztahu ze dne na den a začít nový život. Nebude vyloučeno, že se po hlavě vrhnete do sňatku a ač to často není nejšťastnější rozhodnutí, pro vás to bude skvělá volba.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kruhy v obilí

Kruhy v obilí jsou zvláštními a velmi zajímavými útvary, které mají podobu geometrických obrazců, které jsou tvořené polehlými rostlinami obilí anebo jinou zemědělskou plodinou. vždy je obestíralo určité tajemství. Všeobecně, obrazce v obilí byly vždy spojeny s mimozemšťany i čarodějnicemi.

Jak se k sobě hodí Panna a Panna

Poněkud svébytné spojení panuje mezi partnery dvou panen. Toto zemské znamení je tako z jiné galaxie a často má potíže někam zapadnout, aby mu bylo porozuměno. Zdá se, že hovoří jiným jazykem. Proto pokud na sebe dvě panny narazí, je to velice příjemné setkání, po čase si padnou do noty a už spolu cvrlikají jako zamilované hrdličky. Potíž je v tom, že takto obecně dvě panny samy na sebe nenarazí, neboť se na první pohled většinou zase tolik nepřitahují, proto je ani nějaké hlubší setkání neláká.

Jak nás ovlivňuje křestní jméno

Při výběru jména pro svého potomka je dobré si uvědomit, že jej bude doprovázet po celý život a výrazně jej ovlivní v jeho osobním, kariérním i vztahovém životě. Ví se, že při špatném výběru, může člověka negativně ovlivnit dokonce i po jeho psychické stránce. Vaše jméno totiž úzce souvisí s vaší karmou. Jménem, které dáte svému dítěti mu dáváte do vínku také i to, s čím se bude v průběhu života potýkat a jaký bude jeho životní úkol.