Horoskop 2016 – Ryby

Pozor si dejte na riskování v oblasti zdraví, které se nevyplatí. Opačný efekt ale zaznamenáte v lásce. Zde vás amorovy šípy provrtají skrz na skrz a nejednou přehodnotíte všechny své dosavadní hodnoty.

Peníze

Trápily vás potíže s financemi v minulých letech, ale s tím je teď konec. Podaří se vám získat větší příjem, takže se situace ustálí a vy tak budete schopni urovnat své mínusy na kontu. Povede se vám také v hazardu, klidně zkuste vsadit loterii, ale zase to nepřehánějte. Pokud se budete chovat dostatečně skromně, pak se můžete radovat z velké našetřené částky a oslavit tak konec roku.

Práce

Dostanete mnoho nabídek k práci, a vy ani snad nebudete vědět, co dělat dříve. Berte tu nabídku, která se vám zdá nejlepší, i když možná je trochu riskantní. Vám je v letošní roce přáno, takže ať uděláte jakékoli rozhodnutí, štěstěna bude stát při vás. Během roku se Nanynkou další nabídky práce, jež budete silně zvažovat. Není zapotřebí spěchat, ale když se vám bude zdát vhodná, pak si za ní jděte.

Zdraví

Problémovou oblastí budou zejména úrazy. Je sice fajn, že se cítíte neohrožení, ale riskovat zbytečně zdraví není vhodné. Pozor si dejte na silnicích, zapomeňte na riskantní jízdy, v létě také nepodléhejte sázkám, které jsou příliš vrtkavé. Vhodné bude, pokud se zaměříte na ochranu svých kloubů a dáte jim bohatou výživu. Na podzim se poperete s klasickými virózami, ale nepůjde o nic moc vážného.

Láska

Letos jste se rozhodli více zaměřit na kariéru a tak oblast lásky dost zanedbáváte. Jenže se vám nevyhne a může dojít k tomu, že se potkáte s osobou, která vám zcela změní smysl života. Budete ochotni za sebou stálit mosty, odejít z nefungujícího vztahu ze dne na den a začít nový život. Nebude vyloučeno, že se po hlavě vrhnete do sňatku a ač to často není nejšťastnější rozhodnutí, pro vás to bude skvělá volba.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.