Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.

Čísla a čísla a zase čísla

Ano, to všechno, ale i mnoho ostatního umí numerologie, nauka o významu a vibraci čísel. Není to nauka o číslech jako matematika, která číslo zkoumá především z věcné podstaty, ale numerologie ukazuje na význam čísla jako takového. I to, že je někdo „jednička“, je dost silným označením, v běžné mluvě známo jako někdo výjimečný, kdežto z matematického hlediska je to něco menšího, než třeba dvojka.

Tajemné významy čísel

Z pohledu numerologie neexistuje žádné „dobré“ ani špatné číslo. Prostě každé má jinou vibraci a to je potřeba také tak chápat. Nejde o to, jestli je něco lepší a horší. Ne, to tak není, ale jsou určitá fakta o číslech, která s sebou nesou jak negativní, tak pozitivní významy. Není nikdo lepší a jiný horší, ale prostě jeden takový, jiný jako někdo jiný. To je potřeba mít na paměti.

Cesta i směr života

To, co neovlivníme, je den, kdy se narodíme. A neovlivní to ani rodiče, i když z jisté části ano. Každopádně se jedná o to, že právě numerologickým rozborem data narození je nám dáno to, co bude v životě následovat, nebo může, ale nemusí. Z pohledu numerologie je potřeba si uvědomit podstatu toho, co je pozitivní a co negativní. Každá mince má dvě strany a tak je to potřeba i chápat. Pokud pak známe svůj numerologický rozbor, pak se nám snáze může žít, poněvadž známe i své silné a slabé stránky, na čemž se dá pracovat a své slabosti potlačit na úkor zesílených silných stránek. Z tohoto pohledu je numerologie jistě dost užitečná.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Během roku projde Slunce všemi znameními a jejich vlády se vzájemně prostřídají. Je nutno pamatovat, že znamení byť mají svá pohlaví určená především v gramatice našeho jazyka a i ve vnímání (ten Rak, ta Panna), jsou rozdělena do dvou skupin podle hvězdného klíče na mužská a ženská. Zde nezáleží na tom, zda je Rak vnímán jako muž nebo Panna jako žena. Principy nám určují Yang (pozitivum) a Ying (negativum). Do skupiny mužských znamení Yang řadíme následující: Beran, Blíženci, Lev, Střelec, Váhy, Vodnář. Zpravidla jsou to znamení otevřená, důvěřivá a aktivní. Oproti tomu skupina ženská, kde vládne Yin – Býk, Rak, Panna, Štír, Ryby a Kozoroh – jsou znamení introvertní, zdrženlivější a pasivnější. I tady platí různé pojetí citů a jejich projevování na venek. Nemůžete požadovat po zdrženlivé Panně, aby vykřičela do světa, že vás miluje: toto tajemství si nechá pro intimní chvilky a ráda vám to sdělí při západu slunce, kdy se paprsky dotknout všemocné matky země.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Vliv myšlenek na vlastní osud

Existují knihy, které publikují kouzelnou moc myšlenek tak, že pokud na něco usilovně myslíme, přejme si, pak se to stane skutečností. Někdo tvrdí, že jsou to bláboly, ale jsou i tací, kterým se jejich přání, ač byly často naprosto scestná a nemožná na splnění, pak se stala skutečností. Pro někoho je to velice podivné, pro jiné běžné. Skutečně to, jak myslíme, přemýšlíme, nás ovlivňuje jak v tom pozitivním, tak negativním slova smyslu.