Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.

Čísla a čísla a zase čísla

Ano, to všechno, ale i mnoho ostatního umí numerologie, nauka o významu a vibraci čísel. Není to nauka o číslech jako matematika, která číslo zkoumá především z věcné podstaty, ale numerologie ukazuje na význam čísla jako takového. I to, že je někdo „jednička“, je dost silným označením, v běžné mluvě známo jako někdo výjimečný, kdežto z matematického hlediska je to něco menšího, než třeba dvojka.

Tajemné významy čísel

Z pohledu numerologie neexistuje žádné „dobré“ ani špatné číslo. Prostě každé má jinou vibraci a to je potřeba také tak chápat. Nejde o to, jestli je něco lepší a horší. Ne, to tak není, ale jsou určitá fakta o číslech, která s sebou nesou jak negativní, tak pozitivní významy. Není nikdo lepší a jiný horší, ale prostě jeden takový, jiný jako někdo jiný. To je potřeba mít na paměti.

Cesta i směr života

To, co neovlivníme, je den, kdy se narodíme. A neovlivní to ani rodiče, i když z jisté části ano. Každopádně se jedná o to, že právě numerologickým rozborem data narození je nám dáno to, co bude v životě následovat, nebo může, ale nemusí. Z pohledu numerologie je potřeba si uvědomit podstatu toho, co je pozitivní a co negativní. Každá mince má dvě strany a tak je to potřeba i chápat. Pokud pak známe svůj numerologický rozbor, pak se nám snáze může žít, poněvadž známe i své silné a slabé stránky, na čemž se dá pracovat a své slabosti potlačit na úkor zesílených silných stránek. Z tohoto pohledu je numerologie jistě dost užitečná.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Kozoroh a Kozoroh

Šance, že se dva kozorozi potkají a vytvoří spolu partnerský vztah je velice mizivá. Proto ti, kteří toto učinili a stali se navzájem pro sebe partnery, je možno jedině závidět. Oba jsou totiž tak nějak od přírody odmítaví k osobě, která se zdá být vlastním odrazem jeho samého. Nejsou dokonce ani dobří přátelé a často spolu navazují kontakt, protože musí z hlediska pracovních vztahů, nebo mají společné přátelé. Jinak rozhodně nic, co by je na první pohled spojovalo.

HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.

Výklad tarotu devět pohárů

Tarotové karty jsou populární a čím dále více se o ně zajímají lidé z různých okruhových zájmů. Jsou tak součástí i běžného života, nejen nějaké oblasti, zahalené tajemstvím a záhadou. Lidé se rád ptají, co mají dělat s napjatou situací, jak si poradit v dalším životě, a hledají důvody, pomoc, jak zůstat silný, například kladným výkladem karet do budoucna.