Výklad tarotu – poustevník

Tarotové karty jsou velice oblíbené pro věštbu budoucnosti. Používají po několik staletí a i za dob inkvizice, byl každý, jež jen náznakem byl obviněn z čarodějnictví, upálen na hranici. Přesto karty se i přes tuto dobu podařilo přechovat a dnes běžně slouží k výkladu.

Co karta znamená

Poustevník jak jinak – poukazuje na opuštěnost, osamělost. Ale nejen v tom negativním významu, ale třeba i odpoutání se od toho špatného, co doposud život sužovalo. Každopádně karta označuje uklidnění situace a její odproštění, ukončení jedné etapy života, hledání nových cest. To, co bylo doposud skončilo.

Pozitivní významy

Karta vyznačuje nejen ukončení toho starého, které třeba mohlo dělat nepříjemnosti, ale také trpělivost, se kterou je potřeba pracovat, umění sebekázně a dočasného odloučení od toho, na co jsme zvyklí. Je to přechod od jedné etapy, k druhé, většinou právě jako jistý mezistupeň. Pokud tak tazatel řeší životní otázku, dost jistě je mu předurčeno, že se brzy dost vyřeší samo za něj, akorát bude muset vytrvat.

Negativní významy

Jestliže karta poustevník vyjde v obráceném významu, pak je potřeba počísat s odloučením, samotou, ale spíše vnitřním osaměním. Stane se něco, po čem tazatel zůstane vnitřně sám, bude muset zodpovídat jen sám za sebe, izolován od všech a od všeho. Pozor zde také na podléhání okolí, které může být i nebezpečné. Vyloučeno není ani příchod k fanatickému náboženství.

Obecně význam karty

Ať je význam pozitivní, nebo negativní, vždy označuje osamění. Člověk, který se ptá je pak v osamění, živě v pocitu, kdy je osamělý, většinou právě díky, nebo kvůli svému přesvědčení, že všechno a vše je proti němu. Zkrátka je tazatel ponořený sám do sebe. To je samozřejmě dobré, pokud se tazatel snaží někam dál se dostat, získat kvalifikaci, vzdělání a tak dále, pak se skvěle soustředí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Oblíbená barva a osobnost

Otázka na oblíbenou barvu skýtá nejen to, jaké barvě dává jedinec přednost, ale dost také poukazuje na vlastnosti a charakteristiku osobnosti. Barva, které dáváme přednost, ukazuje třeba i na naše slabé, nebo silné stránky, i to, jak řešíme situace, nebo se snažíme, a mnoho dalšího. Každá barva má své specifikum, své vyzařování a to, kterou zvolíme jako svoji oblíbenou, může hodně vypovědět o povaze.

Číslo domu - numerologie

Všude okolo nás jsou čísla, doprovází nás od našeho narození až po náš konec. Ovlivňují náš život, naše štěstí i pocity, a to možná i víc, než bychom vůbec předpokládali. Možná si uvědomujete jejich vliv v souvislosti našeho narození, napadlo vás však, že vaše rodinné štěstí může viset i na adrese, čísle domu a bytu, v němž bydlíte?

Výklad tarotu - dva meče

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány. Velká přitom obsahuje pouze dvacet dva karet, kdežto malá arkána karet padesát šest. Důvodem, proč tomu tak je, je ten, že velká arkána obsahuje původní balíček karet, který se na území Evropy užívá k věštění budoucnosti již několik století.