Výklad tarotu – poustevník

Tarotové karty jsou velice oblíbené pro věštbu budoucnosti. Používají po několik staletí a i za dob inkvizice, byl každý, jež jen náznakem byl obviněn z čarodějnictví, upálen na hranici. Přesto karty se i přes tuto dobu podařilo přechovat a dnes běžně slouží k výkladu.

Co karta znamená

Poustevník jak jinak – poukazuje na opuštěnost, osamělost. Ale nejen v tom negativním významu, ale třeba i odpoutání se od toho špatného, co doposud život sužovalo. Každopádně karta označuje uklidnění situace a její odproštění, ukončení jedné etapy života, hledání nových cest. To, co bylo doposud skončilo.

Pozitivní významy

Karta vyznačuje nejen ukončení toho starého, které třeba mohlo dělat nepříjemnosti, ale také trpělivost, se kterou je potřeba pracovat, umění sebekázně a dočasného odloučení od toho, na co jsme zvyklí. Je to přechod od jedné etapy, k druhé, většinou právě jako jistý mezistupeň. Pokud tak tazatel řeší životní otázku, dost jistě je mu předurčeno, že se brzy dost vyřeší samo za něj, akorát bude muset vytrvat.

Negativní významy

Jestliže karta poustevník vyjde v obráceném významu, pak je potřeba počísat s odloučením, samotou, ale spíše vnitřním osaměním. Stane se něco, po čem tazatel zůstane vnitřně sám, bude muset zodpovídat jen sám za sebe, izolován od všech a od všeho. Pozor zde také na podléhání okolí, které může být i nebezpečné. Vyloučeno není ani příchod k fanatickému náboženství.

Obecně význam karty

Ať je význam pozitivní, nebo negativní, vždy označuje osamění. Člověk, který se ptá je pak v osamění, živě v pocitu, kdy je osamělý, většinou právě díky, nebo kvůli svému přesvědčení, že všechno a vše je proti němu. Zkrátka je tazatel ponořený sám do sebe. To je samozřejmě dobré, pokud se tazatel snaží někam dál se dostat, získat kvalifikaci, vzdělání a tak dále, pak se skvěle soustředí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

VĚŠTBA KOSTKAMI: ODPOVĚĎ V ČÍSLECH

Princip věštění pomocí hracích kostek je velmi jednoduchý. Musíte ale brát v potaz, že i způsob, kterým vám budou kostky odpovídat, bude rovněž jednoduchý. Nikdy nedospějete k rozvoji odpovědí tak jako třeba u tarotových, hracích nebo věšteckých karet. Věštci a aktivní uživatelé argumentují tento fakt tvrzením, že kostka je základní těleso, za nímž se nic neukrývá, má jasně dané a stanovené rozměry, jediný a pravý počet stěn a její hod nelze ovlivnit. Má těžiště, které je ovládáno stejnou hmotností z každé strany, horizontálně i vertikálně., vše tedy záleží spíše na náhodě či osudu, není možné si hod vypočítat.