Výklad tarotu – poustevník

Tarotové karty jsou velice oblíbené pro věštbu budoucnosti. Používají po několik staletí a i za dob inkvizice, byl každý, jež jen náznakem byl obviněn z čarodějnictví, upálen na hranici. Přesto karty se i přes tuto dobu podařilo přechovat a dnes běžně slouží k výkladu.

Co karta znamená

Poustevník jak jinak – poukazuje na opuštěnost, osamělost. Ale nejen v tom negativním významu, ale třeba i odpoutání se od toho špatného, co doposud život sužovalo. Každopádně karta označuje uklidnění situace a její odproštění, ukončení jedné etapy života, hledání nových cest. To, co bylo doposud skončilo.

Pozitivní významy

Karta vyznačuje nejen ukončení toho starého, které třeba mohlo dělat nepříjemnosti, ale také trpělivost, se kterou je potřeba pracovat, umění sebekázně a dočasného odloučení od toho, na co jsme zvyklí. Je to přechod od jedné etapy, k druhé, většinou právě jako jistý mezistupeň. Pokud tak tazatel řeší životní otázku, dost jistě je mu předurčeno, že se brzy dost vyřeší samo za něj, akorát bude muset vytrvat.

Negativní významy

Jestliže karta poustevník vyjde v obráceném významu, pak je potřeba počísat s odloučením, samotou, ale spíše vnitřním osaměním. Stane se něco, po čem tazatel zůstane vnitřně sám, bude muset zodpovídat jen sám za sebe, izolován od všech a od všeho. Pozor zde také na podléhání okolí, které může být i nebezpečné. Vyloučeno není ani příchod k fanatickému náboženství.

Obecně význam karty

Ať je význam pozitivní, nebo negativní, vždy označuje osamění. Člověk, který se ptá je pak v osamění, živě v pocitu, kdy je osamělý, většinou právě díky, nebo kvůli svému přesvědčení, že všechno a vše je proti němu. Zkrátka je tazatel ponořený sám do sebe. To je samozřejmě dobré, pokud se tazatel snaží někam dál se dostat, získat kvalifikaci, vzdělání a tak dále, pak se skvěle soustředí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Věštění z křišťálové koule

Na našich stránkách jsme psali o těch nejrůznějších věšteckých metodách, jen o věštění z křišťálové koule prozatím nepadlo zatím ani slovo. Dnes to změníme, protože si jsme vědomi, že věštění z křišťálové koule je lákavým pohledem do budoucnosti. Pravda, i když k němu můžeme použít jakýkoliv zrcadlový povrch, křišťálová koule a zrcadlo je k tomuto aktu přeci jen nejlepší.

Výklad tarotu devět mečů

Výklad tarotových karet táhne pozornost společnosti již po několik století. Lidi zajímá, co se bude dít a jak skutečnosti mohou ovlivnit, nebo jak se dál v životě rozhodnout. Dost také se lidé obrací na tarotové karty s žádostí o výklad čistě ze zvídavých důvodů a pro zábavu. Mnohé však výklad překvapí.

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.

Obávaný pátek třináctého

Pátek třináctého se objeví jednou až třikrát do roka a vždy je předzvěstí hotového pozdvižení. Proč? -Protože pátek třináctého je považován v mnoha zemích za nešťastný den. A byť statistiky hlásají, že u nás lidé na tento den nevěří, víme, že realita je jiná. Lidé se jen stydí ke své hrůze z třináctky přihlásit. Odkud se však vzala ta obava z pátku a třináctého dne měsíce? Proč se nebojíme třeba šestnáctky?