Výklad tarotu – poustevník

Tarotové karty jsou velice oblíbené pro věštbu budoucnosti. Používají po několik staletí a i za dob inkvizice, byl každý, jež jen náznakem byl obviněn z čarodějnictví, upálen na hranici. Přesto karty se i přes tuto dobu podařilo přechovat a dnes běžně slouží k výkladu.

Co karta znamená

Poustevník jak jinak – poukazuje na opuštěnost, osamělost. Ale nejen v tom negativním významu, ale třeba i odpoutání se od toho špatného, co doposud život sužovalo. Každopádně karta označuje uklidnění situace a její odproštění, ukončení jedné etapy života, hledání nových cest. To, co bylo doposud skončilo.

Pozitivní významy

Karta vyznačuje nejen ukončení toho starého, které třeba mohlo dělat nepříjemnosti, ale také trpělivost, se kterou je potřeba pracovat, umění sebekázně a dočasného odloučení od toho, na co jsme zvyklí. Je to přechod od jedné etapy, k druhé, většinou právě jako jistý mezistupeň. Pokud tak tazatel řeší životní otázku, dost jistě je mu předurčeno, že se brzy dost vyřeší samo za něj, akorát bude muset vytrvat.

Negativní významy

Jestliže karta poustevník vyjde v obráceném významu, pak je potřeba počísat s odloučením, samotou, ale spíše vnitřním osaměním. Stane se něco, po čem tazatel zůstane vnitřně sám, bude muset zodpovídat jen sám za sebe, izolován od všech a od všeho. Pozor zde také na podléhání okolí, které může být i nebezpečné. Vyloučeno není ani příchod k fanatickému náboženství.

Obecně význam karty

Ať je význam pozitivní, nebo negativní, vždy označuje osamění. Člověk, který se ptá je pak v osamění, živě v pocitu, kdy je osamělý, většinou právě díky, nebo kvůli svému přesvědčení, že všechno a vše je proti němu. Zkrátka je tazatel ponořený sám do sebe. To je samozřejmě dobré, pokud se tazatel snaží někam dál se dostat, získat kvalifikaci, vzdělání a tak dále, pak se skvěle soustředí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.

Výklad tarotu pět mečů

Balíček tarotových karet slouží k výkladu budoucnosti již několik set let. Záhadou na celém tom je, že se doposud nepodařil zjistit původ. Jsou sice jisté teze, ale skutečná historie není známá, neví se přesně, odkud karty pochází. Ví se jen, že sedmdesát osm karet je rozděleno na velkou arkána, jež obsahuje dvacet dva karet a malou, která paradoxně obsahuje karet padesát šest. Je to zejména proto, že malá arkána je mladší.

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.