HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.

LÁSKA A RODINA

Pocítíte touhu usadit se, začít něco nového. S největší pravděpodobností pořídíte dům nebo byt a ani to nebude bez důvodu. Je totiž možné, že se vaše rodina rozroste, případně se vdáte či oženíte. Jakýkoliv nový krok vám navrátí chuť do života. Renovace bydlení vás neznechutí návalem práce, ba právě naopak – budete nadšeni. Vymyslíte spoustu vychytávek a prvků, budete tvořit, budovat a kombinovat. Vytvoříte bydlení snů, kde se budete vy a vaše rodina cítit šťastně. Pokud jste se ještě nerozhoupali s vstupem do manželství, pamatujte, že váš partner očekává velké gesto a vy stejně koketujete s myšlenkou na společnou budoucnost. S chutí do toho, je pravý čas.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Vše, co budete potřebovat, najdete hravě v časopisech, knihách a internetu. Na rady se neptejte, raději si je sami vyhledejte. Zdokonalujte své smysly, rozviňte své kutilské dovednosti. Letní dovolenou zkuste strávit v tuzemsku – budete hodně pracovat a tak bude dobré neodbíhat za hranice. Musíte být jednoduše po ruce. Dovolená v tom pravém smyslu slova na vás počká a vydat se na ni můžete na podzim nebo v zimě. Zvolte dovolenou, kde se naučíte další nové věci: potápění, horolezectví, jazyky, kreslení i lyžování. O práci se nebojte, propouštění se vás nedotkne a šéf si vás konečně všimne. Pokud jste bez zaměstnání, letos to určitě klapne!

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Těšit se můžete na povýšení, sebezdokonalení i objevení skrytých dovedností a talentů. Vybudujete si nový domov, zhubnete a změníte od podlahy svůj životní styl. Zbavíte se strachu z neúspěchů a naleznete naplnění v práci duševní i fyzické. Je velká šance, že začnete věřit: Bůh nebo bohové ve vašem vnímání dostanou reálné obrysy. Víra vás posílí a dodá nový pohled na svět.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.