Medicínské karty

Možná jste si povšimli v knihkupectví zajímavých karet, kterým se říká medicínské karty. Jde o výkladové karty, které u nás před časem vydalo nakladatelství Synergie.

 

Jejich autory jsou Jamie Sams a David Carson. O výtvarné ztvárnění se postarala Angela Werneke. Jamie Sams je umělkyně a spisovatelka s kořeny v kmenech Čeroki, Seneca a také ve Francii. Nejde o její první výkladové karty. Na svém kontě má i několik knih. David Carson je z Oklahomy, ale jeho předkové pochází z kmene Choctaw. Přednáší po celém světě. Trvalé bydliště však má v Santa Fe v Novém Mexiku. Výtvarnice Angela Werneke se zaměřuje na práce, které jsou nějakým způsobem spojeny se zemí. Jejím úmyslem je spojit bytosti jiné než lidské úrovně a vzbudit v divácích soucit a respekt s veškerým životem. I ona žije na severu Nového Mexika.

 O čem Medicínské karty jsou

Medicínské karty vychází z dávného učení amerických Indiánů, kteří považovali zvířata za své průvodce. A tak věřili, že s jejich pomocí dokáží nalézt harmonii a rovnováhu ve svém životě.

Karty jsou určeny ani ne tak k hledání stavu zdraví, ale duchovní cesty. Napomáhají k osobnímu růstu, což je spojeno s uzdravováním duše, hledání vnitřní síly a nalezení pochopení. Pomáhají řešit různé problémy ve vztazích a napomáhají i v složitých životních situacích.

 Jak pracovat s těmito kartami

I když se to možná na první pohled zdá složité, není tomu tak. Zvířata zobrazená na kartách nám zcela srozumitelně ukazují ve svém chování, vzhledu, stylu života, ve svých charakteristických vlastnostech i v tom, jak na nás působí, odpovědi na naše otázky. Stačí se jen pozorně dívat a vnímat. Pravdou však je, že tyto karty si servítky rozhodně neberou. Mluví na rovinu.

Balení obsahuje 52 výkladových karet a také i jednu pomocnou výkladovou knihu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Ryby

Naprosto senzačním spojením je to mezi Střelcem a Rybami. I když se to na první pohled nemusí zdát, ti dva jsou zrozeni jeden pro druhého a budou spolu vést dlouhý, bezproblémový život plný vášně, zábavy a porozumění. Dokážou spolu najít cestu i v naprostých paskvilech, spolu prostě budou jedineční.

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.