Čakry

Pojem „čakry“ je obecně znám, překládá se jako kruh, a znamená energii, která je v tomto kruhu, proudí a ovlivňuje mnohé okolo, také orgány a obecně stav těla, ale i mysli. Čakry jsou přitom navzájem propojené, a pokud jedna vykáže problém, pak nejspíš i ty ostatní, okolní také posupně ochudnou.

Energie východní medicíny

Poznatky pochází z jihovýchodní Asii a posupně přichází i k nám. Na základě fungování čaker se tak léčí a zjišťují okolnosti toho, proč něco v těle nefunguje tak, jak by mělo. Čakry si tak je možno představit jako jakési cesty, po kterých postupuje energie, ta dále rozjímá a postupuje do dalších.

Léčba pomocí čaker

Pomocí čaker se dá léčit, jsou léčitelé, kteří se tímto oborem zabývají a poměrně je také úspěšný, ostatně jako i jiný východní medicína. Důvodem, proč se u nás běžně takto neléčí je především to, že u nás na to ještě nejsme dostatečně zvyklí a také o něčem mluví Ústava. Je však zapotřebí pamatovat, že existuje několik léčitelů, kteří se čakrami zabývají a tak také mnohé léčí.

Hlavní čakry

Je velice zajímavé, že lidské tělo má obecně sedm hlavních čaker, dalších čtyřicet je vedlejších. Známé jsou zejména ty hlavní, vedlejší se přidružují a prý jsou ještě jiné, ale méně významné, o kterých se tolik nehovoří.

Jako barva duhy

Sedm hlavních čaker, jako barev duhy, každá rezonuje o odlišných frekvencích, než ta druhá a další. Každá čakra má svoji identitu a je, jak už bylo tedy uvedeno – jinak zbarvená. Dokonce se jinak otáčí a zcela odlišné je to při rozdílech čaker u mužů a u žen. Proto také asi tolik rozdílů mezi oběma pohlavími, zvláště, co se týče chování a vnímání.

Pět Tibeťanů

Při blokádě čaker jsou užitečná některá cvičení, jako například známých Pět Tibeťanů. Hodně pomáhá pravidelné cvičení i jako prevence před možným onemocněním. Takže poměrně jednoduché cvičení, které je vhodné i pro celkové zdraví.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Dobijte si energii pomocí stromů

Schází vám energie? Dobijte si ji. Je pro to to nejlepší období. Vraťte se k přírodě a zkuste vnímat její ohromnou a silnou energii. Je zajímavé, že i když je všude okolo nás, nevnímáme ji. Přitom jde o prasílu, tedy druh elektromagnetické energie, jež znaly a využívaly již dávné kultury po celém světě.

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.

Hromnice - Candlemas

Zatímco u nás slavíme Hromnice a kudy prošli Keltové tak slaví i svátek svatého Imbolce, křesťané neponechali nic náhodě a velký pohanský svátek zaplácli svátkem zvaným Candlemas. Má jít o svátek Svátek uvedení Páně do chrámu Ježíše a svátek očištění Panny Marie. Dle tohoto svátku se totiž věřilo, že chlapci se narodí nečistí a je proto nutné je nejprve očistit a až pak mohou být pokřtěni a přijati do chrámu božího.