Magická moc měsíce

Měsíc, archetyp citů a emocí, vesmírné těleso nejbližší Zemi. Již od pradávna si lidé všímali magické síly, a to zejména ve spojitosti s úplňkem a novoluním. Vliv Měsíce je vidět nejen na chování lidí, ale i na vodě, záchvěvech země a i zvířatech, která jsou v tomto období neklidná.

Měsíc výrazně ovlivňuje chování lidí

Aniž by si toho lidé všimli, různé fáze Měsíce ovlivňují nejen lidi, ale celou přírodu. Nemohou pouze příliv a odliv moře, ale také (kdo by to jen řekl) ženský cyklus a těhotenství. Je rovněž známo, že v době úplňku inklinujeme více k otokům a hromadění vody, rovněž i naše emoce nejsou zrovna pod kontrolou. Lidé se necítí ve své kůži, jsou nervózní, podráždění, a agresivní, díky své roztěkanosti a nepozornosti mají větší sklon k nehodám, úrazům a haváriím. Lidé v tomto období trpí migrénami a všeobecně je bolí staré úrazy, jizvy, klouby i záda.

Magickému úplňku jsou připisovány zvláštní účinky. Je zde možné dosáhnout velkých efektů v podnikání, zahradničení i v běžném životě. Dařit se bude bylinkářkám i houbařům. V této době jsou i ženy více plodné a je to zvláštní, ale daří se zejména chlapečkům. Je to noc plná epizod a plná urgentních příjmů. Je to však také i doba plná magických rituálů. Talismany a amulety se nabíjí magickou mocí.

V tarotu je Měsíc spojován s Velekněžkou

Měsíc je spojován s Velekněžkou, proto je zobrazován i na této tarotové kartě. Velekněžka sedí mezi temnotou a světlem. Je prostředníkem přechodu z hloubky do reality. Měsíc ukazuje její nadvládu nad intuicí. I proto je strážkyní nevědomí a podvědomí.

Měsíční rituály

S Měsícem je rovněž spojena velká spousta magických rituálů. Magie je přitom zaměřena zejména na zdraví, emoce, fantazii, tvořivost, inspiraci, plodnost, sny, dobrý spánek, mateřství, plodnost, psychiku. Otevřít můžete své třetí oko, astrální cesty, podvědomí, intuici apod.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

Astrologický osmý dům

Definovat osmý dům není zrovna jednoduché. Osmý dům v astrologii je místem, kde prožíváme ty nejhlubší vztahy. Dům přitom hovoří o tom, co nám tyto vztahy přinesou. Jde o nejsilnější dům ze všech v horoskopu. Spojený je s cenami, které platíme v životě. Vyzývá nás abychom se naučili věci nechat plynout, nechat odejít a nebojovat za to, co je zbytečné. Osmý dům je o daních, sexu, odcházení, ztrátách a smrti. Osmý dům dává lekce. Otřásá námi.