Magická moc měsíce

Měsíc, archetyp citů a emocí, vesmírné těleso nejbližší Zemi. Již od pradávna si lidé všímali magické síly, a to zejména ve spojitosti s úplňkem a novoluním. Vliv Měsíce je vidět nejen na chování lidí, ale i na vodě, záchvěvech země a i zvířatech, která jsou v tomto období neklidná.

Měsíc výrazně ovlivňuje chování lidí

Aniž by si toho lidé všimli, různé fáze Měsíce ovlivňují nejen lidi, ale celou přírodu. Nemohou pouze příliv a odliv moře, ale také (kdo by to jen řekl) ženský cyklus a těhotenství. Je rovněž známo, že v době úplňku inklinujeme více k otokům a hromadění vody, rovněž i naše emoce nejsou zrovna pod kontrolou. Lidé se necítí ve své kůži, jsou nervózní, podráždění, a agresivní, díky své roztěkanosti a nepozornosti mají větší sklon k nehodám, úrazům a haváriím. Lidé v tomto období trpí migrénami a všeobecně je bolí staré úrazy, jizvy, klouby i záda.

Magickému úplňku jsou připisovány zvláštní účinky. Je zde možné dosáhnout velkých efektů v podnikání, zahradničení i v běžném životě. Dařit se bude bylinkářkám i houbařům. V této době jsou i ženy více plodné a je to zvláštní, ale daří se zejména chlapečkům. Je to noc plná epizod a plná urgentních příjmů. Je to však také i doba plná magických rituálů. Talismany a amulety se nabíjí magickou mocí.

V tarotu je Měsíc spojován s Velekněžkou

Měsíc je spojován s Velekněžkou, proto je zobrazován i na této tarotové kartě. Velekněžka sedí mezi temnotou a světlem. Je prostředníkem přechodu z hloubky do reality. Měsíc ukazuje její nadvládu nad intuicí. I proto je strážkyní nevědomí a podvědomí.

Měsíční rituály

S Měsícem je rovněž spojena velká spousta magických rituálů. Magie je přitom zaměřena zejména na zdraví, emoce, fantazii, tvořivost, inspiraci, plodnost, sny, dobrý spánek, mateřství, plodnost, psychiku. Otevřít můžete své třetí oko, astrální cesty, podvědomí, intuici apod.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.