Horoskop 2016 – Vodnář

Nežeňte se letos nikam moc rychle, zrychlené tempo vám nebude svědčit. Za to klid a rozvaha jsou vašimi nejlepšími spojenci. Velkých úspěchů čekejte v oblasti lásky, kde se posunete v tomto roce o velký kus dál, správným směrem.

Peníze

Ustálí se váš příjem a s penězi to nebude tak valné, jako v předešlém roce. Nicméně je zapotřebí vědět, že tento rok nepřeje unáhleným koupím a ani smělému utrácení. Raději si peníze šetřete, utratit je můžete kdykoli jindy. Když nepodlehnete touze kupovat zbytečnosti, pak se můžete těšit na stabilitu ve finanční oblasti. Vyšší zisky pak očekávejte koncem roku. A začátkem toho dalšího.

Práce

Dosud se vám dařilo v pracovních záležitostech, ale ihned začátkem roku začne situace stagnovat. Asi se na vaše úspěchy více vedení zaměří a vy tak budete pod tlakem, ve kterém se nebudete moci naplno zkoncentrovat. Také budete přemýšlet o změně zaměstnání, zde se neukvapujte, nic neuteče. Až koncem roku zase nahmatáte pevné dno pod nohama a úspěchy se vrátí do správných kolejí.

Zdraví

Budete bojovat s únavou, která je ale projevem vaší přílišné aktivity. Nenecháte si ani chvilku oddechu a fyzické aktivity máte na rozdávání. Jenže to právě bude v některých chvílích až přehnané a způsobit tak vyčerpání organismu, mimo to i oslabení imunity a napadání jedné nemoci za druhou. Hodně si také hlídejte močové ústrojí, pozor na snadné prochladnutí a zaskočí váš i dýchací potíže. Raději se nežeňte a vše v klidu a s rozvahou.

Láska

V lásce bude tento rok rozhodující. Pokud jste doposud žili v nefunkčním vztahu, pak se rozpadne. Naopak našli jste-li partnera pro další život, posunete si se ním zase o něco dále. Žádosti o ruku, sňatek, sestěhování, nebo početí dítěte, to vše bude výsledkem správného partnerství. Jestliže toho pravého po svém boku zatím nemáte, pak se nebojte seznamovat a mít oči otevřené, velká láska k vám přichází.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

Povolání podle znamení – Rak

Když se narodíme, je nám dán do vínku nejen genetický předpoklad, ale i vlastnosti osobnosti, na základě rozpoložení hvězd v momentu, kdy se narodíme. Proto jsou lidé, kteří mají nadání pro určitou činnost a v jiné jsou pozadu, kde zase jiní lidé excelují. Hvězdy nám tak určují, pro které povolání máme předpoklady vykonávat úspěšně a pak i ty méně úspěšné.

Metody věštění budoucnosti z křišťálové koule

Zahledět se do budoucnosti je lákadlem, které přivádí pozornost již asi patnáct století, dle dochovaných dokumentů. Obecně věštění z křišťálové koule nejen že je samo o sobě zajímavé, ale také atraktivní třeba jen z estetické stránky. Možná právě pro to, se o tuto techniku mnoho lidí zajímá a chce si nechat budoucnost od znalce, věštitele vyčíst, předpovědět.