Horoskop 2016 – Vodnář

Nežeňte se letos nikam moc rychle, zrychlené tempo vám nebude svědčit. Za to klid a rozvaha jsou vašimi nejlepšími spojenci. Velkých úspěchů čekejte v oblasti lásky, kde se posunete v tomto roce o velký kus dál, správným směrem.

Peníze

Ustálí se váš příjem a s penězi to nebude tak valné, jako v předešlém roce. Nicméně je zapotřebí vědět, že tento rok nepřeje unáhleným koupím a ani smělému utrácení. Raději si peníze šetřete, utratit je můžete kdykoli jindy. Když nepodlehnete touze kupovat zbytečnosti, pak se můžete těšit na stabilitu ve finanční oblasti. Vyšší zisky pak očekávejte koncem roku. A začátkem toho dalšího.

Práce

Dosud se vám dařilo v pracovních záležitostech, ale ihned začátkem roku začne situace stagnovat. Asi se na vaše úspěchy více vedení zaměří a vy tak budete pod tlakem, ve kterém se nebudete moci naplno zkoncentrovat. Také budete přemýšlet o změně zaměstnání, zde se neukvapujte, nic neuteče. Až koncem roku zase nahmatáte pevné dno pod nohama a úspěchy se vrátí do správných kolejí.

Zdraví

Budete bojovat s únavou, která je ale projevem vaší přílišné aktivity. Nenecháte si ani chvilku oddechu a fyzické aktivity máte na rozdávání. Jenže to právě bude v některých chvílích až přehnané a způsobit tak vyčerpání organismu, mimo to i oslabení imunity a napadání jedné nemoci za druhou. Hodně si také hlídejte močové ústrojí, pozor na snadné prochladnutí a zaskočí váš i dýchací potíže. Raději se nežeňte a vše v klidu a s rozvahou.

Láska

V lásce bude tento rok rozhodující. Pokud jste doposud žili v nefunkčním vztahu, pak se rozpadne. Naopak našli jste-li partnera pro další život, posunete si se ním zase o něco dále. Žádosti o ruku, sňatek, sestěhování, nebo početí dítěte, to vše bude výsledkem správného partnerství. Jestliže toho pravého po svém boku zatím nemáte, pak se nebojte seznamovat a mít oči otevřené, velká láska k vám přichází.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.