Výklad karet – spravedlnost

Balíček tarotových karet celkem obsahuje 78 karet, rozdělaných v základě na velkou a malou arkánu. Karta spravedlnost je součástí právě velké arkány, o níž se říká, že je to vlastně původní balíček karet, ke kterému se později přiřadila malá arkána. Po staletí se tarotové karty dochovaly až do dnešních dnů a pořád se k nim lidé s oblibou vracejí.

Co karta znamená?

Spravedlnost ukazuje na objektivitu, nezaujatost jednou stranou, poctivost a přímost. Pokud se ukáže ve věštbě, pak převažuje zodpovědnost za své činy, prostě získání toho, co si člověk zasloužil, jak se lidově říká – sklidit, co se zaselo. Spravedlnost je spravedlivá, pro všechny jednoznačná a nezávislá, nestranná.

Pozitivní význam karty

Karta ukazuje v tomto směru na upřímnost, rozum a stabilitu. Sděluje právo a vykládá zákon, podle kterého je všem rovnoměrně přiděleno to, jak se má. Zkrátka a dobře – co je zapotřebí, tak také činit. Karta vyznačuje následek našeho počínání, podporuje rozumná rozhodnutí, ukazuje na věcnost, vyrovnanost a celkově i zdravý úsudek. Pokud karta vyjde a čeká tazatele nějaký zlom, třeba i soud, pak může být klidný, že karta stojí při něm. Pokud samozřejmě je i jeho svědomí čisté. Karta také označuje možnost, jak se vyrovnat s nástrahami, problémy a to i zásahem vyšších orgánů.

Negativní význam karty

V obráceném významu je karta nespravedlivá, poukazuje na nečestnost, spory, které nastanou a také nepříznivé období. Ukazuje také na aroganci, faleš a urážky, falešná obvinění. Na to je si potřeba dávat pozor, čeká tazatele nepříjemnost, která jej může stát mnoho sil a také zapříčinit mnoho dalších nepříjemností. Je potřeba se v tomto směru obdařit silou vůle pro překonání.

Celkově co karta znamená

Spravedlnost je vždy na straně toho, kdo se ptá, pakliže je v běžném výkladu, v opačném je to samozřejmě tomu naopak.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Etikoterapie

Už jste někdy slyšeli o etikoterapii? Když se vysloví slovo etikoterapie, budí to dojem, že jde o léčbu mravností, ale není tomu tak zas až tak docela.

Hodně lidí si myslí, že nemoc je něco, co lze odstranit pouze s pomocí vyspělé medicíny. Jde o fyzickou poruchu, která nás prostě náhodně potká a nic moc s ní nejde dělat. Leda tak brát vitamíny, léky na podporu imunity a očkovat se. Nemoci způsobují bakterie, viry nebo plísně. Fyzickou detoxikací dosáhneme zdraví. Uzdravení je spojeno s odstraněním bolesti a příznaků. Je to však vážně tak?

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.

Kávová sedlina? Naučte se v ní číst jako profesionál!

Milujete dobrou kávu a rádi si ji dopřáváte při četbě horoskopu nebo čtení o esoterice? Co spojit příjemné s užitečným a dopřát si lahodnou kávu a přitom se dozvědět co vás čeká? Káva je všemocná rostlina, která už po mnoho století, pomáhá v medicíně, povzbuzuje mysl i duši a slouží k výčtu budoucnosti. Naučit se číst v kávové sedlině můžete i vy.