Výklad karet – spravedlnost

Balíček tarotových karet celkem obsahuje 78 karet, rozdělaných v základě na velkou a malou arkánu. Karta spravedlnost je součástí právě velké arkány, o níž se říká, že je to vlastně původní balíček karet, ke kterému se později přiřadila malá arkána. Po staletí se tarotové karty dochovaly až do dnešních dnů a pořád se k nim lidé s oblibou vracejí.

Co karta znamená?

Spravedlnost ukazuje na objektivitu, nezaujatost jednou stranou, poctivost a přímost. Pokud se ukáže ve věštbě, pak převažuje zodpovědnost za své činy, prostě získání toho, co si člověk zasloužil, jak se lidově říká – sklidit, co se zaselo. Spravedlnost je spravedlivá, pro všechny jednoznačná a nezávislá, nestranná.

Pozitivní význam karty

Karta ukazuje v tomto směru na upřímnost, rozum a stabilitu. Sděluje právo a vykládá zákon, podle kterého je všem rovnoměrně přiděleno to, jak se má. Zkrátka a dobře – co je zapotřebí, tak také činit. Karta vyznačuje následek našeho počínání, podporuje rozumná rozhodnutí, ukazuje na věcnost, vyrovnanost a celkově i zdravý úsudek. Pokud karta vyjde a čeká tazatele nějaký zlom, třeba i soud, pak může být klidný, že karta stojí při něm. Pokud samozřejmě je i jeho svědomí čisté. Karta také označuje možnost, jak se vyrovnat s nástrahami, problémy a to i zásahem vyšších orgánů.

Negativní význam karty

V obráceném významu je karta nespravedlivá, poukazuje na nečestnost, spory, které nastanou a také nepříznivé období. Ukazuje také na aroganci, faleš a urážky, falešná obvinění. Na to je si potřeba dávat pozor, čeká tazatele nepříjemnost, která jej může stát mnoho sil a také zapříčinit mnoho dalších nepříjemností. Je potřeba se v tomto směru obdařit silou vůle pro překonání.

Celkově co karta znamená

Spravedlnost je vždy na straně toho, kdo se ptá, pakliže je v běžném výkladu, v opačném je to samozřejmě tomu naopak.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Časté symboly ve snech – co znamenají?

Sny, které se nám zdají, mohou odhalit to, co se nám stane, co se bude dít, i něco, co naši mysl tíží. Často, i pokud ukazují něco nepřímo jasného, mohou být ukazatelem odrazu našeho vnitřního já. Nejčastější obsahy snů, které máme a o které se zajímáme mohou značit něco opravdu velkého, zajímavého.

Zelené děti z Woolpitu

Jednou z největších záhad světa, která do dnešních dnů nebyla vysvětlena je objevení dvou malých dětí na okraji jedné malé anglické vesničky zvané Woolpit. Stalo se tomu ve dvanáctém století a nejzajímavější na této záhadě je to, že měly zelenou kůži, oblečení z neznámého materiálu a mluvily jazykem, který nikdo neznal.

Stalo se tomu v roce 1173, kde asi 10 kilometrů od obce místní našli sedět hocha a holčičku zelené barvy. 8 století po události tuto záhadu stále ještě nikdo nerozluštil. Zaznamenána je v místní kronice kronikářem Williamem z Neuburghu a opatem Ralphem z Coggeshallu.