Astrologický čtvrtý dům

Čtvrtý dům v horoskopu představuje rodinu a domov. Je to naše nejhlubší emoční jádro. Jsou to naše kořeny i genetické dědictví. Zobrazují se zde vztahové otázky konflikty, strachy, ale také i sny.

Úkol čtvrtého domova

Čtvrtý dům se dotýká domova a všeho, co s ním souvisí. Řekne nám i jaké bude naše dětství, jaký je náš současný domov. Prozradí, jak budeme žít, jaká bude naše rodina. Odhalí i zemi, kde se zabydlíme. Spojen může být s otcem i s matkou. Řídí to, jak na konci života skončíme, věnuje se tedy i stáří. A vypovídá také o tom, kde skončíme, když zemřeme. Ze čtvrtého domu dokonce poznáme i v jakém hrobě skončíme. Nicméně kromě toho říká i to, odkud jsme přišli. Ukazuje nám naši karmu. Planety ve čtvrtém domě ovlivňuje náš domácí život, emoce, podvědomí i vztah s rodiči. Je předzvěstí, jakých majetků jsme schopni dosáhnout.

Čtvrtý dům je spojen s rodinnými tradicemi, respektem ke starším. Prozrazuje, jaký vztah máte s matkou, jestli vaše dětství bylo šťastné plné smíchu, pohlazení anebo péčí. Jaké to máme v nejtěžších chvílích. Zobrazuje naši schopnost být spokojen, být šťastný i smíchu. Má vliv na naše mateřské pocity, schopnost se otvírat, to, jak cítíme i jak se chováme a podnikáme.

 Prázdný čtvrtý dům

Pakliže není čtvrtý dům obsazen planetami, daný člověk bude pravděpodobně dobrý hoteliér. Také to však znamená, že jsme zřejmě nepoznali dobré rodinné zázemí. Neměli jsme domov, v němž bychom se mohli cítit spokojeně a bezpečně. Také pro nás to, odkud pocházíme nemusí být tak důležité anebo naopak, jelikož máme tento dům prázdný je pro nás nesmírně důležité zjistit, odkud ve skutečnosti pocházíme.

 Severní uzel ve čtvrtém domě

Pokud máte severní uzel ve čtvrtém domě, pravděpodobně budete ve svém životě vy tou autoritou a řídícím prvkem, a to i co se rodiny týká. Vše budete mít zcela přirozeně pod kontrolou. Nicméně, řízení vlastní rodiny vás nebude naplňovat, ale frustrovat. Pomine to, až si srovnáte karmu z minulých životů. Lidé se severním uzlem ve čtvrtém domě neměli jednoduché dětství. Jejich vztah s oběma rodiči je komplikovaný. Měli jste náročné rodiče. Taky to ve vás zakořenilo věčný pocit nedostatečnosti, nedokonalosti i toho, že pokud nejste úspěšní, jste bezcenní. I přes to všechno, čím jste si prošli, je váš vztah s rodiči důležitější než pro všechny ostatní. Hluboce spojeni jste především s matkou. Známé však o vás je i jeden z největších bojů o nezávislost, protože ten vztah s rodiči vás může svazovat a mohou vás nutit k závislosti na nich. Vaším celoživotním úkolem je podřízení kariéry vašemu osobnímu životu. Máte šanci získat velké uznání prostřednictvím psaní o rodinách. Rodina je pro tyto lidi na prvním místě.

 Jižní uzel ve čtvrtém domě

Jižní uzel je opakem toho severního a tak pro tyto lidi je prvořadá kariéra. Není pro ně tak důležité mít rodinu a děti. Nemají je mnohdy ani rádi. Preferují singles život a pokud ne, často se rozvedou. Do vínku jim byla dána spíše vypočítavost, organizační schopnosti a strategické jednání. Jsou dobrými podnikateli. pravdou však je, že pro ně je důležitý útulný domov. Rádi se o něj starají a různě jej zvelebují. Mají rádi zahrady. A je možné, že pokud jim to příležitost umožní, rádi budou pracovat z domova. U mužů jižní uzel může způsobit, že nebude pracovat. Bude raději doma. Nechá se živit svou manželkou anebo tedy bude raději pečovat o domácnost. Vliv na tuto skutečnost mají i další planety, které se ve čtvrtém domě ještě nachází.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu osm mečů

Tarotové karty se na světě užívají po několik staletí k výkladu budoucnosti, a jejich popularita prudce stoupá. Vlivem i okolních událostí totiž lidé čím dál častěji hledají podobný druh zábavy, ať už z čistě zábavných důvodů, tak i proto, že se zajímají o to, jak se věci a události budou v jejich životě mít.

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

Vliv data narození na osobnost

Asi to není nutno nějak zvláště představovat, protože znamení zvěrokruhu zná mnoho z nás. Horoskopy na týden, nebo aktuální den jsou součástí běžných tiskovin, nebo internetových stránek s podobnou tématikou, a protože mnoho lidí zajímá horoskop i na celý rok, pak se každoročně vzdávají tiskoviny, kde lze vyčíst, jaký ten rok pro dané znamení bude, kdy je možno očekávat šťastné období a kdy zase pozor na to, co se stane a tak dále.