Astrologický čtvrtý dům

Čtvrtý dům v horoskopu představuje rodinu a domov. Je to naše nejhlubší emoční jádro. Jsou to naše kořeny i genetické dědictví. Zobrazují se zde vztahové otázky konflikty, strachy, ale také i sny.

Úkol čtvrtého domova

Čtvrtý dům se dotýká domova a všeho, co s ním souvisí. Řekne nám i jaké bude naše dětství, jaký je náš současný domov. Prozradí, jak budeme žít, jaká bude naše rodina. Odhalí i zemi, kde se zabydlíme. Spojen může být s otcem i s matkou. Řídí to, jak na konci života skončíme, věnuje se tedy i stáří. A vypovídá také o tom, kde skončíme, když zemřeme. Ze čtvrtého domu dokonce poznáme i v jakém hrobě skončíme. Nicméně kromě toho říká i to, odkud jsme přišli. Ukazuje nám naši karmu. Planety ve čtvrtém domě ovlivňuje náš domácí život, emoce, podvědomí i vztah s rodiči. Je předzvěstí, jakých majetků jsme schopni dosáhnout.

Čtvrtý dům je spojen s rodinnými tradicemi, respektem ke starším. Prozrazuje, jaký vztah máte s matkou, jestli vaše dětství bylo šťastné plné smíchu, pohlazení anebo péčí. Jaké to máme v nejtěžších chvílích. Zobrazuje naši schopnost být spokojen, být šťastný i smíchu. Má vliv na naše mateřské pocity, schopnost se otvírat, to, jak cítíme i jak se chováme a podnikáme.

 Prázdný čtvrtý dům

Pakliže není čtvrtý dům obsazen planetami, daný člověk bude pravděpodobně dobrý hoteliér. Také to však znamená, že jsme zřejmě nepoznali dobré rodinné zázemí. Neměli jsme domov, v němž bychom se mohli cítit spokojeně a bezpečně. Také pro nás to, odkud pocházíme nemusí být tak důležité anebo naopak, jelikož máme tento dům prázdný je pro nás nesmírně důležité zjistit, odkud ve skutečnosti pocházíme.

 Severní uzel ve čtvrtém domě

Pokud máte severní uzel ve čtvrtém domě, pravděpodobně budete ve svém životě vy tou autoritou a řídícím prvkem, a to i co se rodiny týká. Vše budete mít zcela přirozeně pod kontrolou. Nicméně, řízení vlastní rodiny vás nebude naplňovat, ale frustrovat. Pomine to, až si srovnáte karmu z minulých životů. Lidé se severním uzlem ve čtvrtém domě neměli jednoduché dětství. Jejich vztah s oběma rodiči je komplikovaný. Měli jste náročné rodiče. Taky to ve vás zakořenilo věčný pocit nedostatečnosti, nedokonalosti i toho, že pokud nejste úspěšní, jste bezcenní. I přes to všechno, čím jste si prošli, je váš vztah s rodiči důležitější než pro všechny ostatní. Hluboce spojeni jste především s matkou. Známé však o vás je i jeden z největších bojů o nezávislost, protože ten vztah s rodiči vás může svazovat a mohou vás nutit k závislosti na nich. Vaším celoživotním úkolem je podřízení kariéry vašemu osobnímu životu. Máte šanci získat velké uznání prostřednictvím psaní o rodinách. Rodina je pro tyto lidi na prvním místě.

 Jižní uzel ve čtvrtém domě

Jižní uzel je opakem toho severního a tak pro tyto lidi je prvořadá kariéra. Není pro ně tak důležité mít rodinu a děti. Nemají je mnohdy ani rádi. Preferují singles život a pokud ne, často se rozvedou. Do vínku jim byla dána spíše vypočítavost, organizační schopnosti a strategické jednání. Jsou dobrými podnikateli. pravdou však je, že pro ně je důležitý útulný domov. Rádi se o něj starají a různě jej zvelebují. Mají rádi zahrady. A je možné, že pokud jim to příležitost umožní, rádi budou pracovat z domova. U mužů jižní uzel může způsobit, že nebude pracovat. Bude raději doma. Nechá se živit svou manželkou anebo tedy bude raději pečovat o domácnost. Vliv na tuto skutečnost mají i další planety, které se ve čtvrtém domě ještě nachází.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Mars v horoskopu

Podle mytologie byl Mars po Jupiteru spojen s tím nejdůležitějším bohem římské říše. Šlo prý o otce Romuluse a Remuse, zakladatelů Říma. V astrologii pak Mars reprezentuje vůli, pohon a v životě ženy pak i milence. Jde o planetu spojenou s konflikty a válkami. Vládne hlavě, svalům, tepnám, krvi a mužským pohlavním orgánům. Ve zvěrokruhu každého horoskopu má tedy Mars velmi významnou roli.

HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Rak?

V tomto spojení jde spíše o přátelství a přátelské spojení, než velkou, vášnivou lásku. Zas na druhou stranu je dobré, že těmto dvěma partnerství vydrží, protože dokážou tahat za jeden provaz a obecně je jejich láska založena na jemném, milostném vztahu, plného něhy a odevzdání jeden pro druhého. Toto spojení má šanci na úspěch, na dlouholeté partnerství, pokud obě dospějí k tomu, že toto opravdu chtějí.