Změň, co změnit můžeš, ostatní nech být

Moudré přísloví Henryho Forda bychom mohli přirovnat k boji s větrnými mlýny. Kdy jde o marný boj, který je předem prohraný a vlastně jde o zcela zbytečné plýtvání své energie, které nemá smysl. Tak, jak tomu napsal již Miguel Cervantes.

 

Psychicky silní lidé se však nebojí změny. Nevyhýbají se a ani se o to nesnaží. Změny naopak vítají a jsou flexibilní. Jsou si vědomi, že změny k životu patří, věří, že se dokáží přizpůsobit.

Některé věci jsme schopni změnit. Popravdě, jsme schopni změnit hodně věcí. Je to jen na nás, co skutečně chceme. Můžete tedy změnit své vztahy, zlepšit partnerství, zhubnout, dostat se na vysněné pracoviště anebo školu. Jsou však věci, které i kdybyste se do kostky poskládali, tak je nezměníte. Nedokážete to. To jsou holá fakta. Některé věci prostě musíte. Musíte jíst, pokud chcete žít. Musíte každý měsíc platit nájem, pokud nechcete skončit pod mostem. Chtít změnit to, co nejde, co je jednou nezměnitelné, to vám přinese akorát tak frustraci a mizerný pocit. Takže změňte to, co změnit dokážete a akceptujte (smiřte se s tím nebo jinak vyrovnejte), s tím, co změnit nedokážete. Silný člověk neplýtvá svou energii tam, kde to je zbytečné. Soustředí se jen na to, co ovlivnit může. Někdy je důležité si uvědomit jednu věc, že změnit je zapotřebí ve skutečnosti pouze jednu věc, a to svůj přístup.

Naučte se neplýtvat svou energii zbytečně. Boje, které jsou předem prohrané k ničemu nevedou. Dejte na svou intuici, zachovejte si chladnou mysl a zvažte, zda daná situace je doopravdy reálná na změnu anebo ne a je lepší nechat věci tak, jak jsou. Važte si svého času i energie a pečlivě rozhodujte, jak s nimi budete nakládat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.

Metody věštění budoucnosti z křišťálové koule

Zahledět se do budoucnosti je lákadlem, které přivádí pozornost již asi patnáct století, dle dochovaných dokumentů. Obecně věštění z křišťálové koule nejen že je samo o sobě zajímavé, ale také atraktivní třeba jen z estetické stránky. Možná právě pro to, se o tuto techniku mnoho lidí zajímá a chce si nechat budoucnost od znalce, věštitele vyčíst, předpovědět.