Změň, co změnit můžeš, ostatní nech být

Moudré přísloví Henryho Forda bychom mohli přirovnat k boji s větrnými mlýny. Kdy jde o marný boj, který je předem prohraný a vlastně jde o zcela zbytečné plýtvání své energie, které nemá smysl. Tak, jak tomu napsal již Miguel Cervantes.

 

Psychicky silní lidé se však nebojí změny. Nevyhýbají se a ani se o to nesnaží. Změny naopak vítají a jsou flexibilní. Jsou si vědomi, že změny k životu patří, věří, že se dokáží přizpůsobit.

Některé věci jsme schopni změnit. Popravdě, jsme schopni změnit hodně věcí. Je to jen na nás, co skutečně chceme. Můžete tedy změnit své vztahy, zlepšit partnerství, zhubnout, dostat se na vysněné pracoviště anebo školu. Jsou však věci, které i kdybyste se do kostky poskládali, tak je nezměníte. Nedokážete to. To jsou holá fakta. Některé věci prostě musíte. Musíte jíst, pokud chcete žít. Musíte každý měsíc platit nájem, pokud nechcete skončit pod mostem. Chtít změnit to, co nejde, co je jednou nezměnitelné, to vám přinese akorát tak frustraci a mizerný pocit. Takže změňte to, co změnit dokážete a akceptujte (smiřte se s tím nebo jinak vyrovnejte), s tím, co změnit nedokážete. Silný člověk neplýtvá svou energii tam, kde to je zbytečné. Soustředí se jen na to, co ovlivnit může. Někdy je důležité si uvědomit jednu věc, že změnit je zapotřebí ve skutečnosti pouze jednu věc, a to svůj přístup.

Naučte se neplýtvat svou energii zbytečně. Boje, které jsou předem prohrané k ničemu nevedou. Dejte na svou intuici, zachovejte si chladnou mysl a zvažte, zda daná situace je doopravdy reálná na změnu anebo ne a je lepší nechat věci tak, jak jsou. Važte si svého času i energie a pečlivě rozhodujte, jak s nimi budete nakládat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hromnice - Candlemas

Zatímco u nás slavíme Hromnice a kudy prošli Keltové tak slaví i svátek svatého Imbolce, křesťané neponechali nic náhodě a velký pohanský svátek zaplácli svátkem zvaným Candlemas. Má jít o svátek Svátek uvedení Páně do chrámu Ježíše a svátek očištění Panny Marie. Dle tohoto svátku se totiž věřilo, že chlapci se narodí nečistí a je proto nutné je nejprve očistit a až pak mohou být pokřtěni a přijati do chrámu božího.

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.