Sexuální polohy zemního znamení

Býk

Pro Býka je nejdůležitější těsný kontakt s partnerem. Čím blíže si budete, tím bude Být více ve své rauši. Proto při sexuálních hrátkách volí polohy, kde jsou těla v jedné souhře, nejvhodnější je pak pozici „lžíce“, či poloha zezadu, kdy partner zcela objímá partnerku. Těsná blízkost dokáže Býka stimulovat k největší rozkoši, jako je schopen zažít. Potřebuje cítit druhé tělo, kůži i tep. Zde nalézá souhru, která pak dokoná neskutečný zážitek. Býka se dotýkejte, držte jej za ruku a přitiskněte pevně k sobě.

Panna

Dalo by se předpokládat, že znamení Panny bude hodně přízemní a submisivní, jenže to je jen zdání. Podle rčení, že tichá voda břehy mele, je i na tom Panna v sexuální oblasti. Panny nejsou žádné tintítka a v sexuálních hrátkách je dokáže odvázat naprosto všechno. Jsou hodně na silnější praktiky a nezaleknou se ani lehkého sada-masa. To je naopak ještě více rozdráždí. Polohy, kde plácají partnera jsou ty nejlepší. Hodně také experimentují, takže stěží řeknou na něco nového „ne“. Panny potřebují objevovat nový svět, a když jim navrhnete něco, co není tolik běžné, s radostí se na akci vrhnout. Stereotyp je zabíjí.

Kozoroh

Kozorozi jsou jistě velkým překvapením ve zvěrokruhu, protože ač na první pohled budí dojem strohosti a obyčejnosti, nic takového v sexuálních hrátkách neočekávají. Chtějí experimentovat a klidně půjdou i do rizika nějakých úrazů, ale nenechají se jen tak uchlácholit tradičními polohami. Také pozor na přílišnou konzervativnost, protože ta může způsobit nevěru ze strany Kozoroha. Zkrátka a dobře, není to zákeřnost, ale Kozoroh se chce bavit, takže bude i nevěrný, když na to přijde. Fyzicky náročné polohy sice dají zabrat, ale je to něco, co jej natolik vzruší, že dojde až k vyvrcholení. Zkuste třeba mosty, které dají dost zabrat, odměnou bude dokonalá vášeň.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.

Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.