Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.

Charakteristika čísla 22

Dalším, tak zvaným mistrovským číslem je dvacet dva, což znamená, že pokud v součtu vyjde právě číslo 22, pak se dále nesčítá, ale zůstává v tomto tvaru. Charakteristické je pro dvaadvacítku to, že má umocněnou charakteristiku dvojky, tedy nadměrnou citlivost, ale i intuici a pak také pohledů do budoucna, jasnovidecké schopnosti a další v dost rozvinuté formě, dost silné, prostě jako dvě dvojky. Dále se na charakteristice osobnosti projeví i vlastnosti čtverky, což jsou zase osobnosti tvrdé povahy, respektive tak působící na své okolí, přičemž vnitru jsou to duše jemné a citlivé.

Inteligence je základ

Dvacet dvojky jsou osoby citlivé, inteligentní a spíše individuální, než ty, které se do kolektivu zapojují snadno a rády. Jsou to osoby, které se hodně ženou pro to, aby se někam dostali, něčeho dosáhli a většinou se obětují pro rodinu, své blízké, přičemž tak zanedbávají své vlastní tužby, životní cíle. Dvacet dvojky jsou osoby intuitivní, na kterou by také vždy měli dát a stavět své pocity na důležité místo v životě. Více se soustředit na sebe a své potřeby.

Tvrdost a ráznost

Ač jsou to osoby citlivé a myslící především v první řadě na své okolí, více než na sebe, pak mohou paradoxně působit tvrdým až nepřístupným dojmem. To je především proto, že často jsou to ony, co pracují sami, spoléhají jen sami na sebe, než na to, co si o nich okolí myslí. Jsou často samotáři a introverti. Ale rozhodně ne zlé a nějaké negativní osobnosti. Především myslí na druhé, své okolí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu eso holí

Malou arkánu tvoří celkem čtyři oblasti, hole, meče, pentalky a poháry. Každá z nich má po čtrnácti kartách. Možná je to paradox, ale malá arkána má mnohem více karet, než tak velká. Jmenné označení nejspíš vychází z toho, že malá arkána je o něco mladší, než ta velká, která je původní.

Magické jablko

Jablko je s magií a kouzly spojováno snad již od nepaměti. Jablko se přece objevuje i v ráji u Adama a Evy. Vyskytuje se i v keltském světě, kde se jablečný mošt pije v době Samhaimu, peče se jablečné cukroví a podobně. Jablka se dokonce užívají i k přivolání lásky. Důležitou magickou roli mají po celém světě, a proto byste jeho sílu neměli podceňovat.