Jak přičarovat lásku

Někdy se můžete sebevíc snažit a stejně bezvýsledně. Láska jakoby se vám vyhýbala obloukem.Už nevíte kam? Co byste ještě pro lásku mohli udělat? Zkuste si ji přičarovat. Ostatně Vánoce jsou pro to ideální dobou.

Po lásce lidé toužili od nepaměti. Stejně jako si ji zkoušeli přičarovat. Lektvary lásky užívali již staří Římané i Řekové a jelikož byly zřejmě efektivní, nevymizely. Užívaly je i naše prababičky, tak proč byste je neměli zkusit i vy? Jen dobře zvažte, zda vážně chcete zasáhnout do srdce někoho jiného. Pokud totiž dotyčný již miluje někoho jiného, štěstí vám tato láska nepřinese. Vztah to bude krátkodobý a bude vykoupen zlem. Vše zlé se totiž obrátí proti vám a vy za to zaplatíte trojnásobně.

Jak přimět osobu, aby vás milovala?

Potřebujete k tomu růžovou a červenou svíčku, stříbrný šperk, zrcadlo, růžový olej, růžové kadidlo a vonnou tyčinku.

Mezi svíčky položte růžový květ a stříbrný šperk, a to tak, aby se odrážely v zrcadle. Zapalte nejprve růžovou svíčku a potom červenou svíčku a intenzivně si při tom představujte, jak vaše láska vzkvétá a rozvíjí se. Dívejte se do plamenů a 3x za sebou požádejte, aby vám bohyně lásky pomohla získat vaši lásku. Jedná-li se o konkrétní osobu, užijte její jméno. Kouzlo ukončete magickými slovy “Staniž se!” Pozor, přání se splní pouze v tom případě, pokud nechcete nikomu uškodit. Svíčky nechte dohořet dokonce (volte proto menší svíčky) a vše zabezpečte proti požáru, protože mohou hořet i několik hodin. Čím déle však budou hořet, tím větší účinek kouzlo bude mít. Květ růže usušte a uchovejte a stříbrný šperk noste do té doby, dokud se vám přání nesplní. Pak šperk hoďte přes záda do vody, šperk však můžete také užít i k jiným rituálním kouzlům.

Nezapomeňte na magickou sílu jmelí

A to zvláště o Vánocích. Jmelí totiž nosí lásku a je schopno jí donést dostatek pro celý následující rok. Pod jmelím se může políbit kdokoli, samozřejmě, že je možné odmítnout, ale v tom případě riskujete celý příští rok, že budete bez lásky. Po polibku by se ze jmelí měla odlomit bílá kulička pro štěstí. Minimálně jedna by však na jmelí měla zůstat a jmelí by mělo být doma uchováno až do následujících Vánoc. Jen tak vás ochrání, přinese štěstí i lásku.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články