Výklad tarotu – kolo štěstěny

Karty tarotu jsou populární pro formu zábavy, ale i skutečné předpovědi budoucnosti. Kartářky na celém světě s nimi pracují po několik století a karty jsou stále hodně oblíbené. Celkově je v balíčku 78 karet, jež jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. První jmenovaná má ve svém obsahu 22 karet, malá arkána karet padesát šest.

Co karta znamená

Sám název karty napovídá, že je zde zásad vyšší moci pro pomoc tazatele. Jsou situace, kdy si sami nevíme rady, potřebujeme, aby nám osud pomohl, a zde je karta právě připravena napovědět, jak tomu bude. Znamená také šanci, ale i obrat osudu, který se může změnit. Hodně vypovídá o karmě, takže pokud jste se stále snažili jít kupředu a někdo podrážel nohy, náhle ho stihne trest a vás odměna. A v opačném případě je samozřejmě potřeba počítat s tím, že to nebude šťastné – zkrátka karma.

Pozitivní významy karty

Kolo štěstěny je šťastné pro toho, kdo má čisté svědomí a choval se vždy podle dobrých rozmarů. Pokud se tazatel nějakým způsobem v minulosti dopustil dosažení cíle za pokusu podvodu, bohužel se tak také může stát, že se to proti němu otočí. Karta ukazuje na okolnosti, které nejsme s to sami ovlivnit, poukazuje na nečekané zvraty, ale vždy pohyb kupředu. Pozitivní je, že se něco bude dít, i když to jen stěží ovlivníme.

Negativní významy karty

V obráceném výkladu karta znamená nestabilitu a také bohužel i smůlu. Poukazuje na nepřízeň osudu, vše se z ničeho nic může otočit opačným směrem, proti nám. I kolo štěstěny může mít různý směr a tak se najednou může změnit k tomu, že se otáčí obráceně.

Obecně výklad karty

Karta objasňuje celkově osud. Málokdy se dá jednoduše vyjádřit, co konkrétně znamená, spíše jde o souvislost s jinými kartami, a také v příslušné kombinaci. To je důležité zohlednit. Je to karta osudu, zásahu do osudu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.

Výklad tarotu - tři meče

Balíček tarotových karet míchají kartářky a kartáři snad na celém světě po několik století. Velice zajímavý je původ těchto karet, který se nepodařil zjistit. Přisuzuje se kočovným kmenům, které je rozšířily na území Evropy a blízkého okolí, ale původ tak znám není. nejspíše se do Evropy dostaly při zámořských objevech.