Výklad tarotu – kolo štěstěny

Karty tarotu jsou populární pro formu zábavy, ale i skutečné předpovědi budoucnosti. Kartářky na celém světě s nimi pracují po několik století a karty jsou stále hodně oblíbené. Celkově je v balíčku 78 karet, jež jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. První jmenovaná má ve svém obsahu 22 karet, malá arkána karet padesát šest.

Co karta znamená

Sám název karty napovídá, že je zde zásad vyšší moci pro pomoc tazatele. Jsou situace, kdy si sami nevíme rady, potřebujeme, aby nám osud pomohl, a zde je karta právě připravena napovědět, jak tomu bude. Znamená také šanci, ale i obrat osudu, který se může změnit. Hodně vypovídá o karmě, takže pokud jste se stále snažili jít kupředu a někdo podrážel nohy, náhle ho stihne trest a vás odměna. A v opačném případě je samozřejmě potřeba počítat s tím, že to nebude šťastné – zkrátka karma.

Pozitivní významy karty

Kolo štěstěny je šťastné pro toho, kdo má čisté svědomí a choval se vždy podle dobrých rozmarů. Pokud se tazatel nějakým způsobem v minulosti dopustil dosažení cíle za pokusu podvodu, bohužel se tak také může stát, že se to proti němu otočí. Karta ukazuje na okolnosti, které nejsme s to sami ovlivnit, poukazuje na nečekané zvraty, ale vždy pohyb kupředu. Pozitivní je, že se něco bude dít, i když to jen stěží ovlivníme.

Negativní významy karty

V obráceném výkladu karta znamená nestabilitu a také bohužel i smůlu. Poukazuje na nepřízeň osudu, vše se z ničeho nic může otočit opačným směrem, proti nám. I kolo štěstěny může mít různý směr a tak se najednou může změnit k tomu, že se otáčí obráceně.

Obecně výklad karty

Karta objasňuje celkově osud. Málokdy se dá jednoduše vyjádřit, co konkrétně znamená, spíše jde o souvislost s jinými kartami, a také v příslušné kombinaci. To je důležité zohlednit. Je to karta osudu, zásahu do osudu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Karma jako mocný přítel i nepřítel

To, co uděláte, se vám vrátí. Základní pravidlo mocné karmy. A ono to skutečně funguje. Karma, můžeme jí také říkat třeba i „osud“ udává, jak by se člověk měl správně chovat a že potrestání, nebo odměna ho nemine. V závislosti na tom, jak sám se choval, jaké má svědomí – zda čisté či nikoliv.

Věštění z křišťálové koule

Na našich stránkách jsme psali o těch nejrůznějších věšteckých metodách, jen o věštění z křišťálové koule prozatím nepadlo zatím ani slovo. Dnes to změníme, protože si jsme vědomi, že věštění z křišťálové koule je lákavým pohledem do budoucnosti. Pravda, i když k němu můžeme použít jakýkoliv zrcadlový povrch, křišťálová koule a zrcadlo je k tomuto aktu přeci jen nejlepší.

Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.