Numerologická mřížka

Numerologie, nauka o číslech a jejich významy, které souvisí s osobností je zajímavou vědou, která má své bohaté uplatnění a také používá několik technik pro výpočet, jako je například numerologická mřížka.

Jak pracovat s numerologickou mřížkou?

Datum narození u člověka, kde se bude provádět numerologický rozbor, se zapisuje právě do kolonek, které jsou dané, podle určených čísel. Pokud se tak někdo narodil 30. 11. 1985, pak na poli jedničky, budou hned tři jedničky, pak zvýrazněné pole s trojkou, pětkou, osmičkou a devítkou. Každé číslo má jistý význam, pokud je zástup násobný, pak je tato stránka osobnosti umocněna. Naopak ta čísla, která zcela chybí, jsou stránky osobnosti, na kterých by měl jedinec zapracovat.

  1. Slovní vyjadřování a inteligence

  2. Schopnost vcítit se

  3. Mentální postřeh, pojmová představivost a duševní schopnosti

  4. Asertivita, zručnost, pracovitost

  5. Kontakt s lidmi, vášeň, vůle a citová hloubka

  6. Obchodní schopnosti, rodina a harmonie

  7. Spontánnost, pochopení a emotivnost

  8. Logické myšlení i organizační talent

  9. Analytické schopnosti

Roviny

Plné roviny

Pakliže jsou čísla z data narození vedle sebe, tvoří jednu rovinu v numerologické mřížce, ať už svisle, vodorovně, nebo diagonálně, pak znamenají dodatečné síly, posilnění charakteru.

Prázdné roviny

Jedná se o to, že v numerologické mřížce nejsou jistá čísla vyplněna a ta tvoří rovinu. To je jen poukázání na charakterové nedostatky, na kterých by jedinec měl výrazně zapracovat.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu devět pohárů

Tarotové karty jsou populární a čím dále více se o ně zajímají lidé z různých okruhových zájmů. Jsou tak součástí i běžného života, nejen nějaké oblasti, zahalené tajemstvím a záhadou. Lidé se rád ptají, co mají dělat s napjatou situací, jak si poradit v dalším životě, a hledají důvody, pomoc, jak zůstat silný, například kladným výkladem karet do budoucna.