Numerologická mřížka

Numerologie, nauka o číslech a jejich významy, které souvisí s osobností je zajímavou vědou, která má své bohaté uplatnění a také používá několik technik pro výpočet, jako je například numerologická mřížka.

Jak pracovat s numerologickou mřížkou?

Datum narození u člověka, kde se bude provádět numerologický rozbor, se zapisuje právě do kolonek, které jsou dané, podle určených čísel. Pokud se tak někdo narodil 30. 11. 1985, pak na poli jedničky, budou hned tři jedničky, pak zvýrazněné pole s trojkou, pětkou, osmičkou a devítkou. Každé číslo má jistý význam, pokud je zástup násobný, pak je tato stránka osobnosti umocněna. Naopak ta čísla, která zcela chybí, jsou stránky osobnosti, na kterých by měl jedinec zapracovat.

  1. Slovní vyjadřování a inteligence

  2. Schopnost vcítit se

  3. Mentální postřeh, pojmová představivost a duševní schopnosti

  4. Asertivita, zručnost, pracovitost

  5. Kontakt s lidmi, vášeň, vůle a citová hloubka

  6. Obchodní schopnosti, rodina a harmonie

  7. Spontánnost, pochopení a emotivnost

  8. Logické myšlení i organizační talent

  9. Analytické schopnosti

Roviny

Plné roviny

Pakliže jsou čísla z data narození vedle sebe, tvoří jednu rovinu v numerologické mřížce, ať už svisle, vodorovně, nebo diagonálně, pak znamenají dodatečné síly, posilnění charakteru.

Prázdné roviny

Jedná se o to, že v numerologické mřížce nejsou jistá čísla vyplněna a ta tvoří rovinu. To je jen poukázání na charakterové nedostatky, na kterých by jedinec měl výrazně zapracovat.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

Jak se k sobě hodí Lev a Kozoroh

Láska jako trám, se může zpočátku zdát. Bude to však běh na dlouhou trať, pokud budou chtít vztah zachránit. Jak Kozoroh, tak Lev jsou silné osobnosti, které se mohou navzájem podporovat, ale pozor, pokud se dostanou do sporů. Mají svoji hrdost i hlavu a to může nadělat pěknou neplechu, pokud budou stát proti sobě.