Numerologická mřížka

Numerologie, nauka o číslech a jejich významy, které souvisí s osobností je zajímavou vědou, která má své bohaté uplatnění a také používá několik technik pro výpočet, jako je například numerologická mřížka.

Jak pracovat s numerologickou mřížkou?

Datum narození u člověka, kde se bude provádět numerologický rozbor, se zapisuje právě do kolonek, které jsou dané, podle určených čísel. Pokud se tak někdo narodil 30. 11. 1985, pak na poli jedničky, budou hned tři jedničky, pak zvýrazněné pole s trojkou, pětkou, osmičkou a devítkou. Každé číslo má jistý význam, pokud je zástup násobný, pak je tato stránka osobnosti umocněna. Naopak ta čísla, která zcela chybí, jsou stránky osobnosti, na kterých by měl jedinec zapracovat.

  1. Slovní vyjadřování a inteligence

  2. Schopnost vcítit se

  3. Mentální postřeh, pojmová představivost a duševní schopnosti

  4. Asertivita, zručnost, pracovitost

  5. Kontakt s lidmi, vášeň, vůle a citová hloubka

  6. Obchodní schopnosti, rodina a harmonie

  7. Spontánnost, pochopení a emotivnost

  8. Logické myšlení i organizační talent

  9. Analytické schopnosti

Roviny

Plné roviny

Pakliže jsou čísla z data narození vedle sebe, tvoří jednu rovinu v numerologické mřížce, ať už svisle, vodorovně, nebo diagonálně, pak znamenají dodatečné síly, posilnění charakteru.

Prázdné roviny

Jedná se o to, že v numerologické mřížce nejsou jistá čísla vyplněna a ta tvoří rovinu. To je jen poukázání na charakterové nedostatky, na kterých by jedinec měl výrazně zapracovat.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BLÍŽENCI

Ani pro vás, milí Blíženci, to nebude lehké období. Nebuďte sobečtí a nezmatkujte. Počítejte s prověřením vaší psychické stability. Zkuste zkrotit svou bezmeznou důvěřivost a nenechte si mazat med kolem úst. Sladké řeči a lichotky budou zaznívat ze všech stran, ale málokdy budou mít upřímný základ. Pokuste se být asertivní a naučte se říkat ne, může vám to pomoci zachránit vztah nebo dosáhnout povýšení v zaměstnání. Bude se vám to v tomto roce hodit víc než kdy jindy. Blíženci mají tu smůlu, že jsou rozdvojeným znamením a střídavě převládá jedna nebo druhá osobnost, ukrytá v duši tohoto zrozence. Už teď jste náchylní k depresím a letošní rok s vámi pořádně zacloumá. Než se rozhodnete co a jak, počítejte v duchu do deseti, hodně spěte a odpočívejte. Zkuste také meditaci v rytmu relaxační hudby: pročistí mysl a pomůže vám utřídit myšlenky. Budete potřebovat jasnou hlavu.

HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.

Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.