Numerologická mřížka

Numerologie, nauka o číslech a jejich významy, které souvisí s osobností je zajímavou vědou, která má své bohaté uplatnění a také používá několik technik pro výpočet, jako je například numerologická mřížka.

Jak pracovat s numerologickou mřížkou?

Datum narození u člověka, kde se bude provádět numerologický rozbor, se zapisuje právě do kolonek, které jsou dané, podle určených čísel. Pokud se tak někdo narodil 30. 11. 1985, pak na poli jedničky, budou hned tři jedničky, pak zvýrazněné pole s trojkou, pětkou, osmičkou a devítkou. Každé číslo má jistý význam, pokud je zástup násobný, pak je tato stránka osobnosti umocněna. Naopak ta čísla, která zcela chybí, jsou stránky osobnosti, na kterých by měl jedinec zapracovat.

  1. Slovní vyjadřování a inteligence

  2. Schopnost vcítit se

  3. Mentální postřeh, pojmová představivost a duševní schopnosti

  4. Asertivita, zručnost, pracovitost

  5. Kontakt s lidmi, vášeň, vůle a citová hloubka

  6. Obchodní schopnosti, rodina a harmonie

  7. Spontánnost, pochopení a emotivnost

  8. Logické myšlení i organizační talent

  9. Analytické schopnosti

Roviny

Plné roviny

Pakliže jsou čísla z data narození vedle sebe, tvoří jednu rovinu v numerologické mřížce, ať už svisle, vodorovně, nebo diagonálně, pak znamenají dodatečné síly, posilnění charakteru.

Prázdné roviny

Jedná se o to, že v numerologické mřížce nejsou jistá čísla vyplněna a ta tvoří rovinu. To je jen poukázání na charakterové nedostatky, na kterých by jedinec měl výrazně zapracovat.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 PANNY

Zlobily jste se, milé Panny, že loňský rok nepřinesl mnoho pozitiv a obecně spíše stagnoval? Karta se obrací a vás čeká rok plný příležitostí, kdy bude záležet výhradně na vás, co z toho dokážete vytěžit. Vše berte jako výzvu a přestaňte se schovávat za výmluvy. Tak pozitivní konstelace hvězd potká člověka maximálně třikrát za život. Hvězdy k vám budou promlouvat, ale jejich rady nebudou zadarmo. Tento rok bude ryze pracovní a vyzkouší jak vaši morálku, tak i píli a snaživost. Bude až s podivem, jak vám bude vše vycházet a zapadat do plánu vyšší moci. Plánujte, vzdělávejte se, zvyšujte si kvalifikaci.

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.