Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.

Trochu z jiného světa

Je až s podivem, jak tito dva se dokážou navzájem podporovat a doplňovat. Pravdou je, že půjde o velkou lásku, která nebude potřebovat formality a ani dokazování. Oba budou dobře vědět, že jsou tu jeden pro druhého, a i když se navzájem budou zbožňovat, současně i dávat volnost, nebude mezi nimi žárlivost. Pro mnoho lidi pár, jako naprosto z jiné planety. Stěží dokáže někdo pochopit, že oni dva jsou schopni chápat toho druhého.

Rozpory nejsou velké

Velké plus tohoto vztahu je, že pokud mezi nimi nastane konflikt, pak nebude mít dlouhého trvání a většinou velice rychle také sám zmizí. Rozhodně se tito dva nehádají, jestliže zavětří dusno ve vztahu, pak okamžitě od toho odcházejí, rozptylují se jinak a pak zase přijdou, jakoby nic. Toto jim může snad každý závidět, protože tak překonají mnoho potíží a rozdílů. Oba dva si nelibují v konfliktech a scénách, raději to nechají vyšumět a řeší skutečně vážné záležitosti s chladnou hlavou.

Nezávislost jako důležitý fakt

Výhodu toho spojení je, že skutečně nepotřebují titulování a ani ukazování toho, jak jsou moc spolu šťastní, protože jsou a to jim stačí. Jsou rádi, když jsou sami, když mohou jeden druhému pomoci a navzájem se podpořit. Budou žít v dlouhém a šťastném svazku, který jim bude mnoho lidí závidět. Spojuje je také velká vášeň a náklonnost k sexu. Milují vzájemnou blízkost, něžné hrátky, ale i oživení formou nečekaných rychlovek. Jiskří to mezi nimi na všechny strany.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - VÁHY

Váhy ke štěstí a spokojenosti ve vztahu potřebují zrozence stejné nátury, jako jsou samy. Vzdušná znamení se k nim hodí a společně mohou prožívat jedinečný pocit souznění. Bez obav a výčitek se mohou vydat na cesty a poznávat vše nové a zajímavé. Neunikne jim jediný detail z přírody či památek a tohoto koníčka si společně užijí na maximum. Pokud vyrazí mezi společnost, budou zářit a ohromovat. Položte na misky vah dvě stejná závaží a dojde k vyrovnání. Harmonii jen málo co naruší a pokud ano, přečkají, nežli se situace zase neuklidní. Společnou řeč najdou i s Blíženci. Váhy mají dar usměrnit jejich záletné povahy, Blíženci si jejich slova berou k srdci, krotnou a moudří. Pokud si Váha najde vodnáře, nebudou se nudit. Vodnář je vezme na místa, která prohloubí jejich pouto. Společné myšlenky otevřou nové mentální roviny a zpříjemní pohled na svět. Vodnář Váhy naučí analyzovat informace a ty mu to oplatí vnesením klidu do duše.

Jak se k sobě hodí Býk a Kozoroh

Pokud se spolu potká stejně zemský živel, jako jsou býk a kozoroh, pak mají šanci na dlouhodobou lásku, která vydrží a překoná mnoho nesnází, pokud ale oba k tomuto činu budou nakloněni. Oba jsou stejného založení, nepotrpí si na nějaké scény a divoké zážitky, ale spíše klidné prožití, volné chvíle jen sami pro sebe. Láska budu hluboká, založena na skutečně silných citech, nejen povrchové zbláznění.