Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.

Trochu z jiného světa

Je až s podivem, jak tito dva se dokážou navzájem podporovat a doplňovat. Pravdou je, že půjde o velkou lásku, která nebude potřebovat formality a ani dokazování. Oba budou dobře vědět, že jsou tu jeden pro druhého, a i když se navzájem budou zbožňovat, současně i dávat volnost, nebude mezi nimi žárlivost. Pro mnoho lidi pár, jako naprosto z jiné planety. Stěží dokáže někdo pochopit, že oni dva jsou schopni chápat toho druhého.

Rozpory nejsou velké

Velké plus tohoto vztahu je, že pokud mezi nimi nastane konflikt, pak nebude mít dlouhého trvání a většinou velice rychle také sám zmizí. Rozhodně se tito dva nehádají, jestliže zavětří dusno ve vztahu, pak okamžitě od toho odcházejí, rozptylují se jinak a pak zase přijdou, jakoby nic. Toto jim může snad každý závidět, protože tak překonají mnoho potíží a rozdílů. Oba dva si nelibují v konfliktech a scénách, raději to nechají vyšumět a řeší skutečně vážné záležitosti s chladnou hlavou.

Nezávislost jako důležitý fakt

Výhodu toho spojení je, že skutečně nepotřebují titulování a ani ukazování toho, jak jsou moc spolu šťastní, protože jsou a to jim stačí. Jsou rádi, když jsou sami, když mohou jeden druhému pomoci a navzájem se podpořit. Budou žít v dlouhém a šťastném svazku, který jim bude mnoho lidí závidět. Spojuje je také velká vášeň a náklonnost k sexu. Milují vzájemnou blízkost, něžné hrátky, ale i oživení formou nečekaných rychlovek. Jiskří to mezi nimi na všechny strany.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

Výklad tarotu páže mečů

Tarotových karet je v celém balíčku sedmdesát šest a každá z nich má svůj vlastní význam. Karty se používají k předvídání budoucnosti po mnoho let, století a přežily i takové nepřízně osudů, jako byly nejen světové války, ale především čarodějnické procesy. Tarotové karty jsou v poslední době dost populární.

PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.