HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.

Večer plný nevysvětlitelných jevů

Laura Didio po ukončení natáčení sdělila sama své dojmy. „Předem říkám, že mě se nic nestalo. Necítila jsem se sice místy dobře, ale věci, které se děly lidem kolem mě, byly mnohem horší. Třeba náš kameraman – v první chvíli jsem si myslela, že byl stižen infarktem.“ Laura Didio popisuje situaci, kdy zahlédla, jak se kameraman televizního štábu zřítil k zemi, chytaje se za srdce. Psychotronička Mary Downeyová, která byla součástí týmu, cítila přítomnost mladého člověka, který měl jejich práci sledovat. Sdělil jí, že udělal něco velmi špatného. Viděla také děvčátko, které na ni shlíželo z okna domu. Mary Downeyovou tato zkušenost otřásla. „Řekla jsem té holčičce, že tu nesmí zůstávat, ať jde za světlem, kde ji čekají ti, kteří ji milovali. Uposlechla.“

Setkání s DeFeovými

Lorraine Warrenová sdělila, že viděla těla všech obětí. „Byla vyrovnána vedle sebe, přikrytá bílými prostěradly.“ Zatčený Ronald DeFeo Jr. Uvedl, že jej na myšlenku vraždy přivedla osoba v kápi, která se mu v noci ve 3:15 zjevila a podala mu pušku se slovy, aby se bránil, jinak jej rodiče zabijí. Ve strachu ji měl údajně poslechnout a zastřelit všech šest členů rodiny. Ronald DeFeo byl zatčen, souzen a odsouzen na 125 let odnětí svobody. „3:15 byl čas, kdy se dle výpovědi Lutzovy rodiny měl pravidelně probouzet i Georg Lutz,“ dodává Lorraine. Také Ed Warren si z domu v Amityville odnesl nepopsatelný zážitek. Když po ukončení seance scházel ze schodů, držel v ruce krucifix. Najednou se prudce zastavil a trhnul s sebou dozadu. Tuto událost popsal, jako pocit, kdyby do něj narazilo celé hejno démonů. Jeden ze spiritistů později uvedl, že to spatřil děti, které vyděšeně běžely nahoru a do Eda jednoduše narazily.

Fotografie jako jediný důkaz

Přesto, že natáčení trvalo celou noc, zaznamenaný materiál neměl žádnou zvláštní hodnotu. Celý tým doufal, že se jim pokusí natočit něco, co by potvrdilo tezi, že je dům obýván démony. Nic takového se však nestalo. Oproti tomu automaticky pořizované fotografie snímané vždy po uplynutí nějaké doby, přinesly své ovoce. Stativ umístěný naproti pokoje malé Missy Lutzové zaznamenal přítomnost malého chlapce, kterého holčička identifikovala jako kamaráda, s nímž si podobu pobytu hrála.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Neplýtvejte svou energií na zbytečné konflikty

Je nereálné prožít svůj život bez jediného konfliktu. V průběhu života se střetnete s různými situacemi, v jejichž rámci se nejspíše konfliktu nevyhnete. Někdy tomu přispívá i postavení planet, které na nás působí. I přesto však zvažte, zda jsou některé konflikty nezbytné. Některé hádky jsou doopravdy zbytečné a představují pouze marný boj a plané plýtvání energií.

Lití z olova, tradiční vánoční věštění

Nacházíme se uprostřed předvánočního reje, kdy vedle příprav na Štědrý den, uklízení a pečení, lidé praktikují i celou řadu tradic. Mnoho z nich se týká věštění, kdy se lidé zajímají o to, co nás v budoucnosti čeká a nemine. K těm nejoblíbenějším věštícím starobylým metodám patří lití olova.

Zelená magie

Druh magie, který čerpá mocnou sílu z přírody, přírodních zdrojů a využívá zejména bylinky či jiné přírodní produkty. Zelená magie bývá hodně často spojována se šamanismem a Elfy. Pozor na důležité sdělení, ale zelená magie nemusí být vždy sílou pozitivní. Zneužívání přírodním prvků pro ukotvení moci se objevuje. Obvykle je sice považována za ten správný druh magie, ale ne vždy to tam musí být.

Jak se k sobě hodí Ryby a Váhy

Harmonické spojení ryby a váhy stěží dokáže něco pohotově narušit. Oba jsou pro klidné jednání, nepotrpí si na výbuších vášně ani dramatických scénách a raději v klidu a s přehledem řeší i složité operace, které se běžně v životě dvou objeví. Tito dva ani možná neví, ale neuvěřitelně je to k sobě táhne, tvoří pár snů nejen na pohled okolí, ale i uvnitř sebe.