HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.

Večer plný nevysvětlitelných jevů

Laura Didio po ukončení natáčení sdělila sama své dojmy. „Předem říkám, že mě se nic nestalo. Necítila jsem se sice místy dobře, ale věci, které se děly lidem kolem mě, byly mnohem horší. Třeba náš kameraman – v první chvíli jsem si myslela, že byl stižen infarktem.“ Laura Didio popisuje situaci, kdy zahlédla, jak se kameraman televizního štábu zřítil k zemi, chytaje se za srdce. Psychotronička Mary Downeyová, která byla součástí týmu, cítila přítomnost mladého člověka, který měl jejich práci sledovat. Sdělil jí, že udělal něco velmi špatného. Viděla také děvčátko, které na ni shlíželo z okna domu. Mary Downeyovou tato zkušenost otřásla. „Řekla jsem té holčičce, že tu nesmí zůstávat, ať jde za světlem, kde ji čekají ti, kteří ji milovali. Uposlechla.“

Setkání s DeFeovými

Lorraine Warrenová sdělila, že viděla těla všech obětí. „Byla vyrovnána vedle sebe, přikrytá bílými prostěradly.“ Zatčený Ronald DeFeo Jr. Uvedl, že jej na myšlenku vraždy přivedla osoba v kápi, která se mu v noci ve 3:15 zjevila a podala mu pušku se slovy, aby se bránil, jinak jej rodiče zabijí. Ve strachu ji měl údajně poslechnout a zastřelit všech šest členů rodiny. Ronald DeFeo byl zatčen, souzen a odsouzen na 125 let odnětí svobody. „3:15 byl čas, kdy se dle výpovědi Lutzovy rodiny měl pravidelně probouzet i Georg Lutz,“ dodává Lorraine. Také Ed Warren si z domu v Amityville odnesl nepopsatelný zážitek. Když po ukončení seance scházel ze schodů, držel v ruce krucifix. Najednou se prudce zastavil a trhnul s sebou dozadu. Tuto událost popsal, jako pocit, kdyby do něj narazilo celé hejno démonů. Jeden ze spiritistů později uvedl, že to spatřil děti, které vyděšeně běžely nahoru a do Eda jednoduše narazily.

Fotografie jako jediný důkaz

Přesto, že natáčení trvalo celou noc, zaznamenaný materiál neměl žádnou zvláštní hodnotu. Celý tým doufal, že se jim pokusí natočit něco, co by potvrdilo tezi, že je dům obýván démony. Nic takového se však nestalo. Oproti tomu automaticky pořizované fotografie snímané vždy po uplynutí nějaké doby, přinesly své ovoce. Stativ umístěný naproti pokoje malé Missy Lutzové zaznamenal přítomnost malého chlapce, kterého holčička identifikovala jako kamaráda, s nímž si podobu pobytu hrála.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kdy je ta nejvhodnější doba pro svatbu podle horoskopu

Podle někoho nenastane ten správný okamžik pro vstup do manželství, jiní si myslí, že tomu tak je kdykoliv (čím dříve, tím lépe). Správný výběr data svatby je bezesporu důležitý, protože může ovlivnit celý vztah, víte však, jak tomu mají jednotlivá znamení? Pokud netušíte, poradíme vám, třeba vám to pomůže ve vlastním rozhodování.

Bílá magie

Začínající čarodějky se s ní seznamují a také s ní začínají. Důležité je vědět, co je bílá magie a co vše obsahuje, a také se dozvědět i o černé magii, protože s tou si je neradno zahrávat. Může sice donutit mnoho záležitostí převést na svojí stranu a to i negativně, ale právě to je nebezpečné, protože se snadno může obrátit proti dotyčnému pokušiteli. Proto je doporučováno, držet se pouze bílé magie.

Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.