Jak si přičarovat pravou lásku

Vztahy, láska a partnerství je to, co nás v životě hodně zajímá, k čemu směřujeme a co prakticky i celý život hledáme. Bohužel ne vždy se nám podaří narazit na toho pravého, tu pravou ihned napoprvé, občas se prostě láska vytratí, nebo vůbec nepropukne. To je prostě život a s tím je se nutno smířit.

Co děláme špatně?

Avšak i v takové době rozhodně není nutné jen tak bezbožně sedět a čekat, až se štěstí v lásce otočí k nám čelem. Je zapotřebí i něco pořádného pro tuto akci udělat. Sedět s rukama v klíně rozhodně k nalezení toho pravého partnera nepomůže. Důvodem, proč se i po pár několika marných pokusech nedaří vhodného partnera najít je to, že něco určitě děláme špatně.

Vyřešit minulost

Pokud zavíráte dveře za bývalým partnerem s tím, že na něj máte vztek, pak rozhodně ještě není kapitola sama uzavřená. Není zapotřebí jej vyhledat a vyříkat si to, ale nutné je mu v duchu odpustit, přiznat to i sobě a nechat jej jít. Jakmile není vyřešená minulost, nikdy vám opravdová, šťastná láska nezačne fungovat. Prostě to nejde. Je to jako když necháte jedny dveře otevřené a otvíráte další. Průvan vám totiž zavře obě dveře.

Přesná představa

Teď, když se vše za vámi, můžete se pokusit otvírat nový vztah. Takže se pekelně soustřeďte a do nejmenších detailů si nového partnera představte. I sebemenší detaily popište, napište nejlépe na papír. Cokoli, co od nového partnera požadujete, vlastnosti, vzhled, cokoli. Čím dokonaleji popíšete vysněného partnera, tím dokonalejší skutečnost bude.

Věřte tomu

Jakmile je představa partnera hotová, pak s ním začněte žít. Musíte věřit tomu, že je to skutečně tak a váš partner existuje, je skutečný. Budete sami šťastní a nové lásce spíše nakloněni, než jako nešťastný jedince se slzami v očích. Důležité přitom je, aby víra v nový vztah skutečně existovala, nebylo to jen hrané.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.

Magická moc kmínu

Semínka kmínu představují jedno z nejstarších užívaných evropských koření. Užívalo se už ve starověku. Neobejde se bez něj žádný dobrý chleba, brambory, omáčky, zelí, pečení i některé polévky. Stále patří k těm nejčastěji užívaným. Neužívá se však pouze v kuchyni, ale také i v medicíně a v magii.

Kategorie: Esoterika a duchovní život