Jak si přičarovat pravou lásku

Vztahy, láska a partnerství je to, co nás v životě hodně zajímá, k čemu směřujeme a co prakticky i celý život hledáme. Bohužel ne vždy se nám podaří narazit na toho pravého, tu pravou ihned napoprvé, občas se prostě láska vytratí, nebo vůbec nepropukne. To je prostě život a s tím je se nutno smířit.

Co děláme špatně?

Avšak i v takové době rozhodně není nutné jen tak bezbožně sedět a čekat, až se štěstí v lásce otočí k nám čelem. Je zapotřebí i něco pořádného pro tuto akci udělat. Sedět s rukama v klíně rozhodně k nalezení toho pravého partnera nepomůže. Důvodem, proč se i po pár několika marných pokusech nedaří vhodného partnera najít je to, že něco určitě děláme špatně.

Vyřešit minulost

Pokud zavíráte dveře za bývalým partnerem s tím, že na něj máte vztek, pak rozhodně ještě není kapitola sama uzavřená. Není zapotřebí jej vyhledat a vyříkat si to, ale nutné je mu v duchu odpustit, přiznat to i sobě a nechat jej jít. Jakmile není vyřešená minulost, nikdy vám opravdová, šťastná láska nezačne fungovat. Prostě to nejde. Je to jako když necháte jedny dveře otevřené a otvíráte další. Průvan vám totiž zavře obě dveře.

Přesná představa

Teď, když se vše za vámi, můžete se pokusit otvírat nový vztah. Takže se pekelně soustřeďte a do nejmenších detailů si nového partnera představte. I sebemenší detaily popište, napište nejlépe na papír. Cokoli, co od nového partnera požadujete, vlastnosti, vzhled, cokoli. Čím dokonaleji popíšete vysněného partnera, tím dokonalejší skutečnost bude.

Věřte tomu

Jakmile je představa partnera hotová, pak s ním začněte žít. Musíte věřit tomu, že je to skutečně tak a váš partner existuje, je skutečný. Budete sami šťastní a nové lásce spíše nakloněni, než jako nešťastný jedince se slzami v očích. Důležité přitom je, aby víra v nový vztah skutečně existovala, nebylo to jen hrané.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Numerologie – číslo 8

Numerologie je svět čísel, kde každé číslo má svůj magický význam, který je neměnný. A skutečně jsou čísla, která jsou silná, jiný naopak citlivá a i to, kdy se narodíme, nás dostatečně ovlivní i v dalším životě. Numerologie je zajímavou a také zábavnou vědou, která získává stále větší popularitu.

Hvězdná znamení podle Egypťanů

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.