Jak si přičarovat pravou lásku

Vztahy, láska a partnerství je to, co nás v životě hodně zajímá, k čemu směřujeme a co prakticky i celý život hledáme. Bohužel ne vždy se nám podaří narazit na toho pravého, tu pravou ihned napoprvé, občas se prostě láska vytratí, nebo vůbec nepropukne. To je prostě život a s tím je se nutno smířit.

Co děláme špatně?

Avšak i v takové době rozhodně není nutné jen tak bezbožně sedět a čekat, až se štěstí v lásce otočí k nám čelem. Je zapotřebí i něco pořádného pro tuto akci udělat. Sedět s rukama v klíně rozhodně k nalezení toho pravého partnera nepomůže. Důvodem, proč se i po pár několika marných pokusech nedaří vhodného partnera najít je to, že něco určitě děláme špatně.

Vyřešit minulost

Pokud zavíráte dveře za bývalým partnerem s tím, že na něj máte vztek, pak rozhodně ještě není kapitola sama uzavřená. Není zapotřebí jej vyhledat a vyříkat si to, ale nutné je mu v duchu odpustit, přiznat to i sobě a nechat jej jít. Jakmile není vyřešená minulost, nikdy vám opravdová, šťastná láska nezačne fungovat. Prostě to nejde. Je to jako když necháte jedny dveře otevřené a otvíráte další. Průvan vám totiž zavře obě dveře.

Přesná představa

Teď, když se vše za vámi, můžete se pokusit otvírat nový vztah. Takže se pekelně soustřeďte a do nejmenších detailů si nového partnera představte. I sebemenší detaily popište, napište nejlépe na papír. Cokoli, co od nového partnera požadujete, vlastnosti, vzhled, cokoli. Čím dokonaleji popíšete vysněného partnera, tím dokonalejší skutečnost bude.

Věřte tomu

Jakmile je představa partnera hotová, pak s ním začněte žít. Musíte věřit tomu, že je to skutečně tak a váš partner existuje, je skutečný. Budete sami šťastní a nové lásce spíše nakloněni, než jako nešťastný jedince se slzami v očích. Důležité přitom je, aby víra v nový vztah skutečně existovala, nebylo to jen hrané.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

DOVOLENÁ PODLE HVĚZD

Nemůžete se rozhodnout, kam letos v roce 2015 na dovolenou? Co od ní vlastně vůbec očekáváte? Mnozí relaxaci, klid, jiní poznávání a zábavu. To jak budete trávit volno, není podstatné, co je důležité je to, abyste si to maximálně užili! Proto se poraďte s hvězdami, neboť ony vědí všechno: i to, kam byste se měli vydat a kde vám bude nejlépe.

Jak se k sobě hodí Beran a Býk

Znamení zvěrokruhu, která spolu sousedí, mohou mít také blízko k sobě v osobním životě. Vládne mezi nimi totiž dost vášnivé napětí, které pokud se rozhoří, nemá takřka konce. Je sice někdy o vášeň různorodou a to jak spalující, tak vysilující, ale paradoxně oba dva toto silně milují a je jim to příjemné.