Jak se k sobě hodí Blíženci a Váhy

Vztah, který bude hodně založena na vzájemném intelektu může přetrvat věky, pokud ale oba budou stále ve stejných životních rovinách. Protože právě na tom jejich vztah stojí. Jakmile dojde k naklonění, pak se vztah rozpadá, jako domeček z karet. Na to je potřeba upozornit.

Smysl pro humor je spojil

Když se Blíženec s Váhou potkají, obvykle to tak nějak podvědomě o sobě tuší, a tak k sobě najdou cestu, i když je převelice obtížná. Tu ale překonají snáze, jakoby snad ani nebyla. Zdá se to možná i jako sen, jelikož se potkávají v době, kdy jeden nebo druhý, či oba překonávají potíže, které jim život přichystal. O to více si budou spolu rozumět. Navíc je spojí i společný smysl pro humor a to je obzvlášť důležité.

Dlouhotrvající vztah

Láska Blíženců a Váhy může být vskutku dlouhotrvající a neskutečná. Navíc jejich vztah vznikne z přátelství, ve kterém to eroticky jiskří hned od začátku, takže mají poměrně velké šance na vzájemné soužití. To bude v některých chvílích třeba i náročné, ale oba se budou snažit slevit ze svých nároků a najít k sobě vzájemnou cestu. Zde záleží na míře tolerance, kterou jsou oba schopni pojmout.

Společné zájmy vztah prodlouží

To, co může v poměrně bezproblémovém vztahu zaskřípat, jsou právě společné zájmy. Jestliže mají oba totožné koníčky, bude jejich vztah vzkvétat. Jenže jestliže se objeví jiné možnosti, odlišné trávení volného času, začne být ve vztahu velká prohlubeň, která se bude jen zvětšovat. Začnou rozpory a hádky, které nebudou s to již zachránit a tak se z jejich vztahu vytratí nejen láska, tolerance, ale i chuť dále něco budovat.

Netlačí moc na pilu

Naštěstí ani rozepře nejsou nějak zvlášť silné, a pokud je nevede průbojnější Blíženec, jsou obvykle klidné a rozumné. Jestliže je dominantní ve vztahu Váha, pak to bude více o rozumném řešení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).