Jak se k sobě hodí Blíženci a Váhy

Vztah, který bude hodně založena na vzájemném intelektu může přetrvat věky, pokud ale oba budou stále ve stejných životních rovinách. Protože právě na tom jejich vztah stojí. Jakmile dojde k naklonění, pak se vztah rozpadá, jako domeček z karet. Na to je potřeba upozornit.

Smysl pro humor je spojil

Když se Blíženec s Váhou potkají, obvykle to tak nějak podvědomě o sobě tuší, a tak k sobě najdou cestu, i když je převelice obtížná. Tu ale překonají snáze, jakoby snad ani nebyla. Zdá se to možná i jako sen, jelikož se potkávají v době, kdy jeden nebo druhý, či oba překonávají potíže, které jim život přichystal. O to více si budou spolu rozumět. Navíc je spojí i společný smysl pro humor a to je obzvlášť důležité.

Dlouhotrvající vztah

Láska Blíženců a Váhy může být vskutku dlouhotrvající a neskutečná. Navíc jejich vztah vznikne z přátelství, ve kterém to eroticky jiskří hned od začátku, takže mají poměrně velké šance na vzájemné soužití. To bude v některých chvílích třeba i náročné, ale oba se budou snažit slevit ze svých nároků a najít k sobě vzájemnou cestu. Zde záleží na míře tolerance, kterou jsou oba schopni pojmout.

Společné zájmy vztah prodlouží

To, co může v poměrně bezproblémovém vztahu zaskřípat, jsou právě společné zájmy. Jestliže mají oba totožné koníčky, bude jejich vztah vzkvétat. Jenže jestliže se objeví jiné možnosti, odlišné trávení volného času, začne být ve vztahu velká prohlubeň, která se bude jen zvětšovat. Začnou rozpory a hádky, které nebudou s to již zachránit a tak se z jejich vztahu vytratí nejen láska, tolerance, ale i chuť dále něco budovat.

Netlačí moc na pilu

Naštěstí ani rozepře nejsou nějak zvlášť silné, a pokud je nevede průbojnější Blíženec, jsou obvykle klidné a rozumné. Jestliže je dominantní ve vztahu Váha, pak to bude více o rozumném řešení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Astrologický osmý dům

Definovat osmý dům není zrovna jednoduché. Osmý dům v astrologii je místem, kde prožíváme ty nejhlubší vztahy. Dům přitom hovoří o tom, co nám tyto vztahy přinesou. Jde o nejsilnější dům ze všech v horoskopu. Spojený je s cenami, které platíme v životě. Vyzývá nás abychom se naučili věci nechat plynout, nechat odejít a nebojovat za to, co je zbytečné. Osmý dům je o daních, sexu, odcházení, ztrátách a smrti. Osmý dům dává lekce. Otřásá námi.

Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.