Jak se k sobě hodí Blíženci a Váhy

Vztah, který bude hodně založena na vzájemném intelektu může přetrvat věky, pokud ale oba budou stále ve stejných životních rovinách. Protože právě na tom jejich vztah stojí. Jakmile dojde k naklonění, pak se vztah rozpadá, jako domeček z karet. Na to je potřeba upozornit.

Smysl pro humor je spojil

Když se Blíženec s Váhou potkají, obvykle to tak nějak podvědomě o sobě tuší, a tak k sobě najdou cestu, i když je převelice obtížná. Tu ale překonají snáze, jakoby snad ani nebyla. Zdá se to možná i jako sen, jelikož se potkávají v době, kdy jeden nebo druhý, či oba překonávají potíže, které jim život přichystal. O to více si budou spolu rozumět. Navíc je spojí i společný smysl pro humor a to je obzvlášť důležité.

Dlouhotrvající vztah

Láska Blíženců a Váhy může být vskutku dlouhotrvající a neskutečná. Navíc jejich vztah vznikne z přátelství, ve kterém to eroticky jiskří hned od začátku, takže mají poměrně velké šance na vzájemné soužití. To bude v některých chvílích třeba i náročné, ale oba se budou snažit slevit ze svých nároků a najít k sobě vzájemnou cestu. Zde záleží na míře tolerance, kterou jsou oba schopni pojmout.

Společné zájmy vztah prodlouží

To, co může v poměrně bezproblémovém vztahu zaskřípat, jsou právě společné zájmy. Jestliže mají oba totožné koníčky, bude jejich vztah vzkvétat. Jenže jestliže se objeví jiné možnosti, odlišné trávení volného času, začne být ve vztahu velká prohlubeň, která se bude jen zvětšovat. Začnou rozpory a hádky, které nebudou s to již zachránit a tak se z jejich vztahu vytratí nejen láska, tolerance, ale i chuť dále něco budovat.

Netlačí moc na pilu

Naštěstí ani rozepře nejsou nějak zvlášť silné, a pokud je nevede průbojnější Blíženec, jsou obvykle klidné a rozumné. Jestliže je dominantní ve vztahu Váha, pak to bude více o rozumném řešení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Býk a Štír

Fyzická přitažlivost mezi znamením Býka a Štíra je nesmírná. Jsou to jako dva magnety, které, pokud se spojí, či jen dostanou do blízkosti od sebe, pak je jen stěží něco dokáže rozdělit. Tomuto spojení přejí nejen hvězdy, ale prakticky celý vesmír. Důležité je, aby toho dokázali oba plně využít.

Sexuální polohy zemního znamení

Býk

Pro Býka je nejdůležitější těsný kontakt s partnerem. Čím blíže si budete, tím bude Být více ve své rauši. Proto při sexuálních hrátkách volí polohy, kde jsou těla v jedné souhře, nejvhodnější je pak pozici „lžíce“, či poloha zezadu, kdy partner zcela objímá partnerku. Těsná blízkost dokáže Býka stimulovat k největší rozkoši, jako je schopen zažít. Potřebuje cítit druhé tělo, kůži i tep. Zde nalézá souhru, která pak dokoná neskutečný zážitek. Býka se dotýkejte, držte jej za ruku a přitiskněte pevně k sobě.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie