Co o vás vypoví prsty na nohou

Máme sklon s otázkou na budoucnost dívat se do dlaní? Možná děláte chybu, říká se, že klíčem k naší osobnosti jsou ale naše nohy. Věštění z chodidel praktikovali věštci již před 5000 lety. Prozradí nám všechno, co nás zajímá, tedy zná odpovědi i na otázky ohledně zdraví a lásky.

Ano, nohy nám toho dokáží o majiteli vážně prozradit víc než by možná čekal. V nohách se totiž odráží lidská osobnost.

  • Tak třeba výrazně větší palec vypovídá o tom, že tito lidé bývají velmi přemýšliví a velmi kreativní. Tito lidé často doslova srší nápady a jsou tvůrci geniálních řešení. Vždy znají odpověď, dokáží se dívat na věci z různých úhlů. Obtížně se však soustředí. Naopak lidé s malým palcem dokáží dělat několik věcí najednou, jsou velmi výkonní a umí nadchnout ostatní pro svou myšlenku.

  • Ti, co mají delší druhý prst na noze jsou vůdčí typy. Nechybí jim energie, vynalézavost, ale i nechuť ke kompromisům. Tito lidé proto mohou být i dosti panovační. Jestliže máte tento prst naopak kratší než ostatní, jsou opatrnější a nesnažíte se prosadit za každou cenu. Raději si počkáte na tu pravou chvíli.

  • Třetí prst je spojen s energií, elánem a pevnou vůlí. Delší prostředníček se objevuje energičností a vynalézavostí. Předvídá úspěch v kariéře. Jsou to perfekcionalisté. Mohou dosáhnout velkého bohatství. Bohužel však díky tomu nemají čas na rodinu, přátele a koníčky. Kratší prostředníček naznačuje, že si dotyčný umí užívat života, zřídka se rozčílíte a někdy působíte jako lenoch.

  • Dlouhý prsteníček na noze všem ukazuje, že dotyčnému je rodina nade vše. V případě, že je však tento prst zkroucený, svědčí toho problémech v rodině. Tito lidé jsou skvělými posluchači i pečovateli. Lidé s krátkými prsteníčky jsou snadno zranitelní a křehcí. Jestli jsou navíc křivé, je zapotřebí, abyste se oprostili od problémů, naučil se relaxovat a nebrali na sebe problémy všech okolo. Rodina pro ně není zas až tak důležitá.

  • Velmi malý malíček mají uličníci, nezodpovědní, rychle se znudí, ale je s nimi také legrace, jsou přátelští a velice vtipní. Jejich dětinskost jim však komplikuje život. Když máte malíček poněkud samostatně, jste impulzivní, dobrodružní, okouzlující a koketní. Tito lidé mají řád, rutinu a loajalitu. Ideálními partnery pro manželství jsou ti, co neumí hýbat malíčkem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.