Co o vás vypoví prsty na nohou

Máme sklon s otázkou na budoucnost dívat se do dlaní? Možná děláte chybu, říká se, že klíčem k naší osobnosti jsou ale naše nohy. Věštění z chodidel praktikovali věštci již před 5000 lety. Prozradí nám všechno, co nás zajímá, tedy zná odpovědi i na otázky ohledně zdraví a lásky.

Ano, nohy nám toho dokáží o majiteli vážně prozradit víc než by možná čekal. V nohách se totiž odráží lidská osobnost.

  • Tak třeba výrazně větší palec vypovídá o tom, že tito lidé bývají velmi přemýšliví a velmi kreativní. Tito lidé často doslova srší nápady a jsou tvůrci geniálních řešení. Vždy znají odpověď, dokáží se dívat na věci z různých úhlů. Obtížně se však soustředí. Naopak lidé s malým palcem dokáží dělat několik věcí najednou, jsou velmi výkonní a umí nadchnout ostatní pro svou myšlenku.

  • Ti, co mají delší druhý prst na noze jsou vůdčí typy. Nechybí jim energie, vynalézavost, ale i nechuť ke kompromisům. Tito lidé proto mohou být i dosti panovační. Jestliže máte tento prst naopak kratší než ostatní, jsou opatrnější a nesnažíte se prosadit za každou cenu. Raději si počkáte na tu pravou chvíli.

  • Třetí prst je spojen s energií, elánem a pevnou vůlí. Delší prostředníček se objevuje energičností a vynalézavostí. Předvídá úspěch v kariéře. Jsou to perfekcionalisté. Mohou dosáhnout velkého bohatství. Bohužel však díky tomu nemají čas na rodinu, přátele a koníčky. Kratší prostředníček naznačuje, že si dotyčný umí užívat života, zřídka se rozčílíte a někdy působíte jako lenoch.

  • Dlouhý prsteníček na noze všem ukazuje, že dotyčnému je rodina nade vše. V případě, že je však tento prst zkroucený, svědčí toho problémech v rodině. Tito lidé jsou skvělými posluchači i pečovateli. Lidé s krátkými prsteníčky jsou snadno zranitelní a křehcí. Jestli jsou navíc křivé, je zapotřebí, abyste se oprostili od problémů, naučil se relaxovat a nebrali na sebe problémy všech okolo. Rodina pro ně není zas až tak důležitá.

  • Velmi malý malíček mají uličníci, nezodpovědní, rychle se znudí, ale je s nimi také legrace, jsou přátelští a velice vtipní. Jejich dětinskost jim však komplikuje život. Když máte malíček poněkud samostatně, jste impulzivní, dobrodružní, okouzlující a koketní. Tito lidé mají řád, rutinu a loajalitu. Ideálními partnery pro manželství jsou ti, co neumí hýbat malíčkem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Lilith, aneb tajemství Černé Luny

Lilith, nebo-li Černá Luna je pojem, který pochází původně ze sumerské mytologie staré více než 5000 let. Šlo tehdy o společnici Innany, královny nebes, která shromažďovala válečníky k posvátným rituálům. Podle legendy žila Lilith na posvátném stromě spolu s moudrým hadem a divokým ptákem Anzu. Innana ji bohužel nechápala a tak nechala strom porazit, hada zabít, pták Anzu pak uprchl do hor a Lilith zmizela v pustinách...