Kouzelné mapy

Kouzelné mapy jsou zajímavé výkladové karty od Colette Baron-Red, které před nějakým časem vydala Synergie. Byly vytvořeny k tomu, aby vám pomohly pochopit kouzlo životního příběhu, posílily vás, ukázaly cestu ke svobodě a naplnění životního poslání.

O Kouzelných mapách

Autorka při jejich tvorbě vycházela z tradičních věšteckých prvků I-ťing a run. Zajímavé na nich je to, že poskytují vhled a otázky zodpovídají s tou nejhlubší možnou srozumitelností. Mají v sobě nevšední magickou sílu, která vás obklopí, jen co se jich dotknete. Mají podivnou energii, která donutí každého,jemuž spočinou v dlaních, aby si je pozorně prohlédnul a prolistoval. Jsou jako velká pohádková kniha, jen pro každého se tyto karty otevírají jiným způsobem.

 Proč Kouzelné mapy?

Kouzelné mapy mohou být našimi věrnými společníky na naší životní cestě, při nalezení kouzla i pochopení příběhu našeho života. Spolu s nimi vás čeká ten nejlepší život. Karty prohlubují intuitivní schopnosti sebepoznání a splnění těch nejhlubších přání. Karty můžete používat samostatně anebo za použití knižního průvodce, jenž je součástí balení. Pro všechny zájemce, kteří by této tématice porozuměli hlouběji je na trhu i kniha Kouzelná mapa, v níž se dozvíte spoustu dalších velmi zajímavých informací. Je to doplněk a slouží pro meditaci a vizualizaci.

Balíček obsahuje 54 výkladových karet, které patří k těm nejhezčím, co aktuálně na trhu jsou. Jde skutečně o hotové umělecké dílo důkladně propracované do těch nejmenších detailů.

Karty nejsou určeny pro každodenní výklad. Jsou velmi tajemné a mnohoznačné.

 O autorce

Colette Baron-Reid je světově uznávanou odbornicí na intuici, moderátorkou televizního pořadu Message from Spirit, motivační řečnicí, autorkou meditačních CD a podnikatelkou. Pochází z Toronta a její velkou vášní je projížďka na Harleyi podél pobřeží.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 8

Numerologie je svět čísel, kde každé číslo má svůj magický význam, který je neměnný. A skutečně jsou čísla, která jsou silná, jiný naopak citlivá a i to, kdy se narodíme, nás dostatečně ovlivní i v dalším životě. Numerologie je zajímavou a také zábavnou vědou, která získává stále větší popularitu.