Kouzelné mapy

Kouzelné mapy jsou zajímavé výkladové karty od Colette Baron-Red, které před nějakým časem vydala Synergie. Byly vytvořeny k tomu, aby vám pomohly pochopit kouzlo životního příběhu, posílily vás, ukázaly cestu ke svobodě a naplnění životního poslání.

O Kouzelných mapách

Autorka při jejich tvorbě vycházela z tradičních věšteckých prvků I-ťing a run. Zajímavé na nich je to, že poskytují vhled a otázky zodpovídají s tou nejhlubší možnou srozumitelností. Mají v sobě nevšední magickou sílu, která vás obklopí, jen co se jich dotknete. Mají podivnou energii, která donutí každého,jemuž spočinou v dlaních, aby si je pozorně prohlédnul a prolistoval. Jsou jako velká pohádková kniha, jen pro každého se tyto karty otevírají jiným způsobem.

 Proč Kouzelné mapy?

Kouzelné mapy mohou být našimi věrnými společníky na naší životní cestě, při nalezení kouzla i pochopení příběhu našeho života. Spolu s nimi vás čeká ten nejlepší život. Karty prohlubují intuitivní schopnosti sebepoznání a splnění těch nejhlubších přání. Karty můžete používat samostatně anebo za použití knižního průvodce, jenž je součástí balení. Pro všechny zájemce, kteří by této tématice porozuměli hlouběji je na trhu i kniha Kouzelná mapa, v níž se dozvíte spoustu dalších velmi zajímavých informací. Je to doplněk a slouží pro meditaci a vizualizaci.

Balíček obsahuje 54 výkladových karet, které patří k těm nejhezčím, co aktuálně na trhu jsou. Jde skutečně o hotové umělecké dílo důkladně propracované do těch nejmenších detailů.

Karty nejsou určeny pro každodenní výklad. Jsou velmi tajemné a mnohoznačné.

 O autorce

Colette Baron-Reid je světově uznávanou odbornicí na intuici, moderátorkou televizního pořadu Message from Spirit, motivační řečnicí, autorkou meditačních CD a podnikatelkou. Pochází z Toronta a její velkou vášní je projížďka na Harleyi podél pobřeží.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu sedm pohárů

V balíčku tarotových karet je celkem dvacet dva karet velké arkány a dalších padesát šest karet malé arkány. Označení arkán pramení z minulosti, tedy rozdělení podle stáří, kdy velká arkána je o dost starší a původním balíčkem tarotových karet, které i dle bádání nemají jasný původ.

HOROR V AMITYVILLE 1: Zrození zla

Ronald, Louisa, Mark, John, Allison, Dawn – to jsou jména šesti obětí, nalezených v rodinném domě v Amityville, ve státě New York. Je 13. listopadu 1974, kdy Ronald DeFeo mladší po příchodu do místní restaurace sděluje svým přátelům, že se u nich v domě přihodilo něco hrozného a někdo zřejmě zabil jeho rodiče. Nikdo z přítomných neváhá a společně spěchají k domu na Long Islandu. To, co objevují je však mnohem děsivější než na co je původní zpráva mladého DeFea měla připravit. Nenalézají totiž jen zavražděné rodiče, ale i další těla. Celkem šest mrtvých – mimo rodičů byly zabity i děti, DeFeovy sourozenci. Něco je ale špatně. Proč přežil právě DeFeo? Kdo vraždil? Byla to práce místního gangstera?