Čínský horoskop

To, že záhady a astrologie táhnou pozornost lidí již nějaké to století, svědčí i fakt o množství různým horoskopů na celém světě. Nejen klasický, tak zvaný tradiční horoskop, se znamením zvěrokruhu, ale i keltský horoskop, květinový, indický, indiánský, egyptský, cikánský a mnoho dalších, ale v neposlední řadě čínský horoskop, ukazují, že zájem a především i vliv data narození na osobnost jistě nějakou má.

Fakta o čínském horoskopu

U nás zlidovělý tradiční znamení zvěrokruhu se v Číně nepoužívá, protože Čína má vlastní horoskop, který je dokonce považován za nejstarší horoskop na světě. Doklady od toho přímé nejsou, ale vše tomu nasvědčuje, že se čínský horoskop začal používat na celém světě jako první. Číňané věří v to, že vás dost silně ovlivní rok, ve kterém se narodíte. A co je vůbec zajímavé, že v Číně pro nový rok horoskopu začíná vlastně na přelomu ledna a února. Skvělé, pokud v té době jste právě v této zemi, jak zvesela je nový rok přijímám.

Jaký je čínský horoskop

Čínský horoskop má celkem dvanáct znamení, vlastně je to jako v tradičním znamení zvěrokruhu, jenže zde je rozhodující právě rok, kdy má dané znamení zrovna nadvládu. Znamením čínského zvěrokruhu jsou: Krysa, Buvol, Tygr, Zajíc, Drak, Had, Kůň, Koza, Opice, Kohout, Pes a Vepř. Ty se za sebou periodicky střídají a kombinují s elementární periodou živlů, kterými jsou: Dřevo, Oheň, Země, Kov a Voda. To znamená, že se někdo může narodit ve znamení tygra s živlem v ohni a za dvanáct let se narodí osoba také ve znamení tygra, ale elementem země.

Co je důležité

To je dost důležitý poznatek k čínskému kalendáři, který tak dost významně ovlivňuje osobnost, ale i chování, také osud a mnoho dalšího. Elementy jsou dost podstatné a tvoří tak jeden ze základů povahových rysů osobnosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články