Chyby při začínání s magií

Začínat s magií není vždy snadné. Častokrát to totiž svádí k nějakým nekalým praktikám, ale i tomu, udělat vše hned a rychle, což také není dobré. Když o jistých chybách budete vědět, snadněji se jich pak vyvarujete. Takže které že to jsou?

Vše, co čtu, je pravda

Sto lidí, sto názorů. Samozřejmě, že existují jisté pravdy a běžné rituály, které tak nějak se nedají měnit, ale jít krok za krokem dle psaných pravidel není pro čarodějnici to pravé. Je zapotřebí si ve všem najít svůj směr a toho se držet, na něm pracovat a hlavně mít víru v sebe sama.

Vše hned a rychle

Hodně chyb se dělá při zařizování svého čarodějného vybavení. Není rozhodně zapotřebí mít všechno, co existuje. Postupně se sbírka rozrůstá, ale hlavně je nezbytně nutné mít jen něco v základu, co budu potřebovat a také mi bude sloužit. Naprosto zbytečné je vše po shánět a pak teprve zjišťovat, jak celou věc budu používat. Aby měla pomůcka magický význam, je nezbytně nutné k ní získat vztah, spojitost.

Vše zkoušet, hlavně se nebát

Hodně z těch, co začínají, se již vidí, jak budou odvracet zlá kouzla a sami si přičarovávat vše na svoji stranu. Jenže to má i své úskalí. Jakmile s magií teprve začínáte, máte potřebu opravdu vše zkoušet a tak i zahrávat s černou magií. To však je i pro otrlé čarodějnice dost složitá lekce, takže se ji vyhýbají, jak jen můžou.

Vše a vše a vše

A začínající by měly tím spíše. Je dobré se nebát, ale také je zapotřebí mít respekt. Také není vhodné zkoušet všechno, jako páté přes deváté, ale hodně záleží na tom, aby začínající mág dokázal komunikovat sám se sebou, s jednotlivými kouzly a propracoval je do detailů. Ale ne všechny zároveň. Je to stejné, jako se učit vařit. Nějaké recepty máme, ale výsledný efekt může být jiný, než se očekává. Při druhém pokusu tak něčeho přidáme, něčeho ubereme a postupně se tak učíme dokonalosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.

TAJEMNÁ MÍSTA V TUZEMSKU: NAVŠTIVTE MÍSTA JAKO Z HORORU 2.

JIHLAVSKÉ PODZEMÍ

O vzniku jihlavských katakomb se toho mnoho neví. Mají délku přes 25 km a řadí se ke druhým nejdelším v republice. Do povědomí široké veřejnosti je vnesl reportér, novinář a spisovatel Stanislav Motl. Osobně se tenkrát vydal do podzemí, aby přišel na kloub podivným událostem a jevům, které se tam mají odehrávat s přesnou pravidelností. Popsal to tenkrát takto: „Stále čekám, až se něco začne dít. A najednou mě nějaká neznámá síla přimrazí k zemi. Nejsem schopen udělat jediný krok, proboha… To přece není možné! No ano, je to stín. Ten stín se hejbe! Tahle slova, která mi jdou samovolně z úst, zachytí kamera. Já teď opravdu vidím lidský stín – ale je to opravdu člověk? Vidím vysokou postavu jako by v kápi. Má podivně hranatou hlavu, pořád stojím jako přimrazený. Ještě před několika hodinami jsem měl pocit, že mě nic nemůže vyvést z rovnováhy. A najednou cítím, jak mi po zádech stékají krůpěje potů.“ Tyto katakomby, vzniklé ražbou stříbra, dodnes zůstávají opředeny tajemstvími.