Chyby při začínání s magií

Začínat s magií není vždy snadné. Častokrát to totiž svádí k nějakým nekalým praktikám, ale i tomu, udělat vše hned a rychle, což také není dobré. Když o jistých chybách budete vědět, snadněji se jich pak vyvarujete. Takže které že to jsou?

Vše, co čtu, je pravda

Sto lidí, sto názorů. Samozřejmě, že existují jisté pravdy a běžné rituály, které tak nějak se nedají měnit, ale jít krok za krokem dle psaných pravidel není pro čarodějnici to pravé. Je zapotřebí si ve všem najít svůj směr a toho se držet, na něm pracovat a hlavně mít víru v sebe sama.

Vše hned a rychle

Hodně chyb se dělá při zařizování svého čarodějného vybavení. Není rozhodně zapotřebí mít všechno, co existuje. Postupně se sbírka rozrůstá, ale hlavně je nezbytně nutné mít jen něco v základu, co budu potřebovat a také mi bude sloužit. Naprosto zbytečné je vše po shánět a pak teprve zjišťovat, jak celou věc budu používat. Aby měla pomůcka magický význam, je nezbytně nutné k ní získat vztah, spojitost.

Vše zkoušet, hlavně se nebát

Hodně z těch, co začínají, se již vidí, jak budou odvracet zlá kouzla a sami si přičarovávat vše na svoji stranu. Jenže to má i své úskalí. Jakmile s magií teprve začínáte, máte potřebu opravdu vše zkoušet a tak i zahrávat s černou magií. To však je i pro otrlé čarodějnice dost složitá lekce, takže se ji vyhýbají, jak jen můžou.

Vše a vše a vše

A začínající by měly tím spíše. Je dobré se nebát, ale také je zapotřebí mít respekt. Také není vhodné zkoušet všechno, jako páté přes deváté, ale hodně záleží na tom, aby začínající mág dokázal komunikovat sám se sebou, s jednotlivými kouzly a propracoval je do detailů. Ale ne všechny zároveň. Je to stejné, jako se učit vařit. Nějaké recepty máme, ale výsledný efekt může být jiný, než se očekává. Při druhém pokusu tak něčeho přidáme, něčeho ubereme a postupně se tak učíme dokonalosti.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad karet – spravedlnost

Balíček tarotových karet celkem obsahuje 78 karet, rozdělaných v základě na velkou a malou arkánu. Karta spravedlnost je součástí právě velké arkány, o níž se říká, že je to vlastně původní balíček karet, ke kterému se později přiřadila malá arkána. Po staletí se tarotové karty dochovaly až do dnešních dnů a pořád se k nim lidé s oblibou vracejí.

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST TŘETÍ

Je podvečer, zima roku 1970. Carolyn Perronová otevírá okno, aby vyvětrala před tím, než se uloží do postele. Náhle spatří před domem postavu sedící pod starým stromem. Nemůže odtrhnout zrak, je téměř hypnotizována už samotným tušením, že tato bytost není z tohoto světa. Když se hlava oné entity začne pomalu otáčet, Carolyn se prudce rozbuší srdce. Najednou vykřikne v děsivém úžasu: tvář ženy je suchá, vrásčitá, pokroucená, připomínající vosí hnízdo. Šedivé, zacuchané vlasy jí v řídkých pramíncích dopadají na ramena. „Bože bylo to tak neuvěřitelně děsivé,“ vzpomíná manželka Rogera Perrona. V tom bytost otevře ústa a vydá němý výkřik, který ač nehlučný, přesto pohne okenní tabulkou. Zápach z jejich úst dolehne až ke Caroly Perronové – ta jej vzápětí přirovná k pachu hnijícího masa.

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.