Chyby při začínání s magií

Začínat s magií není vždy snadné. Častokrát to totiž svádí k nějakým nekalým praktikám, ale i tomu, udělat vše hned a rychle, což také není dobré. Když o jistých chybách budete vědět, snadněji se jich pak vyvarujete. Takže které že to jsou?

Vše, co čtu, je pravda

Sto lidí, sto názorů. Samozřejmě, že existují jisté pravdy a běžné rituály, které tak nějak se nedají měnit, ale jít krok za krokem dle psaných pravidel není pro čarodějnici to pravé. Je zapotřebí si ve všem najít svůj směr a toho se držet, na něm pracovat a hlavně mít víru v sebe sama.

Vše hned a rychle

Hodně chyb se dělá při zařizování svého čarodějného vybavení. Není rozhodně zapotřebí mít všechno, co existuje. Postupně se sbírka rozrůstá, ale hlavně je nezbytně nutné mít jen něco v základu, co budu potřebovat a také mi bude sloužit. Naprosto zbytečné je vše po shánět a pak teprve zjišťovat, jak celou věc budu používat. Aby měla pomůcka magický význam, je nezbytně nutné k ní získat vztah, spojitost.

Vše zkoušet, hlavně se nebát

Hodně z těch, co začínají, se již vidí, jak budou odvracet zlá kouzla a sami si přičarovávat vše na svoji stranu. Jenže to má i své úskalí. Jakmile s magií teprve začínáte, máte potřebu opravdu vše zkoušet a tak i zahrávat s černou magií. To však je i pro otrlé čarodějnice dost složitá lekce, takže se ji vyhýbají, jak jen můžou.

Vše a vše a vše

A začínající by měly tím spíše. Je dobré se nebát, ale také je zapotřebí mít respekt. Také není vhodné zkoušet všechno, jako páté přes deváté, ale hodně záleží na tom, aby začínající mág dokázal komunikovat sám se sebou, s jednotlivými kouzly a propracoval je do detailů. Ale ne všechny zároveň. Je to stejné, jako se učit vařit. Nějaké recepty máme, ale výsledný efekt může být jiný, než se očekává. Při druhém pokusu tak něčeho přidáme, něčeho ubereme a postupně se tak učíme dokonalosti.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Věštění z křišťálové koule

Na našich stránkách jsme psali o těch nejrůznějších věšteckých metodách, jen o věštění z křišťálové koule prozatím nepadlo zatím ani slovo. Dnes to změníme, protože si jsme vědomi, že věštění z křišťálové koule je lákavým pohledem do budoucnosti. Pravda, i když k němu můžeme použít jakýkoliv zrcadlový povrch, křišťálová koule a zrcadlo je k tomuto aktu přeci jen nejlepší.

Jasnovidecké schopnosti - kdo je má?

Jasnovidectví, tedy schopnost předvídat, co se stane, je skutečně vědou nad-vědy. Někdo tuto schopnost dostal do vínku, ač by si ji třeba přál. Každý toto štěstí nemá, jenže ne každý na to po celý život přijde. Možná se občas stane něco, co jste tak nějak dopředu tušili a to vás již moc nepřekvapí, ale pokud se vám stává často, že něco tušíte, a pak se to stane skutečností, měli byste se zkoumání jasnovidectví věnovat.

Tajemná hora Blaník

Bájná hora Blaník pro Čechy legendární význam. Opředena je však i celou řadou tajemství. Blaník je 638 metrů vysoký. Najdete ho ve Středočeském kraji asi 10 kilometrů od Vlašimi. Byl symbolem naděje a spojen je se svobodou, svébytností českého národa a blanickými rytíři. Název hory je odvozen z keltského Blaniak.