Magie Karlova mostu

Pražský Karlův most patří k těm nejvýznamnějším památkám Prahy i celé České republiky. Jde vůbec o první kamenný most přes řeku Vltavu. Své dnešní jméno však získal až v roce 1870. Stál tu však již od 15. století.

O Karlově mostu

Most je dlouhý 520 metrů, široký 10 metrů a pyšní se 16 oblouky. Základní kámen Karlova mostu byl položen 9. 7. 1357 v 5 hodin a 31 minut. Podle všech nejrůznějších průzkumů si to Karel IV. nejspíš dost dobře spočítal, protože ať už se vezme v potaz kabala, Keltové nebo numerologie, nad mostem vládne to nejmocnější ochranné číslo, které mostu zajistí věčnou existenci. Karlův most byl vystavěn podle stejných pravidel, jako egyptské monumenty. Na výstavby byly užity pískovcové kvádry a kameny, které musely mít přesný rozměr i sklon.

 V čem spočívá síla mostu

Za sílou mostu však mohou i vejce, která se přidávala do malty, jde o symbol nového života a mají v sobě ohromnou živou energii. Mocný vliv mají i sochy zdobící most. Nebyly vybrány prvoplánově.

 Věže na Karlově mostu

Nad prvním pilířem stojí Staroměstská mostecká věž, která je považována za tu nejkrásnější bránu gotické Evropy. Nutno však upozornit, že i Malostranská věž je velmi silným vysílačem i přijímačem. Věže fungují jako očistné vysílače, které vysílají pozitivní energii oběma směry do města. Staroměstská věž má ženský princip, Malostranská věž pak mužský. Oba dva vzájemně fungují jako jin a jang. Což způsobuje hramonizaci sil. Malostranská věž navíc udržuje silový kontakt s chrámem svatého Mikuláše. Ta Staroměstská věž je pak ve spojení se sochou Karla IV. a čtyřmi múzami vzdělanostmi, které najdete před mostem. Lidé zde proto mohou zažívat pocit euforie, ale i migrény, tak moc je zde síla mocná.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Magická Bella Donna

Bella Donna se hojně užívá nejen v homeopatii, ale i v magii. Jedná se o rulík zlomocný, jenž známe i jako blín černý (Hyoscyamus niger). Tato jedovatá bylina se však již od nepaměti užívá k léčení i jako anestetikum. Výtažek z listů se užívá proti křečím hladkého svalstva. V minulosti se užíval dokonce i jako anestetikum anebo jako lék na revma.

Tajemná hora Blaník

Bájná hora Blaník pro Čechy legendární význam. Opředena je však i celou řadou tajemství. Blaník je 638 metrů vysoký. Najdete ho ve Středočeském kraji asi 10 kilometrů od Vlašimi. Byl symbolem naděje a spojen je se svobodou, svébytností českého národa a blanickými rytíři. Název hory je odvozen z keltského Blaniak.

JAK POROZUMĚT SYMBOLŮM VĚŠTBY

Surovin, z nichž je možné čerpat informace a rady ohledně budoucnosti, je spousta. Ke čtení využijeme kávovou sedlinu, vylouhovaný čaj, sáčkový čaj, vosk nebo třeba i víno. Pokud už si pořídíme to správné vybavení a suroviny k nahlédnutí do budoucnosti, velmi často narážíme na problém, jak si poradit se znaky a symboly. Mnohdy nejsme schopni vyčíst příkladem z kávové sedliny nic a v jejím uspořádaní prostě spatřujeme jen hromádku vysypaného lógru. Ne každý má vyloženě spisovatelskou fantazii, aby si z patra domyslel příběh, v němž zbohatne, potká v blízké době lásku a najde si skvělou práci. Porozumění znaků, které jsou nám podávany, je především záležitostí mysli, empatie a vnímání. Nelze v něm být okamžitě mistrem, dá se mu ale naučit.