Magie Karlova mostu

Pražský Karlův most patří k těm nejvýznamnějším památkám Prahy i celé České republiky. Jde vůbec o první kamenný most přes řeku Vltavu. Své dnešní jméno však získal až v roce 1870. Stál tu však již od 15. století.

O Karlově mostu

Most je dlouhý 520 metrů, široký 10 metrů a pyšní se 16 oblouky. Základní kámen Karlova mostu byl položen 9. 7. 1357 v 5 hodin a 31 minut. Podle všech nejrůznějších průzkumů si to Karel IV. nejspíš dost dobře spočítal, protože ať už se vezme v potaz kabala, Keltové nebo numerologie, nad mostem vládne to nejmocnější ochranné číslo, které mostu zajistí věčnou existenci. Karlův most byl vystavěn podle stejných pravidel, jako egyptské monumenty. Na výstavby byly užity pískovcové kvádry a kameny, které musely mít přesný rozměr i sklon.

 V čem spočívá síla mostu

Za sílou mostu však mohou i vejce, která se přidávala do malty, jde o symbol nového života a mají v sobě ohromnou živou energii. Mocný vliv mají i sochy zdobící most. Nebyly vybrány prvoplánově.

 Věže na Karlově mostu

Nad prvním pilířem stojí Staroměstská mostecká věž, která je považována za tu nejkrásnější bránu gotické Evropy. Nutno však upozornit, že i Malostranská věž je velmi silným vysílačem i přijímačem. Věže fungují jako očistné vysílače, které vysílají pozitivní energii oběma směry do města. Staroměstská věž má ženský princip, Malostranská věž pak mužský. Oba dva vzájemně fungují jako jin a jang. Což způsobuje hramonizaci sil. Malostranská věž navíc udržuje silový kontakt s chrámem svatého Mikuláše. Ta Staroměstská věž je pak ve spojení se sochou Karla IV. a čtyřmi múzami vzdělanostmi, které najdete před mostem. Lidé zde proto mohou zažívat pocit euforie, ale i migrény, tak moc je zde síla mocná.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kouzelná moc kamenů

Je známo, že kameny mají vlastní sílu a moc. Vztahují se obvykle k jistým znamením zvěrokruhu a také přináší kouzelnou moc, posílení silných stránek osobnosti a mohou být tak dobrým amuletem, který přinese potřebné štěstí při důležitých momentech. Jenže kameny toho mohou umět mnohem více. Důležité je vědět, jak s nimi naložit a pracovat.

Sluneční bouře nás může zahubit

Sluneční bouře, čili erupce na Slunci, to je pro vědce velký strašák. Může mít totiž ohromný dopad na naši Zem. Erupce na Slunci o síle, jež zasahují až naši Zemi, se odehrává zhruba jednou za 100 let. Cítíte se v posledních dnech divně? Nejste ve své kůži a jste unavení? Nejspíš je tomu tak proto, že Zem zasáhla sluneční erupce, největší za posledních 10 let.

Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.