Erotický horoskop – Štír

Velice dominantním znamením, co se týče erotických hrátek je Štír, který rád diktuje tempo, ale i polohy při sexu. Stejně tak si vybírá své sexuální partnery – bez ohledu na věk, ale i okolnosti si vybere to, co právě chce a neohlíží se napravo a ani nalevo.

Muž Štír

Svůdník tělem i duší. Tak by se v zjednodušené verzi dal charakterizovat muž Štír, který jakmile zacílí svoji kořist, pak se nevzdá, dokud ji nebude mít. Je to naprosto dokonalý svůdník, jež využívá takových prostředků, které fungují zaručeně a na všechny ženy. Oni to prostě umí. Mají jakési silné kouzlo osobnosti a to použijí spolu s magickou přitažlivostí. Muž Štír nemusí být ani prvotřídní krasavec, jenže pod kůží se vám, milé dámy, dostane, aniž budete vědět jak. A podobně na tom budou i vaše kalhotky. Nebudete mít ani čas si vybavit, jak to celé probíhalo, ale pokud se dostanete na mušku Štírovi, jen tak si vás ujít nenechá a skončíte v jeho náruči. Sex s ním je stejně divoký, jako samotné svádění. Je dokonalým milencem, ale bohužel nebývá věrný.

Žena Štír

Náročnou milenkou je Štírka, protože ta potřebuje pořád něco nového. Nejvíce je v sexu straší stereotyp, který pokud nastane, celé se to zbortí jako nic. Láká ji objevovat nové, zkoušet zajímavé prakticky a neřekne asi ani ne na kameru. Ale to jen tehdy, máte-li s ní už trvalejší, důvěryhodný vztah. Přitom nemusí jít o nějaké vážené chození, ji stačí dokonalý a spolehlivý milenec. K němu, jakmile naváže vztah, pak se nebojí ničeho, snad před ničím nebude mít zábrany. Důležitý je pro ni samotný zážitek a také to, aby erotické hrátky trvaly co možná nejdéle. Nepotrpí si na nějaké rychlé, ledabylé milování, ale nekonečně dlouhou soulož, kde zažije snad miliony vyvrcholení. Je tak trochu zvrhlá a neřekne ne ani na sado-maso praktiky. Je potřeba ale začít opatrně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.

Postavení planet v horoskopu

Každý evropský horoskop je sestaven dle postavení planet na nebi v době narození. Je tomu tak proto, že v každém okamžiku stojí všechny planety v sluneční soustavě stojí na určitém stupni, jenž symbolizuje jedno znamení zvěrokruhu. Celková skladba pak významně ovlivňuje to, jací jste. Podle rozestavění se planety člení na osobní (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše a Mars), společenské (Jupiter a Saturn) a transcendentní (Uran, Neptun a Pluto). Při tvorbě horoskopu je důležité sledovat postavení planet a jejich vzájemné vztahy. Při sestavování horoskopu je nezbytné všímat si i toho, jestli je planeta stacionární, retrográdní anebo direktní.