Erotický horoskop – Štír

Velice dominantním znamením, co se týče erotických hrátek je Štír, který rád diktuje tempo, ale i polohy při sexu. Stejně tak si vybírá své sexuální partnery – bez ohledu na věk, ale i okolnosti si vybere to, co právě chce a neohlíží se napravo a ani nalevo.

Muž Štír

Svůdník tělem i duší. Tak by se v zjednodušené verzi dal charakterizovat muž Štír, který jakmile zacílí svoji kořist, pak se nevzdá, dokud ji nebude mít. Je to naprosto dokonalý svůdník, jež využívá takových prostředků, které fungují zaručeně a na všechny ženy. Oni to prostě umí. Mají jakési silné kouzlo osobnosti a to použijí spolu s magickou přitažlivostí. Muž Štír nemusí být ani prvotřídní krasavec, jenže pod kůží se vám, milé dámy, dostane, aniž budete vědět jak. A podobně na tom budou i vaše kalhotky. Nebudete mít ani čas si vybavit, jak to celé probíhalo, ale pokud se dostanete na mušku Štírovi, jen tak si vás ujít nenechá a skončíte v jeho náruči. Sex s ním je stejně divoký, jako samotné svádění. Je dokonalým milencem, ale bohužel nebývá věrný.

Žena Štír

Náročnou milenkou je Štírka, protože ta potřebuje pořád něco nového. Nejvíce je v sexu straší stereotyp, který pokud nastane, celé se to zbortí jako nic. Láká ji objevovat nové, zkoušet zajímavé prakticky a neřekne asi ani ne na kameru. Ale to jen tehdy, máte-li s ní už trvalejší, důvěryhodný vztah. Přitom nemusí jít o nějaké vážené chození, ji stačí dokonalý a spolehlivý milenec. K němu, jakmile naváže vztah, pak se nebojí ničeho, snad před ničím nebude mít zábrany. Důležitý je pro ni samotný zážitek a také to, aby erotické hrátky trvaly co možná nejdéle. Nepotrpí si na nějaké rychlé, ledabylé milování, ale nekonečně dlouhou soulož, kde zažije snad miliony vyvrcholení. Je tak trochu zvrhlá a neřekne ne ani na sado-maso praktiky. Je potřeba ale začít opatrně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - VODNÁŘ

VODNÁŘ MŮŽE MÍT PRAKTICKY KOHOKOLIV

Ano, je tomu skutečně tak. Vodnář je ideálním partnerem pro Váhy a Váhy zase pro něj. Je schopen a hlavně ochoten nabídnou jim notnou dávku romantiky, kterou Váhy potřebují k životu jako sůl. Umí jeden druhého ocenit a těšit se z maličkostí. Pokud se setkají dva neznámí zrozenci těchto znamení, musí se na sebe alespoň podívat. Přirozeně si rozumí, Vodnář potřebuje, aby mu někdo řekl, že jeho sny se mohou splnit. Blíženci jsou také vhodným partnerem, Vodnář bude obdivovat jejich bezstarostnost a věčně zasněné pohledy. Najde-li si Vodnář Vodnáře, je důležité stále něco podnikat. Rychle vejdou do tunelu stereotypu, kde se světla na konci nemusejí vůbec dočkat. To, že si rozumí, ale nenaplní absenci vášně a romantiky, která v tomto vztahu nastane. Doplňovat ji ale mohou každý den, chce to jen nalézt cestu.

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Jak se k sobě hodí Panna a Beran

V tomto spojení záleží především na tom, aby obě znamení, jak Beran, tak Panna k sobě našli tu správnou cestu a především měli společný zájem. Jestliže totiž budou mít každý svoji cestu, jejich zamilovanost velice brzy odezní a nastane dlouhá doba vzájemného kritizování, kterou ukončí snad jen rozchod.