Erotický horoskop – Štír

Velice dominantním znamením, co se týče erotických hrátek je Štír, který rád diktuje tempo, ale i polohy při sexu. Stejně tak si vybírá své sexuální partnery – bez ohledu na věk, ale i okolnosti si vybere to, co právě chce a neohlíží se napravo a ani nalevo.

Muž Štír

Svůdník tělem i duší. Tak by se v zjednodušené verzi dal charakterizovat muž Štír, který jakmile zacílí svoji kořist, pak se nevzdá, dokud ji nebude mít. Je to naprosto dokonalý svůdník, jež využívá takových prostředků, které fungují zaručeně a na všechny ženy. Oni to prostě umí. Mají jakési silné kouzlo osobnosti a to použijí spolu s magickou přitažlivostí. Muž Štír nemusí být ani prvotřídní krasavec, jenže pod kůží se vám, milé dámy, dostane, aniž budete vědět jak. A podobně na tom budou i vaše kalhotky. Nebudete mít ani čas si vybavit, jak to celé probíhalo, ale pokud se dostanete na mušku Štírovi, jen tak si vás ujít nenechá a skončíte v jeho náruči. Sex s ním je stejně divoký, jako samotné svádění. Je dokonalým milencem, ale bohužel nebývá věrný.

Žena Štír

Náročnou milenkou je Štírka, protože ta potřebuje pořád něco nového. Nejvíce je v sexu straší stereotyp, který pokud nastane, celé se to zbortí jako nic. Láká ji objevovat nové, zkoušet zajímavé prakticky a neřekne asi ani ne na kameru. Ale to jen tehdy, máte-li s ní už trvalejší, důvěryhodný vztah. Přitom nemusí jít o nějaké vážené chození, ji stačí dokonalý a spolehlivý milenec. K němu, jakmile naváže vztah, pak se nebojí ničeho, snad před ničím nebude mít zábrany. Důležitý je pro ni samotný zážitek a také to, aby erotické hrátky trvaly co možná nejdéle. Nepotrpí si na nějaké rychlé, ledabylé milování, ale nekonečně dlouhou soulož, kde zažije snad miliony vyvrcholení. Je tak trochu zvrhlá a neřekne ne ani na sado-maso praktiky. Je potřeba ale začít opatrně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 8

Numerologie je svět čísel, kde každé číslo má svůj magický význam, který je neměnný. A skutečně jsou čísla, která jsou silná, jiný naopak citlivá a i to, kdy se narodíme, nás dostatečně ovlivní i v dalším životě. Numerologie je zajímavou a také zábavnou vědou, která získává stále větší popularitu.

Perseidy

Perseidy patří k tradičním nebeským úkazům, jež je možno na nebi sledovat každý rok v podobném období. Nejinak je tomu i letos. Perseidy představují oblíbený a vyhledávaný jev, jež můžeme pouhým okem v období prázdnin sledovat na obloze. V Česku jim říkáme také slzy svatého Vavřince, protože se obvykle na nebi objevují v době, kdy má tento světec svátek. Říkat jim však můžete i Leonidy (podle znamení zvěrokruhu).